CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Letoviska v Dominikánské republice fungují v běžném provozu

Aktuality

Letoviska v Dominikánské republice fungují v běžném provozu

11.9.2017

Ministerstvo cestovního ruchu Dominikánské republiky informuje, že všechny turistické destinace v zemi fungují zcela normálně
a hurikán Irma zde nezpůsobil škody.

Silniční komunikace, přístavy, letiště a veřejné služby, jako je dodávka vody a elektřiny, fungují
v běžném provozu ve všech hotelových oblastech beze změn.

„Ve všech turistických letoviscích je situace v pořádku. Díky Bohu a tím, že jsme včas přijali všechna bezpečnostní a preventivní opatření, nedošlo ke zranění žádného turisty ani poškození hotelových zařízení,“ zhodnotil situaci Francisco Javier García, ministr cestovního ruchu Dominikánské republiky.

Joel Santos, prezident Národní asociace hotelů a restaurací Dominikánské republiky (ASONAHORES) k současné situaci uvedl: „Jsme rádi, že hurikán Irma postoupil podél pobřeží Atlantského oceánu naší země, aniž by došlo ke škodám, které by znemožnily provoz hotelové infrastruktury a dalších základních služeb, které nabízíme turistům. Jasným důkazem je skutečnost, že návštěvníci do naší země nadále přilétají a odlétají.“

V současné chvíli můžeme oznámit, že:

- Hotelové resorty ve všech destinacích, jako je Punta Cana – Bávaro, Samaná, Sosúa, Cabarete, Puerto Plata, La Romana – Bayahibe, Juan Dolio, Santo Domingo a ostatních jsou ve zcela běžném provozu.

- Všechna letiště v zemi fungují a přijímají lety z celé Ameriky a hlavních evropských letišť.

- Výletní přístavy nebyly poškozeny a obnovují provoz.

- Provoz na silničních komunikacích, jako jsou ulice a silnice, funguje plynule a beze změn.

- Všechny turistické atrakce a fakultativní výlety fungují normálním provozem.

Dominikánská republika je prvotřídní a bezpečnou prázdninovou destinací Karibiku a jako taková se zavazuje poskytovat svým návštěvníkům ty nejlepší služby a produkty na základě nejvyšších standardů cestovního ruchu.

O Dominikánské republice:

Dominikánskou republiku objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus. Země je známá svou fascinující historií, krásnými přírodními scenériemi a kulturním bohatstvím, jehož součástí je hudba, umění a místní produkty jako rum, doutníky, jantar, larimar, káva a čokoláda. Dominikánská republika je špičkovou golfovou destinací v regionu celého Karibiku & Latinské Ameriky. Golfisté mají k dispozici celkem 26 golfových hřišť. Země nabízí rovněž bohaté možnosti ekoturismu a adrenalinového vyžití. Nachází se zde mnoho vodopádů a řek, nejvyšší hora Karibiku a chráněné přírodní oblasti. Zdejší hotely a resorty nabízejí skvělé zázemí pro pořádání svateb a pro trávení romantické dovolené. Dominikánská republika disponuje rovněž perfektním zázemím k pořádání kongresových akcí. V zemi funguje osm mezinárodních letišť. Dominikánská republika je tou pravou zemí nabízející vše, o čem sníte.

ZDROJ: Národní turistický úřad Dominikánské republiky