CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

PUNTA CANA: Nejnavštěvovanější

Aktuality
PUNTA CANA: Nejnavštěvovanější

PUNTA CANA: Nejnavštěvovanější

11.2.2016

 PUNTA CANA: NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ LETOVISKO KARIBIKU A STŘEDNÍ AMERIKY

Global Destination Cities Index společnosti Mastercard, ve které bylo hodnoceno na 132 světových destinací, byla v roce 2015 nejnavštěvovanějším letoviskem Karibiku a Střední Ameriky dominikánská Punta Cana.

 Statisticky nejoblíbenější letovisko Dominikánské republiky, známé pro své bílé písečné pláže, perfektní hotely, špičkové služby all-inclusive a bohatý noční život, převyšuje ostatní karibské země celkovým počtem 2.43 milionů návštěvníků. V rámci latinskoamerického kontinentu se Punta Cana drží na 4. pozici z deseti nejlepších městských destinací.

 Žebříčku vévodí peruánská Lima (4.22 milionů), Mexico City (cca 2 miliony), brazilské Sao Paolo a Rio de Janeiro. Za Punta Canou se následně umístilo např. kostarické San José (1.51 milionů turistů). Na světové úrovni je nejnavštěvovanějším městem Londýn s celkovým počtem 18.82 milionů turistů, v asijském regionu je to Bangkok, na Středním východě a v Africe Dubaj a v Severní Americe New York.

 V Punta Caně byly současně zaznamenány nejvyšší útraty turistů ze všech zemí Latinské Ameriky, což významně podporuje dominikánský cestovní ruch a zaměstnanost.

 V ÚNORU 2016 BUDE V PUNTA CANĚ OTEVŘEN NAFUKOVACÍ PARK „DOWNTOWN“ PRO RODINY S DĚTMI

 Park o rozloze 100 tisíc m2 bude největším parkem svého druhu v regionu Karibiku. Projekt společnosti RAD specializující se na zábavní adrenalinové parky bude sestávat z nafukovacích atrakcí, hotelů, restaurací okolo umělého jezera.

 Investice španělské společnosti Unreal Island za více než 100 milionů EUR leží v těsné blízkosti Mezinárodního letiště v Punta Caně.

 

 Více ZDE