CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Letiště Praha se mění k lepšímu

Aktuality
Letiště Praha se mění

Letiště Praha se mění

1.3.2016

Novinkou gastronomie na Letišti Václava Havla Praha se stane mobilní stánek s občerstvením Aerosnack, který bude cestujícím nabízet denně čerstvé bagety a sendviče. Jejich cena bude 69 korun při zakoupení samostatně a 89 korun při nákupu s nápojem. Cestující se s ním setkají za bezpečnostní kontrolou v Terminálu 2 již od 1. března 2016, později v průběhu měsíce i v Terminálu 1. Spuštěním služby Aerosnack pokračuje Letiště Praha v projektu „Měníme letiště pro vás“, jehož cílem je vstřícně reagovat na potřeby cestujících a mimo jiné nabízet lepší poměr kvality a ceny.

„Pojízdný stánek Aerosnack je další z mnoha novinek v oblasti gastronomie, kterým se letiště snaží přizpůsobit hlavně českým cestujícím, jejichž počet meziročně roste. Nabídne jim kvalitní a čerstvou svačinku za příznivé ceny. Bagetu či sendvič i s nápojem si cestující mohou vzít na palubu letadla, a to i v Terminálu 1, kdy budou poté procházet přes bezpečnostní kontrolu. Obsluha nápoj zabalí i s účtenkou do uzavíratelného STEB sáčku, takže bude možné se s ním odbavit do letadla i přes omezení platná pro tekutiny,“ vysvětluje Jiří Petržilka z představenstva Letiště Praha.

Mobilní vozík bude nabízet celkem 3 druhy baget, 3 druhy sendvičů, saláty a 6 druhů alkoholických a nealkoholických nápojů. Během dne se bude pohybovat na obou terminálech Letiště Václava Havla Praha s pravidelnými zastávkami na dvou místech v Terminálu 1 a třech místech v Terminálu 2. V provozu bude každý den od 8 do 16 hodin, přičemž podle Petržilky může dojít k rozšíření prodejní doby: „Zatím se jedná o pilotní provoz, během kterého budeme sledovat zájem cestujících a podle výsledků případně upravíme nabídku a charakter služby.“

Výrobu baget a sendvičů ze světlého i tmavého pečiva a s různými náplněmi zajistí přímo Letiště Praha, které provozuje například i několik restaurací s příznivými cenami. Patří sem třeba samoobslužná restaurace Praha na Terminálu 1, ve které letiště nabízí hlavní jídlo od 81 Kč a polévku od 17 Kč.

Pro vyšší komfort při placení bude obsluha stánku přijímat platbu v českých korunách, eurech, ale i platební kartou.

Ceník nabízených produktů:

Sortiment

Cena

Combo (sendvič/bageta + nápoj)

89 Kč

Sendvič

69 Kč

Bageta

69 Kč

Salát

69 Kč

Voda Bonaqua 0,5l

27 Kč

(letiště ve svých provozovnách dodržuje garanci ceny balené vody do 27 Kč)

Coca-Cola 0,5l

39 Kč

Nestea - zelený čaj citrus 0,5l

39 Kč

Sprite 0,5l

39 Kč

Fanta 0,5l

39 Kč

Budvar plech 0,33l

39 Kč

***

Změny v oblasti gastro služeb jsou dalšími kroky v rámci kampaně s podtitulem „Měníme letiště pro vás”, která si klade za cíl dlouhodobé zlepšování služeb zaměřených především na české cestující. Další výhodné nabídky, novinky a tipy na cestování z Prahy čekají na návštěvníky na www.menimeletiste.cz.

Zdroj: prg.aero.cz