CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovensko - Vysoké Tatry, Hotel Branisko, 3,

Hotel Branisko, Slovensko, Vysoké Tatry, 14.10.2018, Polopenze
Hotel Branisko
Termín:
14.10. – 15.10.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129750823
1 520 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nový Smokovec - Hotel BRANISKO
Poloha
v centru Tatranského národního parku přímo v turistickém centru města Nový Smokovec. Lázně patří k nejznámějším klimatickým lázním ve střední Evropě. Hotel je postavený v historickém klasickém tatranském stylu, nachází se uprostřed parku.
Vybavení ubytovacího zařízení
Relax zóna (bazén se slanou vodou, sauna, ricochet, kardiofitness, fresh bar), wellness centrum (finská sauna, parní sauna, infrasauna, solná inhalace, whirlpool, tepidárium, ledové vědro, Kneippovy koupele), balneoterapie, půjčovna kol, sáněk, notebooku.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).
Stravování
snídaně, polopenze, plná penze (dle výběru pobytu: (snídaně – bufet, oběd a večeře – výběr ze 3 menu). Stravování probíhá v sousedním hotelu PALACE.
Indikace a léčba
INDIKACE: celá skupina netuberkulózních nemocí dýchacích cest, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci z povolání (hlavně dýchací cesty) a nemoci nervové soustavy. Léčba: inhalační individuální léčba, léčebný tělocvik, masáže, hydroterapie, elektroléčba, oxygenoterapie, plynové injekce, suchá uhličitá koupel. Základní léčebnou metodou je však klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu. NOVINKA – VITÁLNÍ SVĚT (sauny, koupele, tepidárium, vířivka).
Sport a volný čas
Sport: fitness, riccochet, stolní tenis, biliár, šipky, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Nový Smokovec – Jakubkova Lúka, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Svit - Lopušná Dolina), Aqua City Poprad (10 km).
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru), volný vstup do Relax zóny s bazénem, 20 % slevu do restaurace Svišť, kulturní program, 1x vstup do wellness na každá 3 přenocování.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Příplatky: za 1lůžkový pokoj a neobsazené lůžko (na vyžádání), za parkování (1,- €/noc/pobyty KLASIK, SENIOR, TIP - povinná platba na místě; 2,- €/noc/pobyt RELAX - povinná platba na místě)
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK