CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Best of Myanmar, ,

Best of Myanmar, Myanmar, 28.6.2018, Snídaně
Best of Myanmar
Termín:
28.6. – 7.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:148161328
61 200 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Okruh na privátní bázi s vlastním průvodcem/řidičem.
Ubytování
Rangún - Hotel Grand United Ahlone Branch **** / Esperado Lake View Hotel ****
Oficiální web: http://www.hotelgrandunited.com/about_hgu_al.php, http://www.hotelesperado.com/

Bagan - Sky Palace *** / The Floral Breeze Hotel ***
Oficiální web: https://www.skypalace.asia/bagan/about-hotel, http://www.floralbreezehotelbagan.com/

Mandalay - Shwe Ingyinn Hotel *** / Mandalay City Hotel ***
Oficiální web: http://www.shweingyinnhotel.com/, http://mandalaycityhotel.com/

Pindaya - Conqueror Resort Hotel ** / Pindaya Inle Inn **
Oficiální web: www.conquerorresorthotel.com, www.pindayainleinnmyanmar.com

Inle Lake - Paramount Inle Resort *** / Ananta Inle Resort ***
Oficiální web: www.paramountinleresort.com, http://anantainle.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Poloha
Den 1: Rangún

Přílet do Rangúnu, transfer do hotelu, ubytování.Den 2: Rangún (snídaně)

Celodenní prohlídka pamětihodností v Rangúnu, největším městě Myanmaru. Návrat do hotelu, přenocování v Rangúnu.Den 3: Bagan (snídaně)

Transfer na letiště k přeletu z Rangúnu do Baganu, které bylo sídlem mocné říše v 10.-12. století, kdy zde bylo vystavěno přes 4.000 chrámů, dnes jich je tu přes 2.000. Prohlídka některých z nich. Jedinečným zážitkem je sledování západu slunce nad Baganem na závěr dne. Přenocování v Baganu.Den 4: Mandalay (snídaně)

Transfer na letiště k přeletu z Baganu do Mandalay. Prohlídka pamětihodností Mandalay, posledního královského hlavního města, které bylo založeno teprve v 19. století a dnes je druhým největším městem Myanmaru po Rangúnu. Návštěva Mandalay Hill s panoramatickým výhledem bude jistě při západu slunce příjemným zážitkem. Přenocování v Mandalay.Den 5: Pindaya (snídaně)

Transfer na letiště v Mandalay k přeletu do Heho, odkud budete pokračovat vozem do Pindaya, kde navštívíte jeskyni, v které se nachází přes 8000 zpodobnění Buddhy. Přenocování v Pindaya.Den 6: Inle (snídaně)

Vozem se vydáte z Pindaya k jezeru Inle, dále transfer lodí. Výlet lodí po jezeře Inle, které je 22 km dlouhé a 11 km široké a na jeho březích se nachází množství vesnic s domy na kůlech. Přenocování u jezera Inle.Den 7: Inle (snídaně)

Výlet lodí po jezeře Inle do vesnic Indein a Sae Ma. Transfer lodí a dále vozem od jezera Inle do Heho. Přelet z Heho do Rangúnu. Ubytování a přenocování v Rangúnu.Den 8: Odlet (snídaně)

Odlet z Rangúnu zpět do ČR nebo k pobytu u moře v Myanmaru.
Stravování
snídaně
Ubytování
Rangún - Hotel Grand United Ahlone Branch **** / Esperado Lake View Hotel ****

Oficiální web: http://www.hotelgrandunited.com/about_hgu_al.php, http://www.hotelesperado.com/Bagan - Sky Palace *** / The Floral Breeze Hotel ***

Oficiální web: https://www.skypalace.asia/bagan/about-hotel, http://www.floralbreezehotelbagan.com/Mandalay - Shwe Ingyinn Hotel *** / Mandalay City Hotel ***

Oficiální web: http://www.shweingyinnhotel.com/, http://mandalaycityhotel.com/Pindaya - Conqueror Resort Hotel ** / Pindaya Inle Inn **

Oficiální web: www.conquerorresorthotel.com, www.pindayainleinnmyanmar.comInle Lake - Paramount Inle Resort *** / Ananta Inle Resort ***

Oficiální web: www.paramountinleresort.com, http://anantainle.com/Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Cena zahrnuje
7x ubytování se snídaní v uvedených či podobných hotelech, letenka z Prahy do Rangúnu a zpět vč. letištních tax, veškeré transfery v rámci programu klimatizovaným vozem, anglicky mluvící průvodce, vstupy do navštívených objektů dle programu
Cena nezahrnuje
prodloužení pobytu, vízum, cestovní pojištění, vyšší kategorie ubytování, jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Nirvana Travel s.r.o., IČ 01981749.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK