CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Společná přepážka na letišti

Aktuality
Společná přepážka na letišti - NOVINKA

Společná přepážka na letišti - NOVINKA

15.4.2016

Odbavení charterových letů společnosti Travel servis na pražském letišti Václava Havla bude od května 2016 jednodušší a pro klienty přívětivější.

Travel Service od 01.05.2016zavádí v Praze tzv. „Common CHECK-IN“ (dle informací z 18.5. je tato služba ve zkušebním provozu a o jeho plném zprovoznění budeme informovat), přepážky odbavující několik letů společně. Týká se to těchto přepážek:

TERMINÁL 1 (mimo Schengen) – přepážky č. 111 – 118

TERMINÁL 2 (lety do zemí Schengenského prostoru) – přepážky č. 250 - 259

 Tato změna by měla zajistit plynulejší odbavování. Ocení ji zejména mimopražští klienti, kteří na letiště dorazí s větší časovou rezervou.

Common CHECK-IN neboli hromadné odbavení v praxi znamená, že se bude na každé přepážce daného terminálu odbavovat několik letů současně.

Odbavení pro všechny lety z Prahy bude začínat již 4 hodiny před plánovaným odletem. Pozor, odbavení jednotlivých linek se bude striktně ukončovat 45 minut před plánovaným odletem.

 Pro klienty se toho příliš nemění, i nadále mohou přijít 2 hodiny před odletem.

Cestující musí počítat na těchto přepážkách s případnými frontami. Cestující by měli mít před odbavením připravené své číslo letu a cílové letiště pro jejich lepší orientaci před odbavovacími přepážkami.

Klienti tak nemusí na letištních tabulích s odlety vyhledávat patřičnou přepážku odbavující jejich let.

Přepážky Travel Service jsou nyní pevně stanovené.