CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Ocenění pro Ruzyň - Nejlepší na světě

Aktuality
Ocenění pro Ruzyň - Nejlepší na světě

Ocenění pro Ruzyň - Nejlepší na světě

7.6.2011

Letiště  Praha získalo 6.6.2011 v Singapuru od Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) prestižní cenu Eagle Award. Ta je každoročně udělována letišti za jeho výrazný  rozvoj, spokojenost zákazníků s jeho službami, transparentní a rovnocenný přístup vůči všem leteckým dopravcům a jeho incentivní politiku.

 
»Je to neuvěřitelné, Letiště Praha bylo nejenom nominováno, což samo jsem považoval za úspěch, ale svou nominaci proměnilo ve vítězství. Jsem pyšný, že i tak malá země, jako je Česká republika, se může chlubit letištěm, které od dnešního dne nosí titul Most Deserving Airport on The World,« poslal týdeníku Ekonom SMS zprávu ze Singapuru ředitel letiště Miroslav Dvořák.
 
Titulem nejlepšího letiště na světě se už pyšní například letiště v Soulu, Torontu, Singapuru nebo Charlotte. Pražské letiště je prvním v regionu střední a východní Evropy.
 
Letos plánuje odbavit přes 12 milionů cestujících. Do Ruzyně v současné době létá 48 aerolinek, které provozují linky do 128 destinací po celém světě.