CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Česká republika - Jižní Čechy, Zvíkov, 3,

Zvíkov, Česká republika, Jižní Čechy, 5.10.2017, Snídaně
Zvíkov
Termín:
5.10. – 6.10.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121608423
1 225 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zvíkovské Podhradí - Hotel ZVÍKOV
Poloha
v pěkné zahradě, na břehu Orlické přehrady, s výhledem na skalnaté údolí řeky Otavy, 800 m od hradu Zvíkov Zvíkovské Podhradí (400 m n. mořem) je turisticky vyhledávaná obec, původním jménem Karlov. Dnes Zvíkovské Podhradí nabízí turistům koupáni a sportování v nově upraveném areálu koupaliště, možnost zapůjčeni lodiček, jízdních kol i zakoupeni rybářských lístků. Výhodná poloha v blízkosti dalších památek skýtá nesčetné možnosti poznáváni. K výrazným dominantám patři mosty přes Otavu a Vltavu, postavené na přelomu 50. a 60. let tzv. letmou betonáží. Půvab starých řek nenávratně zmizel, ale jejich nová podoba umožňuje lodní dopravu. Pravidelné linky Zvíkov - Orlík - přehradní nádrž, přepravují i jízdní kola.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, kavárna, sál, konferenční služby, směnárna, jídelna, vinárna, salónek, venkovní posezení, klubovna s TV, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, bazén (12x4x1,6 m – v letních měsících), whirlpool, sauna, placený transfer z cílové žel. a autobus. zastávky, parkoviště, akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
hotel: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost až 3 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje). BGV: 2lůžkové bungalovy s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, rychlovarná konvice, elektrické topení, veranda s letním posezením.
Stravování
snídaně (bufet), polopenze (večeře - menu o 3 chodech)
Sport a volný čas
Sport: sportovní areál (tenisový kurt, volejbalové hřiště), šipky, kuželky, stolní tenis, biliár, značené trasy pro pěší a cykloturistiku ("Sedláčkova stezka" podél Orlického jezera) SEDLÁČKOVA STEZKA - je turistická cesta vedoucí podél řeky Otavy z Písku až na Zvíkov. Stezka v délce 25 km byla vybudována v letech 1924–1928 a je pojmenována po Augustu Sedláčkovi, profesorovi, historikovi a vášnivému turistovi z přelomu 19. a 20. století. Její severní část je zaplavená Orlickou přehradou, a tak byla stezka přeložena nad údolí. Dnes je většinou její trasy je vedena po levém břehu červená turistická značka, po níž je vedena též evropská dálková trasa E10, v úvodní části je po pravém břehu vedena zelená značka. Od roku 2006 je Sedláčkova stezka v modifikované trase o délce 35 km renovována jako cyklostezka č. 1225 pro smíšený provoz pěších turistů i cyklistů a některé úseky jsou asfaltovány.
Cena zahrnuje
dle výběru pobytu
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK