CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Kypr - Jižní Kypr - Ayia Napa, Christabelle Hotel Apartments Complex, 3,

Christabelle Hotel Apartments Complex, Kypr, Jižní Kypr, Ayia Napa, 7.9.2018, Bez stravy

Christabelle Hotel Apartments Complex starstarstar

Christabelle Hotel Apartments Complex
Termín:
7.9. – 14.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129278477
17 230 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování

K dispozici jsou: studia, jedno a dvou ložnicové apartmány. Do studia je možné ubytovat 3 osoby, jednoložnicové apartmány mají k dispozici dvě přistýlky a tedy ubytují 4 osoby a dvouložnicové apartmány mají kapacitu pro 6 osob.

Komplex Christabelle Hotel Apartments nabízí apartmány v hlavní budově, apartmány ve vedlejší budově (do 150 metrů od hlavní budovy). Nabízí celkem 120 komfortních apartmánů, z nichž 47 bylo nedávno zcela zrekonstruovaných. Všechny apartmány a studia mají plně vybavenou kuchyňku, malý vařič a mini ledničku, koupelnu, telefon s přímou volbou, balkon a klimatizaci (k dispozici na vyžádání za poplatek a pouze v ložnicích). Plně zrekonstruované apartmány také zahrnují TV. Další osoba ve studiu spí na přistýlce a v jedno a dvou ložnicovém apartmánu na pohovce / rozkládací posteli. Dětské postýlky jsou k dispozici. Úklid se provádí 3 krát týdně a ložní prádlo / ručníky se mění týdně.

Poloha

Komplex Christabelle Hotel Apartments se nachází v centru oblíbeného letoviska Ayia Napa na Kypru, jen 5 minut chůze od náměstí, 20 minut chůze od nejbližší písečné pláže a v pěší vzdálenosti najdete supermarkety, dárkové obchody, restaurace a kluby. Tyto prostorné apartmány jsou pohodlnou základnou pro páry, rodiny a mládež, přestože od poloviny června do poloviny srpna přitahuje zejména mladých a temperamentních.

Služby hotelu

24-hodinová recepce se směnárnou, trezory, adaptéry, veřejné telefony a přístup na internet. Velký plavecký bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně, polopenze.

Od poloviny června do poloviny září je bar u bazénu otevřený 24 hodin denně. Bar u bazénu nabízí širokou škálu nápojů, jídlo a občerstvení.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Vlastní strava - Self Catering (SC), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK