CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Kypr - Jižní Kypr - Protaras, Anastasia, 4,

Anastasia, Kypr, Jižní Kypr, Protaras, 29.8.2018, All inclusive
Anastasia
LM
Termín:
29.8. – 5.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:123385227
12 595 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Anastasia Beach Hotel
Kategorie hotelu: *****
Popis hotelu

Poloha

Komplex vysoké kvality se skládá z hotelů Anastasia a Marlita (umístěných blízko sebe na velké hotelové ploše). Nově zrekonstruovaný v zimě v roce 2016/2017 - kvalitu zaručuje vysoce ceněný hotelový řetězec Tsokkos.

Komplex se nachází v blízkosti (cca 100 m) písečné pláže na východním pobřeží jižního Kypru v Protaras, známém a oblíbeném rekreačním letovisku. Nedaleko hotelu se táhne pobřežní promenáda (její začátek cca 100 m je od hotelu). Do centra Protaras se můžete vydat na procházku podél promenády (cca 2 km). Nejbližší bary, kavárny a obchůdky se nacházejí naproti hotelu. V blízkosti hotelu (cca 100 m) se nachází autobusová zastávka, ze které jezdí autobusy do centra Protaras a do Ayia Napy (s největším počtem diskoték a klubů na Kypru!). Letiště v Larnace je vzdáleno cca 60 km.

Pláž

Komplex se nachází v blízkosti písečné pláže (cca 100 m) v zálivu Marlita s křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře (na Kypru jsou všechny pláže veřejné a volně k dispozici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 2,5 EUR za lehátko/den); plážové osušky - zdarma (nutná záloha 10 EUR).

Vybavení

Amfiteatrální, prostorná lobby s 24hodinovou recepcí s Blue lobby barem a Sea Breeze barem u bazénu, bufetová hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní a 2 restaurace a’la carte (za poplatek): Sea Glass - s italskou kuchyní a China Red - orientální pokrmy. Hotelový komplex se vyznačuje velkým sportovním a rekreačním zařízením, včetně 2 venkovních lagunových bazénů (hluboký a mělký pro děti), krytého bazénu pro děti a bezplatného aquaparku se skluzavkami pro dospělé a pro děti. Hosté hotelu Anastasia mohou využívat bazény a rekreační zónu sesterského hotelu Marlita. Služby jako prádelna, směnárna - za poplatek.

Pokoje

Standarní pokoje střední velikosti (cca 17 m²), klimatizované, dvoulůžkové, s možností přistýlky ​​pro dítě nebo dospělého. Každý pokoj je vybaven koupelnou (WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. Hostům je k dispozici zařízený balkon nebo terasa. Trezor v pokoji za poplatek (cca 2,5 EUR/den). Za příplatek možnost rezervace pokojů s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Strava

Balíček All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu (mezinárodní kuchyně). Kromě toho občerstvení mezi jídly (10:30-12:00, 15:30-18:00) a večerní občerstvení (22:00-23:30). V rámci All Inclusive jsou k dispozici místní alkoholické a nealkoholické nápoje, rovněž v baru u aquaparku. All Inclusive zahrnuje také zmrzlinu a čas na čaj (tea time) od 16:30 do 17:30. Za poplatek: čerstvě vymačkané džusy, ochucené kávy a dovážené alkoholické nápoje.

Sport a zábava

Bohatý animační program pro děti: sportovní aktivity, zábavu a výtvarné aktivity a pro dospělé: večerní show, živá hudba a soutěže. Od poloviny června do poloviny září FIGLO KLUB s animacemi v polském jazyce. Kromě toho: hlídání dětí (na vyžádání a za poplatek). Navíc: posilovna, stolní tenis, šipky, herna a wellness (za příplatek). V areálu hotelu je tenisový kurt (vybavení a osvětlení za poplatek).

Internet

Internet Wi-Fi ve společných prostorách a na pokojích - za poplatek (cca 10 EUR/den, cca 24 EUR/týden).

Místní kategorie

****

Webové stránky

www.tsokkos.com

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/cypr-larnaka-wypoczynek/anastasia-beach-hotel

Náš názor

Fantastická nabídka pro celou rodinu, obohacená o aquapark, kde mohou "surfovat" ratolesti a All Inclusive pro pohodlný pobyt dospělých! Vynikající poloha v blízkosti pláže a zábavy. Hotelový komplex je po kompletní rekonstrukci v roce 2016/2017. Za to všechno dodatečná hvězdička od CK!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, asistenci poského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, péči polského delegáta, Pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu, která není uvedena v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Jiné

Kypr - Obecné informaceMěna

EUR - Euro. Většinou je možné platit kreditní kartou. V turistických střediscích je mnoho směnáren (včetně hotelů) a bankomatů.Spropitné

Všeobecně přijatelné je nechávat malé částky jako spropitné, a to zejména u řidičům na fakultativních výletech a místním průvodcům, jakožto i zaměstnancům hotelů a restaurací. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci (kontrola před provedením platby).Vízum

Čeští občané mohou cestovat na Kypr na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.Čas

+ 1 hodina ve srovnání s českým časem.Orientační ceny

1,5 l minerální vody – cca 1 EUR, 0,5l Coca Coly – cca 1 EUR, káva cca 2 EUR pivo v baru cca 3 EUR, večeře v restauraci cca 15-20 EUR.Pošta

Známka na dopis nebo pohlednici do Česka stojí 0,55 EUR, pohlednice 0,30 EUR. Stojí za zmínku, že státní orgány, včetně pošty, jsou otevřeny pouze do 12:30.Elektřina

Napětí 230 V, výstup tzv. Anglická zásuvka. Doporučujeme si vzít s sebou adaptér (nebo k dostání v místních obchodech, cena cca 3 EUR).Telefony

Mobilní telefony fungují bez problémů na většině území Kypru. Volání do Česka je dost drahé. Prosíme vás, abyste si zjistili cenu roamingu u operátora ještě před odjezdem.V regionuLarnaca

Jedná se o významné turistické středisko a přístav, který je jedním z nejvíce vybíraných prázdninových destinací na ostrově. Láká turisty z celého světa vynikajícími hotely, širokým výběrem restaurací a hostinců, na krásné, široké pláže doplněné o promenády. Město má významné památky, s důrazem na staletou historii tohoto kraje: zbytky starověkého Kitionu, což je řecký městský stát, pravoslavný kostel sv. Lazara z jedenáctého století,turecká pevnost pocházející z šestnáctého století. Mešita Hala Sultan, která je jedním z nejdůležitějších chrámů islámu. Kousek od města se nachází slané jezero, kde se v průběhu zimy a jara má domov mnoho druhů ptáků, včetně plameňáků.Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti dvě hodiny před plánovaným odletem CK. Aktuální letové řády zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Po stopách bohyně Afrodity & mýty a UNESCO

Výlet po stopách mýtů a legend, během kterého prozkoumáme jižní pobřeží Kypru. Nejdřív navštívíme zříceninu Kurionu - místo starověkého náboženského kultu, poté si prohlédneme nejdůležitější místo ostrova - Petra Tou Romiou, čili pláž, na které se podle legendy vynořila bohyně krásy a lásky - Afrodita. Následně dojedeme do Paphos, jednoho z hlavních měst ostrova. V Paphos se vydáme do archeologického parku (na seznamu UNESCO), kde objevíme nádherné podlahové mozaiky. Volný čas v přístavu. Na zpáteční cestě zastavíme v místním obchodě s kyperskými sladkostmi.

Orientační cena: 50 EUR

Horské poklady - Omodos, Skiranou a oslí farma + Limassol

Výlet, který nás zavede do samého srdce Kypru - úchvatné hory Trodos. Během dne plného atrakcí se vydáme do vesnice Skiranou, kde se nachází oslí farma. Je to místo, které osloví nejen děti, ale i dospělé. Kromě oslů můžeme v muzeu voskových figurín vidět, jak vypadal před mnoha lety život obyvatel ostrova a během vlastnoruční výroby chleba se budete cítit jako skutečný Kypřan. Na farmě se nachází nejstarší olivovník ostrova. Dalším bodem programu je krásná vesnice Omodos, ale předtím, než se tam vydáme, nás čeká zastávka v druhém největším městě ostrova Lemesos s největším tranzitním přístavem ve Středozemním moři. Po prohlídce města se vydáme do velmi malebně umístěného Omodosu, který se nachází na vinařské stezce Kypru. V tradiční vesnici nás čeká ochutnávka slavného vína Comandaria a návštěva nejslavnějšího kláštera Kikkos. V klášteře uvidíme jednu z nejdůležitějších ikon na světě - ikonu Panny Marie, která byla podle legendy vytvořena samotným sv. Lukášem.

Orientační cena: 55 EUR

Severní Kypr - Famagusta, Kyrenia a Bellapais

Výlet do oblasti Kypru, která byla donedávna nepřístupná a od roku 1974 se nachází pod tureckou nadvládou. Během celodenního výletu se vydáme do Famagusty, v jejímž centru se nachází půvabné staré město a nad ním se tyčí katedrála sv. Mikuláše, která byla přeměněna na mešitu Laly Mustafy Paši. Z opevnění, jež obklopuje město, uvidíme panorama celého města. Ve Famagustě přejedeme podél tzv. Města duchů - Varosha. Tato čtvrť byla kdysi rušná a plná hotelů, dnes je vymřelou, uzavřenou oblastí, kterou střeží turecká armáda. Následně se vydáme ke zřícenině Salamis - starobylému kyperskému městu, jež bylo největší a nejbohatší v 5. století př.n.l. a plnilo funkci hlavního města ostrova. Po prohlídce východní části ostrova se vydáme směrem k severnímu pobřeží, trasa povede přes hory - čekají nás nezapomenutelné výhledy! Po přejezdu hor zastávka v tradiční vesničce Bellapais, která je známá díky augustiniánskému klášteru, jenž patří k nejlépe dochovanému příkladu gotiky na ostrově. Hlavním bodem programu bude Kyrenia s majestátní pevností. Po její návštěvě volný čas. Možnost odpočinku v krásném přístavu nebo čas na nákupy.

Orientační cena: 75 EUR

Nikósie - jediné takovéto hlavní město na světě

Cesta do jediného hlavního města na světě, které je rozděleno mezi dva odlišné státy. Je to výlet, během kterého navštívíme hlavní město Kypru, jehož středem probíhá demarkační linie oddělující jižní část, patřící Kyperské republice od severní části, kde se nachází tzv. Turecká republika severního Kypru. S delegátem přejdeme přes hranici, abychom mohli vidět na vlastní oči, jak rozdílné jsou tyto dva regiony. Mají zcela odlišnou kulturu a náboženství. Na severní straně navštívíme mimo jiné katedrálu sv. Jana, dnes - mešitu Selimiye. Ve volném čase možnost návštěvy krytého bazaru, kde si lze koupit různé suvenýry.

Orientační cena: 50 EUR

Expedice do hor 4x4: Trodos Jeep Safari

Fascinující výlet terénními vozy, ideální pro milovníky dobrodružství. Svoboda, kterou poskytuje terénní vůz se zkušeným řidičem, je nejlépe vidět v horách. Během expedice uvidíme mimo jiné přehradu Arminou a most Jelefos. Projíždějíc horskou divočinou, dojedeme k vyhlídkovému místu nejvyššího kyperského vrcholu - hoře Olymp (1951 m n. m.). Během výletu nás také čeká odpočinek ve vesnici Omodos a oběd v podobě meze.

Orientační cena: 70 EUR

Den na moři: Plavba lodí Discovery

Plavba lodí začíná v malebném přístavu Agia Napa. Odtud se budeme plavit podél pobřeží a navštívíme: podvodní jeskyně v Agia Napa, mys Cavo Greco, zátoku Konnos, zátoku Fig Tree a pláže ve městě Kapparis. Poplujeme také do okolí města duchů ve Famagustě - Varosha, odkud na ní bude nejlepší výhled. Navíc během plavby bude připraven oběd v podobě grilování. Bude příležitost ochutnat tradiční kyperské pochoutky - sníst souvle (grilované maso), salát, tzatziki, sýr halloumi a chléb.

Orientační cena: 36 EUR

Kyperský večer - víno, tanec a… chutné jídlo!

To všechno na nás čeká během kyperského večera, který se koná v tradiční taverně ve vesnici Sotira. Uvidíme ukázku kyperských tanců a následně tanečníci vyzvou k tanci i nás. Budou to hody pro oči a uši, nebude chybět také jídlo, proto se bude celou dobu podávat meze - různé pokrmy servírované na samostatných talířcích, díky kterým bude příležitost poznat skutečnou kyperskou kuchyň. Žízeň uhasí bílé a červené víno a také voda.

Orientační cena: 37 EUR

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Go Afrika s.r.o., IČ 26859220.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK