CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Kostarika, Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde, 3,

Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde, Kostarika, 3.9.2018, Snídaně

Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde starstarstar

Aktivně kolem vulkánu Arenal a přírodní rezervace Monteverde
Termín:
3.9. – 10.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Mnichov)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127927065
52 360 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 8 dní, 3* hotel, snídaně

Skupinový zájezd, malá mezinárodní skupinka.
Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob.

Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: San José / Turrialba / Rafting na řece Pacuare / jizda na koni / jízda na kolech v NP Arenal Volcano / Monteverde / san José

Kostarika je perlou střední Ameriky. Pokud hledáte klid a dobrodružství v nádherné přírodě, je pro Vás Kostarika přímo stvořená. Nenachází se zde mnoho kulturních památek, za to Vás zcela jistě ohromí místní nespoutaná příroda. Uvidíte zde vulkány Poás a Irazú, národní parky La Amistad nebo Tortuguero či pláž Playa del Coco. Nachází se zde i krásná jezera, divoké řeky a úchvatné vodopády a jeskyně. Za prohlídku stojí i kávové a banánové plantáže.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno v kvalitních 2* - 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: San José:

Odlet. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Nocleh.Hotel, snídaně.

2. den: Turrialba / rafting / San Jose:
Brzo ráno odjezd přes Cartago, kolem plantáží s cukrovou třtinou do Turrialba nedaleko San Martin. Váš 28 km dlouhý rafting začíná tady na řece Pacuare. Navečer návrat do San José. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: San José / Arenal Volcano / jízda na koni: Po snídani odjezd po Pan American Highway do San Ramón a dále přes horské vulkanické pásmo do La Fortuna. Odpoledne vás čeká vyjížďka na koni k vodopádům La Fortuna (70m). Můžete se vykoupat v přírodním jezírku u vodopádů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Arenal Volcano / La Fortuna:
Dnes si užijete jízdu na kole v oblasti vulkánu Arenal. Pojedete po staré cestě deštným pralesem, kde uvidíte vulkán i jezero. Celou dobu budete projíždět národním parkem Arenal Volcano. Z rozhledny můžete vidět lávovou erupci. Návrat po hlavní silnici do La Fortuna. Odpoledne individuální volno na prohlídku města. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Arenal / Monteverde:
Odjezd k jezeru Arenal, je to největší jezero s čistou vodou na Kostarice. Pokračovat budete lodí přes jezero a dále po silnici do Monteverde. Individuální volno na prohlídku galerie s kolibříky, továrnu na výrobu sýrů a obchodu s kávou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Přírodní rezervace Monteverde:
Dnes pojedete s průvodcem lanovkou nad přírodní rezervací, kde můžete objevovat nedotčenou místní přírodu. Hojně zde rostou obrovské kapradiny, bambusy a palmy. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Monteverde / San José:
Brzy ráno transfer do San José a dále odlet domů. (Zájezd je možné prodloužit o pobyt u moře v Guanacaste.)
Snídaně.

8. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) – San José – Praha (Vídeň) včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v 2* - 3* hotelech se snídaní, program dle itineráře, všechny vstupy dle itineráře, všechny transfery dle itineráře, privátní transfer z / na letiště, služby anglicky hovořících průvodců, asistence na letištích a v hotelech, 24-hodinová asistenční linka v AJ na Kostarice, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
odletová taxa v San José (29 USD / osobu), cestovní pojištění do Ameriky (na požadavek zajistíme), příplatek za velikonoční a vánoční období
, strava a nápoje neuvedené v itineráři, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování

6x snídaně

Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK