CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Emirates byla oceněna nejlepší leteckou společností světa

Aktuality
Emirates byla oceněna nejlepší leteckou společností světa

Emirates byla oceněna nejlepší leteckou společností světa

14.7.2016

Emirates byla v rámci prestižního hodnocení Skytrax World Airline Awards jmenována nejlepší leteckou společností světa pro rok 2016. Navíc se stala také nejlepší aerolinkou na Blízkém východě a získala rekordně již 12. ocenění v řadě za nejlepší palubní zábavní systém na světě.

Žebříček World’s Best Airline Awards vychází z největšího průzkumu spokojenosti mezi pasažéry leteckých společností. Je považován za globální měřítko výjimečných služeb leteckých společností. Tento rok byla ocenění Skytrax udělena na základě více než 19,2 milionů vyplněních dotazníků zákazníky z více než 104 zemí hodnotících celkem 280 leteckých společností.Průzkum Skytrax měří kvalitu na základě 41 klíčových parametrů, které zahrnují v první řadě hodnocení produktů a dostupných služeb v leteckém průmyslu. Emirates získala toto vyznamenání, které bylo poprvé představeno před 15 lety, počtvrté v řadě.

„Jsme poctěni, že jsme byli uznáni a oceněni v rámci hodnocení Skytrax. Pro Emirates jsou zákazníci středobodem veškerého dění.Pracujeme tvrdě, abychom cestujícím v každém ohledu, každý den a po celém světě zajistili ten nejlepší možný cestovní zážitek. Průběžně investujeme do našich produktů a služeb jak na zemi, tak ve vzduchu. Zákazníkům pozorně nasloucháme a následně vytrvale hledáme cesty, abychom předčili jejich očekávání. Jelikož jsou tato ocenění udělována na základě zpětné vazby pasažérů, představují pro nás potěšující a skvělé uznání naší tvrdé práce, která vedla k vytvoření cestovního zážitku Emirates,“ řekl prezident Emirates Airline Tim Clark.

Během posledních 12 měsíců Emirates investovala do řady nových produktů a služeb včetně nových sedadel v byznys třídě na palubě letadel Boeing 777-300ER. S novým salonkem v Kapském městě se například globální síť letištních salonků Emirates rozrostla na 39. Emirates představila nové cestovní balíčky pro děti i pasažéry v první a byznys třídě a také v roce 2015 investovala přes 140 milionů amerických dolarů do svého vinného programu ve všech cestovních třídách.

ZDROJ: ttg.cz