CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Chile, Chile - Velikonoční ostrov - Tahiti, ,

Chile - Velikonoční ostrov - Tahiti, Chile, 13.11.2018, Snídaně

Chile - Velikonoční ostrov - Tahiti

Chile - Velikonoční ostrov - Tahiti
Termín:
13.11. – 25.11.2018
Změnit termín
Délka:13 dní / 10 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:123364624
119 990 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Chile - Velikonoční ostrov
Popis zájezdu

Možnost prodloužení o pobyt ve Francouzské Polynésii

1. den VELIKONOČNÍ OSTROV – TAHITI
Snídaně. Po zbytek dne dne volný program. Doporučujeme navštívit místní kostel, umělecký trh nebo muzeum s replikami Rapa Nui. Pozdě veřer opouštíme tento tajmený ostrov. Transfer na letiště, kolem půlnoci přílet na Tahiti, uvítání na letišti, transfer do hotelu a ubytování. Nocleh v Papeete.

2. den TAHITI – MOOREA
Snídaně. Výlet terénním vozem do vnitrozemí ostrova – včetně oběda. Tato vzrušující a dobrodružná cesta nás provede pod vodopády, horskými průsmyky ležícími pod více než 2.200 m vysokými hřebeny hor, řekami a archeologickými nalezišti – svatyně marae (včetně oběda). Po návratu z vnitrozemí přesun trajektem na ostrov Moorea, transfer do hotelu a ubytování.

3. – 7. den MOOREA
Snídaně. Volno, relaxace a odpočinek v náruči bělostných pláží. Během dne lze využít nabídky řady fakultativních výletů: vyjížďka na čtyřkolkách, plavání s rejnoky, pozorování života pod hladinou moře se speciální helmou, romantickou plavbu na katamaránu při západu slunce nebo projížďka na tradiční vahadlové kánoi va’a popř. výlet do skanzenu Tiki Village, kde poznáte tradiční způsob života původních Polynésanů a budete hodovat u tabule pokrmů připravených v tradiční zemní peci hangi. Nocleh na ostrově Moorea.

8. den MOOREA - TAHITI
Snídaně. Volno na poslední koupel v rajských vodách kolem ostrova Moorea. V podvečer návrat na ostrov Tahiti, transfer na letiště, odlet do Santiaga.

9. den TAHITI - SANTIAGO DE CHILE
Přílet do Santiaga, transfer do hotelu. Nocleh.

10. den SANTIAGO DE CHILE – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy. 11. den PŘÍLET DO PRAHY Poznámka: Při prodloužení o Tahiti není v ceně prohlídka Valparaísa. * jedna noc na okruhu v letadle

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Sraz na letišti, odlet do Santiaga de Chile.

2. den SANTIAGO DE CHILE
Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne prohlídka města a jeho největších atrakcí -kostel San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas či Catedral de Santiago. Nocleh v Santiagu de Chile.

3. den SANTIAGO DE CHILE - SAN PEDRO DE ATACAMA
Transfer na letiště a přelet do Calamy. Následuje transfer do města San Pedro de Atacama. Odpoledne návštěva měsíční krajiny Valle de la Luna v pozadí se zasněženým vrcholkem sopky a krásným západem slunce, kdy se okolní kopce zahalí do plejády různých odstínů barev. Návrat do hotelu, nocleh.

4. den ATACAMA SALT FLAT
Po snídani návštěva města San Pedro de Atacama – centrum paleolitické civilizace, kterému dominuje skalní pevnost. Následuje návštěva vesničky Tulor, která je stará přibližně 3000 let a je nejstarší doloženou osídlenou vesnicí v údolí a pevnosti Pucara de Quitor. Odpoledne návštěva vesnice Toconao. Návrat do San Pedra a nocleh.

5. den EL TATIO – MACHUCA
Brzy ráno odjezd na celodenní výlet. Gejzíry El Tatio, nacházející se v nadmořské výšce 4320 m, jsou jedny z nejvýše položených na světě, počtem gejzírů jsou největší na jižní polokouli a třetí největší na světě. Ke gejzírům se přijíždí při východu slunce, protože v tu dobu jsou gejzíry nejaktivnější. Ve vzduchu je cítit síra, horká voda vyvěrá na povrch v podobě bublajících pramenů. Jezírka jsou pokryta barevnými krystaly soli. Ráz krajiny je jakoby z jiného světa. Cestou zpět do San Pedra ve výšce 3.400 m navštívíme vesničku Machuca – jednoduché malé kamenné domečky se slaměnou střechou, prašné ces-ty, prostý kamenný kostelík na návrší – úžasné místo uprostřed vysočiny s velkolepým výhledem na Andy a solné jezero Atacama. Odpoledne návrat do San Pedra. Nocleh.

6. den SAN PEDRO – SANTIAGO DE CHILE
Odjezd na letiště v Calamě. Přelet do Santiaga de Chile, transfer do hotelu. Odpoledne individuální volno.

7. den VELIKONOČNÍ OSTROV
Přelet na Velikonoční ostrov, na letiště Mataveri. Transfer do hotelu v Hanga Roa. Odpoledne výlet k plošinám ahu, na které se stavěly obří sochy Moai - Ahu Vinapú, Ahu Ko Te Riku a zajížďka k lomu Puna Pau, jenž skýtal jediný zdroj materiálu pro Pukka - rudé pokrývky hlav některých Moai.

8. den RANO RARAKU - PLÁŽ ANAKENA
Celodenní výlet (oběd formou balíčku), během něhož navštívíte lom Rano Raraku, zdroj materiálu, z něhož byla vytesána většina bájných soch moai. Dále navštívíte několik Ahu, mezi nimi legendární Ahu Te Pito Kura, kde leží rozlomená – kdysi největší Moai a poblíž také formace kamenů Pu o Hiro, jež přes svůj původní spirituální význam dala ostrovu jednu z přezdívek a vstoupila do povědomí každého z nás jako „Pupek světa.“ Zakončíme po boku četných moai na mystické pláži Anakena. Nocleh v Hanga Roa.

9. den POSVÁTNÁ VESNICE ORONGO – AHU AKIVI
Dopoledne výlet k vulkánu Rano Kau a do posvátné vesnice Orongo na hraně kráteru. Ta byla do 19. století centrem kultu Ptačího muže. V okolí Oronga jsou stále vidět petroglyfy znázorňující vítěze závodu Ptačího muže, který musel z nedalekého ostrůvku Motu Kao přinést první vejce ptáka Manutara. Odpoledne výlet k Ahu Akivi, kde se nachází sedm Moai a dále k Ana Te Pahu (jeskyně vytvořená lávou z vulkánu). Nocleh v Hanga Roa.

10. den VELIKONOČNÍ OSTROV – SANTIAGO DE CHILE
Snídaně, transfer na letiště, let do Santiaga de Chile. Ttransfer, ubytování, nocleh.

11. den VIŇA DEL MAR – VALPARAISO
Celodenní výlet do Valparaísa a Viňa del Mar. Valparaíso je koloniální město s velkým přístavem a typickými barevnými domky. Procházka po Cerro Conception, prohlídka anglikánského kostela svatého Pavla. Přejezd do Viňa del Mar, jenž je nazýváno „Zahradní město“ nebo „Vinohrad nad mořem“. Návrat do Santiaga de Chile, nocleh.

12. den ODLET ZE SANTIAGA DE CHILE
Po snídani transfer na letiště a odlet ze Santiaga de Chile.

13. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu a letištní poplatky místní přelety a letištní poplatky 11x nocleh ve 3* hotelech se snídaní veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce (min. 14 osob)

CENA PRODLOUŽENÍ ZAHRNUJE

leteckou přepravu Papeete – Velikonoční ostrov – Santiago de Chile (s mezipřistáním) včetně letištních tax trajekt mezi ostrovy Tahiti a Moorea 8x nocleh v hotelech 3* se snídaní, 1x večeře půldenní výlet s obědem (2. den) služby zahraniční cestovní kanceláře

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety a vstupy spropitné cestovní pojištění

CENA PRODLOUŽENÍ NEZAHRNUJE

fakultativní výlety nad rámec programu česky hovořícího průvodce spropitné
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner ESO travel a.s., IČ 27957039.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK