CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Chorvatsko - Střední Dalmácie - Omiš, Apartmány Vila Elvíra, 3,

Apartmány Vila Elvíra, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš, 26.5.2018, Bez stravy
Apartmány Vila Elvíra
LM
Termín:
26.5. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:122684938
2 610 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Ve Vile Elvíra nabízíme dvoulůžkové studio a čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se samostatnou ložnicí, oba se nachází ve druhém patře domu. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyni. A4 má vlastní balkon, A2 má francouzské okno + možnost posezení na venkovní terase z druhé strany domu s pohledem na hory, oba jsou však orientovány na mořskou stranu.
Poloha
Apartmánovou Vilu Elvíra najdete v těsné blízkosti zátoky Mala Luka a v dosahu našich dalších apartmánových domů Mala Luka, Jure a Nada. Jedná se o nově postavený, moderní apartmánový dům o třech podlažích, který je umístěn na vyvýšeném místě ve vzdálenosti asi 120 metrů od moře.
Letovisko
Zátoka Mala Luka se rozkládá přibližně 3 km od města Omiš. Své návštěvníky uchvátí především romantickými zákoutími v borových hájích a oblázko-písčitými plážemi s průzračně čistým mořem. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou od vily vzdáleny přibližně 10 minut chůze ve vedlejším Staniči.
Stravování
Vlastní nebo v chorvatské restauraci v zátoce Mala Luka - cca 300 metrů. Stravování Vám zajistí delegátka, platba přímo na místě. V loňském roce byla cena za polopenzi cca 2.450,- Kč.
Doprava
Vlastní nebo autobusová. Cena autobusové dopravy se pohybuje mezi 2.200,- Kč až 2.450,- Kč.
Pláž
120 metrů pod apartmány najdete částečně zastíněnou pláž nebo větší pláž v zátoce Mala Luka - cca 350 metrů, případně si můžete zajet do 3km vzdáleného Omiše, kde najdete písčité, pozvolna se svažující dlouhé pláže.
Parkování
Pro všechny klienty je parkování zajištěno v garážích v přízemí domu. Váš automobil tak bude zaparkován bezpečně a ve stínu.
Výlety
Informace o výletech v okolí tohoto pobytového místa Vám podá v den příjezdu delegátka CK.
Domácí mazlíčci
Možný pobyt se psem středně velkého plemena, cena 250,- Kč/den, platí se na místě majitelce objektu.
Doporučení
Ubytování na Vile Elvíra můžeme doporučit všem klientům, včetně rodin s dětmi. Získáte kvalitní ubytování za velmi přijatelnou cenu.
Upozornění
Ceny za osobu jsou platné při plném obsazení apartmánu.
Otevírání/Závírání moře
První a poslední termín (1 noc). Autobusovou dopravu nabízíme za cenu od 1.890,- Kč (v závislosti na nástupním místě, bez příplatku - Brno). Autobusový zájezd se uskuteční v případě obsazenosti min. 40 osobami.
/apartmany-vila-elvira/
Cena zahrnuje
Ubytování na osobu při plném obsazení studia/apartmánu, Pobytové taxy, parkovací místo v garáži, Spotřebu el. energie a vody, Pojištění CK proti úpadku, povlečení, ručníky, Závěrečný úklid, služby delegáta
Cena nezahrnuje
Stravování - možno přikoupit, Cestovní pojištění - možno přikoupit, Autobusovou dopravu - možno přikoupit, Klimatizaci - platba na místě
Dítě do 3 let
ZDARMA
Senior sleva
osoba nad 60 let sleva 5%
1.dítě do 12-ti let
ubytované na 3.lůžku se dvěma platícími osobami sleva 30%
2.dítě do 12-ti let
ubytované na 4.lůžku se dvěma platícími osobami sleva 50%
Osoba na přistýlce
sleva 50%
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner ADRIA SUN, s.r.o., IČ 28292499.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK