CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Neznámá tvář Srí Lanky: Konec světa, trekking džunglí a výstup po nejdelším…, cena od 37 070 - 38 830 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Čajové plantáže na Srí Lance s výstupem na Adamovu horu a pobytem u oceánu - Srí Lanka

Čajové plantáže na Srí Lance s výstupem na Adamovu horu a pobytem u oceánu starstar

Čajové plantáže na Srí Lance s výstupem na Adamovu horu a pobytem u oceánu
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Neznámá tvář Srí Lanky: Konec světa, trekking džunglí a výstup po nejdelším…
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 11 dní, hotel 3*, polopenze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na Maledivách nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Colombo / Kandy / Dambulla / Sigiriya / Knuckles Range / Nuwara Eliya / Horton Plains / Adam’s Peak / Udawalawa / Weligama / Bentota

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Kandy:: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Následný transfer do Mawanelly, kde navštívíte krásnou zahradu koření. Poté bude vaše cesta směřovat do města Kandy (UNESCO). Kandy se rozkládá v malebné kopcovité krajině kolem klidného jezera. Prohlídka města a slavného Chrámu Buddhova Zubu, kde je uložena samotná relikvie Buddhy. Večer fakultativně možnost návštěvy tradičního kandyjského tanečního vystoupení. Transfer do nedaleké Digany. Nocleh v hotelu u jezera. Hotel, večeře.

3. den - Kandy / Dambulla / Sigiriya:: Po snídani transfer do Dambully (UNESCO), kde navštívíte unikátní komplex jeskynních chrámů. Komplex je jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe zachovaných jeskynních komplexů na Srí Lance. Je zde velké množství nástěnných maleb a převážně buddhistických, ale i hinduistických soch. Poté transfer ke skalní hoře Sigiriya (UNESCO). Výstup na skalní masiv s prohlídkou královské pevnosti a přilehlých zahrad. Po výstupu se Vám naskytne fantastický výhled do divoké krajiny. Prohlédnete si nádherné fresky „sigiriyjských krasavic“ a zahrady na úpatí masivu. Po prohlídce odjezd do hotelu, nocleh.Hotel, polopenze.

4. den - Safari a treking v džungli oblasti Knuckles range/Kandy/Nuwara-Eliya:: Brzy ráno se zabalenou snídaní vyrazíte do džungle na safari. Výlet do přírodní rezervace Knuckle Mountains, která je opravdovým rájem pro milovníky divoké přírody. Trekking po doposud turisticky nepoznaných pěšinách, poznávání přírody. Poté odjezd do Nuwara Eliya známé díky krásným čajovým plantážím. V horském městečku budete mít při dobrém počasí výhled i na nejvyšší horu Srí Lanky Pidurutalagala (2.524 m n.m). Individuální volno na vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

5. den - Nuwara-Eliya / Hortonovy pláně / Hatton:: Se zabalenou snídaní se brzy ráno vydáte do NP Hortonovy pláně. Podniknete nenáročný trek (cca 11 km), který vás zavede až k místu známému jako “Konec světa”. Hortonovy pláně jsou útočištěm mnoha chráněných živočichů a rostlin. Nejlepší doba pro návštěvu je v ranních hodinách, jelikož tou dobou se odtud naskýtají dechberoucí výhledy do okolí. Zastávka u nádherných vodopádů “Baker´s Falls”. Návrat zpět do hotelu, check out a odjezd do Hattonu k Adamově hoře. Ubytování a odpočinek před výstupem. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

6. den - Adamova hora / NP Udawalawe:: Po půlnoci transfer k Adamově hoře. Adamova hora je s výškou 2243 metrů pátou nejvyšší horou Srí Lanky a jedním z nejuctívanějších poutních míst na světě. Právě na jejím vrcholku totiž najdete posvátnou šlépěj, kterou zde podle buddhistů otiskl sám Buddha při své třetí návštěvě Srí Lanky – těsně před tím, než vstoupil do nebe. Po sestupu návrat do hotelu, snídaně a krátký odpočinek. Odpoledne transfer do NP Udawalawe.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

7. den - NP Udawalawa:: Po snídani jeep safari v NP Udawalawe, kde žije celkem asi 400 slonů. Kromě slonů můžete spatřit buvoly, ještěry, jeleny Sambar, opice a občas i leopardy. Milovníci ptactva zde můžou vidět několik vzácných druhů, které se vyskytují jen na Srí Lance. Safari terénním vozem a se zkušeným průvodcem pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Odpoledne fakultativně výlet do Elephant Transit Home, kde se starají o opuštěná sloní mláďata.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

8. den - Weligama / Koggala:: Po snídani transfer do rybářské vesničky Weligama na jižním pobřeží Srí Lanky, kde uvidíte známé rybáře na kůlech. Fakultativně možnost zastávky u přírodního gejzíru Hummanaya Blow Hole a u nejjižnějšího cípu Srí Lanky - majáku Dondra. Odpoledne transfer na pláž Koggala a individuální volno.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

9. den - Koggala / Galle / Induruwa:: Po snídani transfer do Galle, návštěva místní holandské pevnosti s přilehlými koloniálními uličkami. Odpoledne odjezd na krásnou pláž s tyrkysově modrým mořem do městečka Induruwa. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

10. den - Induruwa / Colombo:: Snídaně v hotelu a odpočinek na krásné pláži. Check out v dopoledních hodinách. V podvečer transfer na letiště. Odlet zpět domů.
Snídaně.
Fakultativně:
Možnost prodloužení pobytu u Indického oceánu na Srí Lance nebo na kouzelných plážích na Maledivách o libovolný počet dní.

11. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.