CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Duše Srí Lanky 3*, cena od 36 990 - 42 990 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Duše Srí Lanky 3* - Srí Lanka

Duše Srí Lanky 3* starstarstar

Duše Srí Lanky 3*
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Příplatky
4* hotely během okruhu – 5000 Kč / osoba All inclusive v hotelu Tangerine Beach – 3000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Pandanus Beach s polopenzí - 3000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Pandanus Beach s All inclusive - 8000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Cinnamon Bey s polopenzí - 5000 Kč / osoba Pobyt u moře v hotelu Cinnamon Bey s All inclusive - 10000 Kč / osoba
Okruh

1. DEN - PRAHA – COLOMBO

Odlet z Prahy do Colomba.

2. DEN COLOMBO – SIGIRIYA

Odpoledne přílet do Colomba, transfer do do Sigirye, ubytování v hotelu, odpočinek.

3. DEN SIGIRIYA – DAMBULLA – SIGIRIYA

Odjezd na prohlídku skalní pevnosti Sigiriya s pozůstatky královského paláce a freskami dívčích postav, která je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Poté prohlídka komplexu jeskynních chrámů v Dambulle. Návrat do hotelu, zbytek dne volno.

4. DEN SIGIRIYA – POLONNARUWA - MINNERIYA – SIGIRIYA

Odjezd na prohlídku Polonnaruwy, historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Odpoledne safari v Národním Parku Minneriya – domov divokých slonů (v parku jich žije cca 200), buvolů, jelenů Sambar, krokodýlů. Večer návrat do hotelu.

5. DEN SIGIRIYA – PINNAWALE – KANDY

Ráno transfer do Pinnawaly se sloním sirotčincem. Pozorování krmení a koupání slonů. Poté přesun do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením. Poté prohlídka města Kandy – včetně prohlídky posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy, následně královská botanická zahrady Peradeniya. Ubytování v hotelu.

6. DEN KANDY – NUWARA ELIYA

Brzy ráno po snídani odjezd vlakem do oblasti čajových plantáží, užijte si úžasnou jízdu srílanskými scenériemi. Poté přesun na čajovou plantáž, seznámení s historií a zpracováním čaje v čajové továrně. Odjezd do města s britskou koloniální historií Nuwara Eliya, které bývá nazýváno „malá Anglie“. Ubytování v hotelu.

7. DEN PŘESUN K MOŘI

Odjezd z Nuuwara Eliya na pobřeží, ubytování v hotelu Tangerine Beach.

8. – 11. DEN POBYT U MOŘE

Pobyt u moře. Poslední den uvolnění pokoje v 11:00, večer transfer na letiště.

12. DEN COLOMBO - PRAHA

V brzkých ranních hodinách odlet z Colomba do Prahy, odpoledne přílet do Prahy.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu Praha – Istanbul – Colombo – Istanbul – Praha (economy class) Letištní a palivové taxy 5 nocí v 3* hotelu během okruhu 4 nocí na pobřeží v hotelu Tangerine Beach 9x polopenzi Přepravu klimatizovaným vozem Služby česky mluvícího místního průvodce Vstupy dle programu

Cena nezahrnuje:

vstupní vízum na Srí Lanka (40 USD po příletu na Srí Lance) cestovní pojištění ostatní stravování nápoje spropitné místním průvodcům, řidičům, nosičům

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.