CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Malebná tvář Srí Lanky se safari a pobytem u Indick..., cena od 37 970 - 37 970 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Divoké safari na Srí Lance s pobytem u Indického oceánu - Srí Lanka

Divoké safari na Srí Lance s pobytem u Indického oceánu starstarstar

Divoké safari na Srí Lance s pobytem u Indického oceánu
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Malebná tvář Srí Lanky se safari a pobytem u Indick...
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 12 dní, hotel 3*, polopenze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na Maledivách nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Colombo / Kandy / Nuwara-Eliya / Hortonovy pláně / NP Yala / Bentota / Colombo

Zájezd je určen pro milovníky divoké přírody, kde zažijete nezapomenutelné zážitky v této skvostné zemi. Nechte se unášet rozmanitou a vzácnou faunou i florou, zelenými čajovými plantážemi v Nuwara-Elyia a nepřeberným kulturním dědictvím dávných i moderních kultur s pohostinnými obyvateli tvořící perfektní mozaiku Srí Lanky. Na závěr si odpočiňte na kouzelných plážích lemující celoročně teplé vody oceánu.

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Kandy: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který
Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu na Srí Lance. Následuje cesta do druhého největšího města Srí Lanky – Kandy, kde se ubytujete. Kandy se rozkládá v malebné kopcovité krajině kolem klidného jezera. Prohlídka města a slavného Chrámu Buddhova Zubu, kde je uložena samotná relikvie Buddhy. Večer fakultativně možnost návštěvy tradičního kandyjského tanečního vystoupení. Transfer do nedaleké Digany. Nocleh v hotelu u jezera.Hotel, večeře.

3. den - Treking v džungli / Kandy: Brzo ráno transfer k přírodní rezervaci Udawatta Kele. Nenáročný treking džunglí, která je výborným místem pro pozorování zvířat, hlavně ptáků. Džungle je opravdovým rájem pro milovníky divoké přírody. Odpoledne odjezd zpět do hotelu. Večer individuální volno k odpočinku a na vlastní aktivity. Večeře a nocleh v hotelu. Hotel, polopenze

4. den - Kandy / Nuwara Eliya: Po snídani odjezd z Kandy do Nuwara Eliya. Po cestě zastávka v botanické zahradě v Peradeniya. Největší a nejlákavější botanická zahrada na Srí Lance, kde najdete například mnoho druhů vzácných orchidejí. Po prohlídce odjezd do Labookellie, návštěva jedné z nejvýznamnějších čajových plantáží na Srí Lance a továrny na výrobu čaje Macwoods Tea Estate. Transfer do hotelu v Nuwara Eliya, individuální volno k procházce po městě. Při příznivém počasí můžete vidět z tohoto horského městečka nejvyšší horu Srí Lanky Pidurutalagala (2.524 m n.m). Večeře a nocleh v hotelu. Hotel, polopenze

5. den - Nuwara Eliya / NP Horton Plains: Se zabalenou snídaní se brzy ráno vydáte do NP Hortonovy pláně. Podniknete nenáročný trek (cca 11 km), který vás zavede až k místu známému jako “Konec světa”. Hortonovy pláně jsou útočištěm mnoha chráněných živočichů a rostlin. Nejlepší doba pro návštěvu je v ranních hodinách, jelikož tou dobou se odtud naskýtají dechberoucí výhledy do okolí. Zastávka u nádherných vodopádů “Baker´s Falls”. Návrat zpět do hotelu v Nuwara Eliya. Odpoledne individuální program. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze

6. den - NP Yala: Po snídani pojedete na jih Srí lanky do NP Yala. Cestou krátká zastávka u vodopádů Ravana. Po příjezdu do Yaly ubytování. Odpoledne jeep safari terénním vozem. V tomto národním parku můžete spatřit slony buvoly, jeleny, medvědy, krokodýly anebo i leoparda. Poté večeře a nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

7. den - Galle / Hikkaduwa: Po snídani transfer do města Galle. Prohlídka místní holandské pevnosti s přilehlými koloniálními uličkami. Následný transfer do letoviska Hikkaduwa. Ubytování a individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu. Hotel, polopenzeFakultativně:
Možnost prodloužení na kouzelných plážích na Maledivách o libovolný počet dní.

8. den - Hikakduwa: Individuální volno na pláži. Hote, polopenze

9. den - Hikakduwa: Individuální volno na pláži. Hote, polopenze

10. den - Hikakduwa: Individuální volno na pláži. Hote, polopenze

11. den - Hikakduwa / Colombo: Individuální volno na pláži. Odpoledne transfer na letiště a odlet zpět domů.Snídaně

12. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.