CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Podhájska - Bungalovy Energy I., termální bazén zdarma, prodej 2018, cena od 3 990 - 4 400 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Bungalovy u Penzionu Energy I. - Slovensko

Bungalovy u Penzionu Energy I.

Bungalovy u Penzionu Energy I.
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Podhájska - Bungalovy Energy I., termální bazén zdarma, prodej 2018
Popis
Bungalovy v areálu Energy I.
Jen pár kroků od krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I. - zdarma pro klienty ubytované v bungalovech Energy I.
Velmi žádané ubytování, limitovaný počet bungalovů, TIP CK

Pobyty PONDĚLÍ - NEDĚLE, 7 dní/6 nocí, bez stravy. Za příplatek polopenze, případně snídaně, oběd nebo večeře. V ceně volný vstup do termálních bazénů Energy I.

Nedávno postavené přízemní zděné bungalovy jsou součástí areálu penzionu Energy I. a jsou situovány v bezprostřední blízkosti jeho budovy a jen pár desítek kroků od hlavního vchodu do areálu veřejného koupaliště. V každém bungalovu je k dispozici: kuchyňský kout se základním vybavením na vaření i stolování, který je součástí obývací místnosti s ledničkou, dále je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, TV. V každém z nich je koupelna se sprchou a WC. Ventilátor v bungalovu k dispozici zdarma. Menší venkovní terasa s posezením je součástí každého bungalovu. WiFi připojení v baru penzionu Energy I. (zdarma).
Penzion ENERGY I. je situován v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště. V areálu penzionu Energy I. je kromě bungalovů také wellness centrum "Římské lázně" s vnitřním sedacím termálním bazénem s hydromasážními tryskami a venkovním termálním bazénem - celodenní vstup do bazénů v rámci provozní doby v ceně (cca od 10:00-21:00). Klasické masáže, 4 sauny (finská, solná, slovenská a bylinková), Kleopatřina lázeň s jacuzzi a bazénkem, hydromasážní vany, ledové vědro - to vše za poplatek se slevou pro ubytované klienty CK CK. Součástí wellness centra je také relaxační odpočinková místnost s dřevěnými lehátky a krbem. Kromě toho jsou za poplatek poskytovány další procedury: např. lymfo masáže a masáže lávovými kameny perličkové koupele, pedikúra a manikúra. Za recepcí jsou šatny a také malý bar s posezením a připojení WiFi zdarma. Před penzionem je venkovní posezení. Parkování zajištěno v oploceném areálu (pod kamerami, zdarma).
Koupání: vnitřní sedací termální bazén s hydromasážními tryskami a menší venkovní termální bazén v areálu Energy I., který je součástí areálu Energy I. Hlavní vchod veřejného termálního koupaliště je vzdálen cca 100m.
V bazénech ENERGY I. je stejné složení termální vody, jaká je ve venkovním areálu termálního koupaliště. V době pravidelného uzavření areálu koupaliště v roce 2018 na podzim (22.10.- 04.11.2018), nebude nijak omezen provoz penzionů Energy I. a II. s vlastními termálními bazény. Naopak na jaře 2018 v době uzavření koupaliště (09.04.- 29.04.) budou zároveň i oba penziony Energy mimo provoz.

Obec Podhájska leží v oblasti jižního Slovenska, nedaleko Nových Zámků, a je známá především termálním koupalištěm s unikátní a jedinečnou vodou, která je svým složením velmi podobná vodě Mrtvého moře.Silně minerální, slaná voda má jen menší koncentraci než mořská voda. Její téměř ideální složení má léčebné a regenerační účinky na celý organismus. Další podrobné informace najdete v sekci "Popis destinace".
Ubytování
2- nebo 3- lůžkový s možností přistýlky a se sprchou a WC.
Maximálně pro 4 osoby (jedna místnost), 2 resp. 3 lůžka a přistýlka formou rozkládacího gauče/křesla. Doporučujeme rodinám s 1 nebo 2 dětmi. Minimální obsazenost 2 platícími osobami!
Doprava
Vzdálenost z Prahy 440 km, z Brna 230 km.
Strava
vybavený kuchyňský kout na vaření i stolování. Za příplatek možnost snídaně formou jednoduššího bufetu nebo polopenze (večeře jednotné menu - možnost vegetariánského jídla), případně plné penze (ceny v příplatcích).
Zájezd zahrnuje
6x ubytování v bungalovu s koupelnou se sprchou a WC, celodenní vstup do krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I., parkování v areálu penzionu Energy I., místní poplatek.
Zájezd nezahrnuje
polopenze (snídaně+večeře), osoba/6 nocí (1500 CZK), večeře, osoba/6 nocí (850 CZK), snídaně, osoba/6 nocí (650 CZK), oběd, osoba/6 nocí (850 CZK), cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dospělý (20 CZK), cestovní pojištění Union typ B, na Slovensko/den/dítě do 15 let (20 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý (36 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let (25 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko, dítě 3-12 let na přistýlce jako 4.osoba v bungalovu

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.