CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Exim Tours se vrátila k ČSA

Aktuality
Exim Tours se vrátila k ČSA

Exim Tours se vrátila k ČSA

5.12.2011

 

Část klientů cestovní kanceláře Exim Tours bude od letní sezony roku 2012 cestovat na palubách Holidays Czech Airlines, která je charterovou společností Českých aerolinií. Exim Tours je z hlediska obratu i počtu přepravených klientů jedničkou na českém trhu. Obě firmy stvrdily ve smlouvě záměr navázat na dřívější spolupráci. Ta byla přerušena v loňském roce, kdy Exim Tours přešel ke konkurenční soukromé charterové společnosti Travel Service.

 „Po přibližně roční přestávce se ukazuje, že část klientů Exim Tours by při své cestě na dovolenou uvítala letět na palubách Holidays Czech Airlines, chceme jim proto vyhovět,“ zdůvodnila změnu letecké společnosti výkonná ředitelka Exim Tours Romana Slížková. S ČSA cestovní kancelář spolupracovala od roku 2003. Loni přešla k firmě Travel Service, prý z důvodu portfolia a dosahu do destinací.

Holidays Czech Airlines uvedly, že nový kontrakt je pro ně impulzem pro další posílení flotily. Počet proudových letadel charterového dopravce má proto narůst o další dva letouny na šest. „Objem spolupráce s Exim Tours pro nás bude představovat práci pro další dva letouny v charterové konfiguraci,“ potvrdil výkonný ředitel Holidays Czech Airlines Jan Čejka.