CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Barma, Mekong a Laos, ,

Barma, Mekong a Laos, Myanmar, 14.8.2018, Snídaně

Barma, Mekong a Laos

Barma, Mekong a Laos
Termín:
14.8. – 25.8.2018
Změnit termín
Délka:12 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:125149888
63 570 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Méně známé země jihovýchodní Asie ve verzi dostupné pro každého. Jednoduché ubytování, příjemná cena a vynikající program potěší každého cestovatele, který dává přednost poznání před luxusem. Novinka z dílny SEN a ideální cesta na krátkou, exotickou dovolenou. Zažijte maximum poznání za minimální cenu.
Program
 • 1.den - Odlet a příjemný let do Asie.
 • 2.den - Přistáváme v Barmě, v zemi, kam jsme začali jezdit jako jedni z prvních. RANGÚN: ubytování v kvalitním hotelu v centru města, uvítací večírek a první barmské chutě a vůně. Jsme v docela jiném světě a již dnes při západu slunce uvidíme Švedagonskou pagodu.
 • 3.den - Prohlídka někdejšího hlavního města Barmy, Rangún. Koloniální svět, pagoda Sule v centru města, přístav Botataung, obrovský ležící Buddha (o 9 metrů delší než ten v Bangkoku). Nádherná Švedagonská pagoda má prý na sobě více zlata, než je ve všech britských bankách a toto tvrdí samotní Britové. Pagoda Botataung se rovněž nijak nenechá zahanbit a každodenní rytmus života v Rangúnu budeme nasávat na Nanthida jetty. Večer odjezd a noční transfer do Baganu klimatizovaným autobusem.
 • 4.den - BAGAN patří k tomu nejlepšímu, co se dá na naší planetě vidět. 2200 chrámů, velkých jako pařížský Notre Dame, roztroušených na ploše přes 100 km2. Uvidíme ty nejkrásnější zrekonstruované, ale i ty, z nichž ještě dýchá neodhalené tajemství. Díky pronajatému mikrobusu uvidíme více! Švedagonská pagoda, která je prototypem té v Rangúnu, chrám Gubyaukkyi a výjevy z jataky. Gigantický Buddha v chrámu Manuha, Brahma v chrámu Nanpaya a při západu slunce budeme u pagody Ananda, postavené králem Kyanzitthem.
 • 5.den - Možnost ranního letu balónem (závisí na počasí), později si prohlédneme panorama starého Baganu a ocitneme se před nejvyšším chrámem Dhammayangyi, postaveného králem Narathu, jako pokání za jeho hříchy. Fresky ve fotogenickém chrámu Sulamuni. Zážitky budeme hledat i v místních vesnicích, kde žijí potomci starého Baganu.
 • 6.den - Pokračujeme dále. Směřujeme k jezeru Inle. Klidná cesta magickým venkovem nás dovede až k jednomu z vrcholů naší cesty. Jezero Inle.
 • 7.den - JEZERO INLE: přírodní skvost a neuvěřitelná exotika. Jezero, kde se vesluje nohama. Jeden z vrcholů naší cesty. V klášteře skákající kočky si popovídáme o kouzlu barmského buddhismu, zastavíme se ve fabrice na barmské doutníky, látky a ostré nože přímo na vodě. Na motorových člunech zbrázdíme jezero vysoko v horách. Možná vám připomene Titicaca, ale v Bolívii nežijí dlouhokrké ženy.
 • 8.den - Transfer na letiště a odlet do Tachileiku, přesun na hranice s Thajskem a transfer do hotelu. Jsme na břehu řeky Mekong na úplném severu Thajska/Laosu. Podvečerní hotpot, který je zde známý spíše jako barbecue a večerní pivko u Mekongu, které každému přijde vhod.
 • 9.den - Nasedneme na typickou místní loď brázdící teplé vody Mekongu. Dobrodružství, jak se patří. Překrásný a nejzachovalejší prales v jihovýchodní Asii. Možná uvidíme divoce žijící slony a určitě krásné vesničky a nepopsatelný západ slunce nad Mekongem. Jeskyně Pak Ou a večer přijíždíme do Luang Prabangu. To nejlepší, co Laos nabízí.
 • 10.den - LUANG PRABANG: historické chrámy zařazené mezi světové dědictví UNESCO, modlitby mnichů v historickém jazyce Pali. Vyjdeme si na nejvyšší kopec v Luang Prabang, kde budeme mít celé město jako na dlani. Přitom ochutnáme místní kuchyni. Toto místo si odnesete v srdci. Dále si užíváme atmosféru tohoto malebného města, ovlivněného francouzskou koloniální architekturou. Procházky, objevování zážitků, třeba i na kole. Atmosféra nočního trhu je krásná. Chrám Wat Visoun, královský palác a národní muzeum. Vstaňte brzy ráno a přidejte se k šafránově oděným mnichům, kteří vybírají malé oběti od věřících. Nádherný zážitek.
 • 11.den - Poslední pohled na majestátní Mekong a odlet domů.
 • 12.den - Přílet domů.
  Cena zahrnuje
  • mezinárodní letenku Rangún - Luang Prabang, letištní poplatky, přelet do Tachileku, SEN průvodce, 9 x ubytování v 2 hotelech se snídaní, všechny transfery dle programu, z toho 2 x pravidelná linka, plavbu po Mekongu, prohlídky a výlety dle popisu, pojištění proti insolventnosti
   Cena nezahrnuje
   • stravu kromě uvedené, víza, vstupné do památek a atrakcí
    Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Cestovní kancelář S.E.N.,s.r.o., IČ 48534293.
    Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

    GPS souřadnice nejsou dostupné.

    Žádné recenze pro tento hotel.

    CK