CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Chrámy a příroda Myanmaru, 3,

Chrámy a příroda Myanmaru, Myanmar, 30.6.2018, Snídaně

Chrámy a příroda Myanmaru starstarstar

Chrámy a příroda Myanmaru
Termín:
30.6. – 8.7.2018
Změnit termín
Délka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131755716
62 100 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stručný popis
8denní poznávací zájezd po exotické Barmě (Myanmaru) Yangon, Bagan, výstup na Mt. Victoria a prohlídka NP Natmataung
Program

1. den: Praha- Yangon


Odlet z Prahy s přestupy.


2. den: Yangon


Přílet do Yangonu, uvítání na letišti vaším průvodcem a transfer do hotelu. Podle příletu odpoledne prohlídka Sule Pagoda, Mahabandoola park, zlatá pagoda Shwedagon (stará 2600 let), Karaweik Palace u jezera Kandawgyi, odkud je krásný výhled na Shwedagon pagodu. (Za příplatek 35 USD možnost večeře v Royal Karaweik Palace Restaurant s kulturní show.) Nocleh.


3. den: Yangon – Bagan


Brzy ráno po snídani transfer na letiště a přelet do Baganu (staré město z 11 století). Návštěva trhu Nyaung-U (kde se dá sehnat ovoce, rýže oblečení, a známá bílo-žlutá kosmetická pasta Thanaka), poté přejezd do vesnice Myinkabar, zde prohlídka dílny krásného lakovaného nábytku a doplňků. Cesta pokračuje do vesnice Queen Phwar, kde můžete pozorovat skutečný život místních obyvatel, můžete zde např. ochutnat palmový džus. Následuje prohlídka pagody Shwezigon a Ananda. V podvečer prohlídka chrámu Pyatthatgyi a poté Dhamanyangyi Patho, který je tak mistrně postaven, že údajně nelze mezi cihly vsunout ani jehlu – krásné místo pro pozorování západu slunce. Nocleh.


4. den: Bagan – Kanpalet


Po snídani přejezd do Kanpalet (cca 8h jízdy), po cestě zastávka v Chauck kde byla v roce 1902 objevená ropná pole, také návštěva místního trhu a projížďka městem. Nocleh v Kanpalet.


5. den: Kanpalet – Natmataung (Mt. Victoria)


Po snídani dojezd do base campu Mt. Victoria, 6km od vrcholu Natmataung, odsud vás čeká cca 3h výstup na vrchol. Natmataung je třetí nejvyšší hora Myanmaru (3054m.n.m.) a je součástí národního parku založeného v roce 1994, kde najdete 159 druhů ptáků, včetně pěti, které se nacházejí pouze v této oblasti, a spoustu rostlin a květin včetně vzácných orchidejí. Z vrcholu je vidět do Bangladéše. Nocleh v guesthousu.


6. den: Natmataung – Bagan


Po snídani cesta zpět do Baganu. Nocleh.


7. den: Bagan – Yangon


Po snídani přelet zpět do Yangonu, check-in v hotelu, poté návštěva trhu Bogyoke Aung San se starožitnostmi a rukodělnými výrobky, galeriemi a obchůdky s oblečením. Odpoledne Htwe oo Myanmar puppet show – loutkové divadlo(1h). Odpoledne následuje procházka okolo jezera Inya a návštěva Hledan market a Hledan center, nákupy suvenýrů. Nocleh.


8. den: Yangon – Praha


Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje
letecká přeprava Praha-Yangon-Praha, letištní taxy, ubytování ve 3* hotelech, snídaně, oběd a večeře při výstupu na Mt. Victoria, přeprava klimatizovaným autem ev. minibusem, vnitrostátní letecká přeprava včetně letištních tax Yangon-Bagan-Yangon, vstupy do všech navštěvovaných objektů dle programu, anglicky mluvící průvodce, Puppet show
Cena nezahrnuje
další stravu, poplatek za vyřízení víza, doporučované spropitné, které je v orientální zemi nutno odevzdat při všech poskytovaných službách (cca 30 USD), odletová taxa z Yangonu (12 USD), cestovní pojištění včetně pojištění proti stornu zájezdu (780,-)
Min osob: 2, s anglicky mluvícím průvodcem, Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Jedu.cz s.r.o., IČ 26192764.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK