CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Proč first minute?

Aktuality
Proč first minute?

Proč first minute?

4.1.2016

Pro nás, kteří plánujeme dovolenou v předstihu na FIRST MINUTE, jsem sepsal 5 důvodů proč nečekat na poslední chvíli na léto, ale zájezd objednat už teď.

1) Slevy, které stanovily cestovní kanceláře už v létě, jsou velmi atraktivní (až 30% nebo děti zdarma) a předpokládám, že ceny na last moment budou opět dražší.

2) Hrozí, že letošní populární destinace jako je Bulharsko, Španělsko a Řecko budou brzy vyprodané.

3) Teď jsou hotely ještě volné, ale po očekávaném přesunu Rusů z Egypta a Turecka, nebudou hoteliéři další pokoje potvrzovat.

4) V nabídce je celá řada slev a výhod, které se vážou k nákupu na FIRST MINUTE, např. garance změny zájezdu až týden před odletem, parkování na letišti zdarma, seating v letadle, komplexní pojištění zdarma, záloha od 1.500Kč/os. apod.

5) Posledním důvodem proč si kupovat zájezd v předstihu, je výběr z největší nabídky zájezdů bez časového tlaku a nervů, a to nejen z pobytových zájezdů, ale i poznávacích a poslední dobou i lázeňských.

 Já osobně mám už taky vybráno, na first minute, jako každý rok a musím říct, že i plánování a těšení se na dovolenou jsou rovněž radosti, které patří k cestování. Správný cestovatel nemá nikdy vybaleno, protože cestování je krásné a je investicí do života.

Budete-li chtít jakoukoliv pomoc s výběrem dovolené, obraťte se na nás telefonicky (311 611 611) mailem nebo se zastavte.

 

CK INFO TRAVEL

Havlíčkova 5, Beroun