CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Aktuality
CK Neckermann mění logo

CK Neckermann mění logo

1.10.2013

CK Neckermann mění logo

Od 1. října 2013 mění turistický koncern Thomas Cook své logo z dosavadního globu na Sunny Heart. „Jedná se o další krok probíhající transformace evropské dvojky v oblasti cestovního ruchu,“ říká Udo Wichert, ředitel CK Neckermann. Česká pobočka Neckermann je součástí světového koncernu a i ona lehce mění podobu svého loga – nejen tvaru tradičního N, ale ještě výrazněji se hlásí i ke své mateřské skupině.

Skupina Thomas Cook mění své logo po 12 letech. Cílem je ilustrovat změny, kterými prochází při svém přechodu z tradiční firmy s historickými kořeny na moderní společnost, která v sobě spojuje nejnovější technologie s osobním přístupem. Sjednocování produktů a členů koncernu pod novým brandem se projeví novým vzhledem katalogů, webových stránek, vlastních konceptů hotelových řetězců, letadel, stejně jako kdekoli jinde, kde lidé přijdou do kontaktu se službami skupiny. Ta tak dá také výrazněji najevo svou přítomnost na trhu. 
Skupina Thomas Cook je druhým největším turistickým koncernem v Evropě. Jednou z podporovaných značek této skupiny je i Neckermann Cestovní kancelář. 

                                        

04-03Neckermann