CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Datové lyžařské brýle (Smart Ski Goggles)

Aktuality
Datové lyžařské brýle

Datové lyžařské brýle

23.1.2016

Jedinečný lyžařský zážitek s revolučními datovými lyžařskými brýlemi

Jako první lyžařská oblast přenáší Ski amadé nejdůležitější informace z okolí přímo do lyžařských brýlí.

Společně s firmou Evolaris byla vyvinuta aplikace, která přenáší důležité informace do datových brýlí „Smart Ski Goggles“.

Vpravo dole v zorném poli lyžujícího uživatele se zobrazí nejdůležitější informace z lyžařského areálu a aktuální údaje. Datové brýle ukážou cestu k požadovaným chatám, vlekům a lanovkám nebo zábavním parkům a zobrazí jízdní rychlost a stav vleků, lanovek a sjezdovek. Zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít: Datové brýle si můžete v nové sezóně v rámci testovacích dnů také vyzkoušet.

Ski amadé bringt die wichtigsten Skigebietsinformationen in die Datenskibrille.

 Do datových brýlí se přes aplikaci načítají informace jako POI (points of interest), údaje o počasí, stav sjezdovek a vleků a bezpečnostní upozornění. Uživateli se pak tyto informace zobrazí v pravém dolním poli brýlí. Datové brýle se dají přes nastavení bezpečnosti konfigurovat tak, že se například od určité rychlosti vypnou, aby neodváděly pozornost lyžaře. Okruh informací pro datové brýle se pro lyžařskou sezónu 2015/16 ještě dále rozšířil. 

Tak budou nyní lyžaři aktivně upozorňováni na atrakce, okolo kterých jedou, a už jim nic nemůže uniknout. Stojí 50 metrů před námi hezká chata? Brýle ji zobrazí. Nachází se u kraje sjezdovky obzvlášť dobré místo k fotografování? Brýle na něj upozorní. Vždy vpravo dole a vždy jen tak velkým písmem, že je sice možné ho přečíst, ale neomezuje zorné pole. Dále se zobrazují pravidla na sjezdovkách a webové kamery s aktuálními live obrázky ze stanovišť. Kromě toho je možné nastavit funkci rychlosti s individuální prahovou hodnotou.

Zájezdy do oblasti SKIAMADE - otevřít nabídky

 

Zdroj: skiamade.com