CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Španělsko - Španělsko ostrovy - Baleáry - Mallorca, Costa Portals, 3,

Costa Portals, Španělsko, Španělsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, 9.10.2018, Snídaně
Costa Portals
Termín:
9.10. – 16.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:147874482
11 275 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Costa Portals Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Hotel má pokoje, které představují velmi pěkné místnosti určené k relaxaci a odpočinek. Z balkonu můžete pozorovat nádhernou krajinu nebo moře. Vybavení pokoje: klimatizace, SAT TV, WiFi za místní poplatek. Pohodlný a praktický nábytek a moderní interiér doplňuje interiér pokoje.

Poloha

Costa Portals Hotel, který se nachází v letovisku Portals Nous je určen pouze pro dospělé. Hotel je situován jen 150 m od nádherné zátoky a je vsazen v klidném prostředí. Portals Nous je oázou na Mallorce a Costa Portals Hotel je výborným útočištěm kde najdete absolutní spokojenost. Hotel a okolní prostředí není vhodné pro hosty s omezenou pohyblivostí. Pláž je vzdálena přibližně 5 min. pěšky.

Služby hotelu

Bar, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, 24 hod. služby recepce, zábavný program, wifi připojení na internet (za poplatek).

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze, all inclusive.

Snídaně 8:00 - 10:00

Oběd 13:00 - 14:30

Večeře 19:00 - 21:00

Hotel podává jídla středomořské a mezinárodní kuchyně na snídani, oběd a večeři. Pokušení v baru Vás bude lákat uvolněným zábavným programem v souladu s klidnou náladou.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK