CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Celodenní koupání v termálních lázních Győr, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Celodenní koupání v termálních lázních Győr - Maďarsko - Západní Maďarsko - Györ

Celodenní koupání v termálních lázních Győr starstarstar

Celodenní koupání v termálních lázních Győr
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis

Lázně Győr byly v roce 2003 kompletně rekonstruovány a dnes patří mezi nejmoderněji vybavené lázeňské komplexy v Maďarsku. Návštěvníci se mohou koupat ve vodě s léčebnými účinky (revmatizmus, klouby a páteř, svaly a pohybové ústrojí, kůže) vyvěrající ze 3 různých pramenů o teplotě 28–39 °C ve 3 venkovních bazénech, 2 vnitřních a 5 rekreačních bazénech s atrakcemi (podvodní trysky, vodopády, perličkové lázně).K dispozici jsou další 2 venkovní plavecké bazény, 2 dětské bazény, 2 tobogány (vnitřní a venkovní). Za příplatek také sauna, jacuzzi, vodní bar, sauna bar, masáž.

Pokoje
Cena za sedadlo v autobuse
Program
Den 1.

V ranních hodinách odjezd z Brna, cesta přes Slovensko do Maďarska. V ranních hodinách příjezd k termálním lázním - celodenní koupání. Před koupáním možno absolvovat krátkou prohlídku městem s návštěvou tradiční tržnice s možností nákupů typických maďarských specialit (čabajky, paprika, tokajské víno). V odpoledních hodinách, cca okolo 18hod odjezd zpět do ČR.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.