CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží, Bulharsko, krásy černomořského pobřeží s výletem do Istanbulu a pobytem u moře, ,

Bulharsko, krásy černomořského pobřeží s výletem do Istanbulu a pobytem u moře, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 31.5.2018, Polopenze

Bulharsko, krásy černomořského pobřeží s výletem do Istanbulu a pobytem u moře

Bulharsko, krásy černomořského pobřeží s výletem do Istanbulu a pobytem u moře
Termín:
31.5. – 13.6.2018
Změnit termín
Délka:14 dní / nocí
Doprava:kombinovaná (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:131531370
13 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bulharsko - pobyt u moře s výlety
Popis
Primorsko, Burgas, Nesebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Atanasovo jezero, folklórní večer
Ubytování
Ubytování je zajištěno v Primorsku v hotelu nedaleko pláže ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, balkonem, klimatizací, TV a WI-FI zdarma. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.
Doprava
tam autokarem
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc
zpět letecky
Praha, Brno, Ostrava dle výběru
Strava
Polopenze – snídaně a večeře
Zájezd zahrnuje
12 ubytování, 12 polopenzí, doprava luxusním autokarem do Primorska, leteckou přepravu z Burgasu do Prahy, Brna, Ostravy dle výběru, letištní taxy a poplatky, transfer z hotelu, výlety dle programu, dopravu autokarem dle programu, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
Fakultativní služby a výlety, pobytové taxy, vstupy cca 90 EUR, cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 80% maximálně 12500 Kč (470 CZK), jednolůžkový pokoj (3600 CZK)
Program
Den 1
Odjezd z ČR v ranních hodinách.
Den 2
Příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování, volný program, možnost koupání, procházka po letovisku s průvodcem, večeře.

Den 3
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Istanbulu v ceně. Istanbul - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavbě lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd. Nutný cestovní pas

Den 4
Snídaně, pobyt u moře, večeře.
Den 5
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů v ceně Nestinarský večer - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.

Den 6
Snídaně, pobyt u moře, večeře.
Den 7
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Sozopolu v ceně. Sozopol historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Sv. Jiřího, který uchovává ostatky Svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.

Den 8
Snídaně, pobyt u moře, večeře.
Den 9
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet v ceně Nesebr - Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.

Den 10
Snídaně, pobyt u moře, večeře.
Den 11
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Burgaská jezera v ceně. Burgaská jezera s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus, psychické potíže atd.

Den 12
Snídaně, pobyt u moře, večeře.
Den 13
Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Beglik Tash – thrácká pohanská svatyně z období 1500 – 400 let před n.l. v ceně. Další široká nabídka fakultativních výletu na místě Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.

Den 14
Snídaně, transfer na letiště do Burgasu a odlet do ČR dle výběru Praha, Brno, Ostrava.

Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK