CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Česká republika - Jeseníky, Hájenka na Volárně, 3,

Hájenka na Volárně, Česká republika, Jeseníky, 20.1.2018, Bez stravy
Hájenka na Volárně
Termín:
20.1. – 27.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121274407
1 960 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
objekt byl v roce 2011 kompletně zrekonstruován a nyní nabízí komfortní ubytování pro 16 osob. Ubytovací část tvoří tři rodinné pokoje pro 4 až 6 osob, s dvoulůžkovými až čytřlůžkovými ložnicemi. Pokoje jsou: 1x čtyřlůžkový a 2x šestilůžkový. Každé apartmá má vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem. Skladba pokojů: Apartmá č. 1: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 1x třílůžková ložnice, 1x třílůžková ložnice (manželské lůžko a jedno samostatné lůžko). Apartmá č. 2: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 1x čtyřlůžková ložnice (2x manželské lůžko), 1x dvoulůžková ložnice (manželské lůžko). Apartmá č. 3: vstupní uzamykatelná chodba, vlastní sociální zázemí, 2x dvoulůžková ložnice (manželské lůžko a dvě samostatná lůžka).
Poloha
hájenka je umístěna v klidné části rekreační oblasti Volárna, nedaleko obce Roudno a přibližně 2 km od přehradní nádrže Slezská Harta.
Název
Hájenka na Volárně***
Vybavení
vybavená kuchyň se společenskou místností s TV (společná pro všechny tři apartmá). Vybavení kuchyně: lednice, sporák, mikrovlnka, varná konvice, myčka na nádobí, kuchyňské nádobí včetně hrnců a příborů, prostorná jídelna. Hosté mohou dále využívat v uzavřeném dvoře nový bazén a venkovní posezení s ohništěm a grilem. Na zahraně je posezení pod přístřeškem a ohniště s grilovacím roštěm. Pro děti je k dispozici houpačka, pískoviště a k zapůjčení stolní a míčové hry. Za příplatek možnost zapůjčení pramice. V domě je ústřední topení a vytápění je zajišťováno plně automatickým kotlem na pevná paliva. Ubytovací část využívá společný bojler na 400 l (ohřev vody – nízká sazba).
Stravování
k dispozici je moderní, vybavená kuchyně. Za příplatek je možné zajistit snídaně, obědy a večeře přímo v areálu. V letním období zajišťujeme za příplatek grilování, opékání selat atd. Přímo v areálu prodej nealkoholických a alkoholických nápojů a tradičních domácích potravin a medu.
Doprava
vlastní doprava, za příplatek možné zajistit dopravu z vlakového nádraží (stanice Valšov), případně autobusového nádraží (Bruntál).
Cena zahrnuje
ubytování na daný počet nocí; povlečení a ručníky; spotřebu el. energie a vody; topivo (přiměřené množství, v zimních měsících); parkovné.
Příplatky
Ostatní příplatky: snídaně 80 Kč, oběd 200 Kč, polopenze 250 Kč, domácí zvíře 60 Kč / den (pouze malá plemena, na vyžádání). Poznámka: pobyt na 1-2 noci +30% k základní ceně.
Příplatky placené na místě
Povinné příplatky placené na místě: pobytová taxa 12 Kč / osoba nad 18 let / noc, 6 Kč / dítě 12-18 let / noc; závěrečný úklid 1.000 Kč / objekt (200 Kč / apartmán, 400 Kč / kuchyně). Vratná kauce: 500 Kč / apartmá (1.500 Kč / celý objekt).
Výlety
Zámek a Muzeum Bruntál - 15 km, hrad Sovinec - 30 km, Rešovské vodopády - 30 km, bruntálské sopky: Venušina sopka - 17 km, Velký Roudný - poutní místo 5km, Malý Roudný - 10 km, Uhlířský vrch - poutní místo 14 km, Červená Hora – 20 km, nejvyšší hora Jeseníků Praděd - 38 km, Velký Kotel - 38 km, lázně Karlova Studánka - 33 km, naučná stezka Bílá Opava 33 km.
Poznámka
Poznámka: dítě do 4 let zdarma pouze při obsazení všech lůžek v apartmá. Pokud nejsou obsazena všechna lůžka v apartmá, dítě do 4 let platí cenu za neobsazené lůžko. Maximálně 1 dítě zdarma na apartmá.
Sport a zábava
přehradní nádrž Slezská Harta – možnost koupání, ideální podmínky pro rybáře (možnost celoročního rybolovu) a vyznavače vodních sportů. V okolí řada značených cykloturistických tras, příhodné podmínky pro pěší turistiku, houbaření. V nedaleké rekreační oblasti Nová Pláň koupaliště, tenisový kurt, půjčovna loděk a šlapadel a restaurace. Pro zájemce je zde možno zajistit projížďky na koních. Město Bruntál vzdálené cca 15 km nabízí: moderní wellness centrum, koupaliště, saunu, bowling, squash, fitness, motokáry, kino, divadlo, kluby a diskotéky, aj. V zimním období nabízí okolí Volárny terény pro běžecké lyžování. Ideální podmínky na sjezdové lyžování jsou ve středisku Karlov (cca 27 km, 16 lyžařských vleků v nadmořské výšce 700 - 940 m) nebo na Ovčárně (cca 37 km, 6 lyžařských vleků v nadmořské výšce 1000 - 1450 m). Za příplatek je možné zajistit skibus do středisek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner ROS.BR s.r.o., IČ 00575674.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK