CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovensko - Vysoké Tatry, Hotel Branisko, 3,

Hotel Branisko, Slovensko, Vysoké Tatry, 14.10.2018, Polopenze
Hotel Branisko
Termín:
14.10. – 15.10.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129750823
1 520 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nový Smokovec - Hotel BRANISKO
Poloha
v centru Tatranského národního parku přímo v turistickém centru města Nový Smokovec. Lázně patří k nejznámějším klimatickým lázním ve střední Evropě. Hotel je postavený v historickém klasickém tatranském stylu, nachází se uprostřed parku.
Balíček 1
Cena balíčku Léčebný pobyt RELAX v tatranských lázních - krátce, ale vydatně (3 noci) zahrnuje navíc: 3x snídani, konzultaci s lékařem, 3 léčebné procedury, 1x vstup do wellness.
Balíček 2
Cena balíčku Tip na léčebný pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 5x polopenzi, konzultaci s lékařem, 10 léčebných procedur, 1x vstup do wellness.
Balíček 3
Cena balíčku Tatranský týden pro seniory 60+ (5 nocí) navíc: 5x polopenzi, konzultaci s lékařem, 10 léčebných procedur.
Balíček 4
Cena balíčku Klasik léčebný lázeňský pobyt (10 nocí) zahrnuje navíc: 10x plnou penzi, konzultaci s lékařem, 20 léčebných procedur, 2x vstup do wellness.
Balíček 5
Cena balíčku Rodinná dovolená zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí, 1x vstup do wellness na každá 3 přenocování.
TIP:
Tatry v zimě: 3 min pěšky lyžařský vlek Jakubkova lúka, zastávka skibusu u hotelu, 2km dlouhá sáňkařská dráha Hrebienok.
Tatry na jaře: vysoké slevy na poslední dny lyžování, mimosezónní ceny služeb, výlety probouzející se přírodou na jarním slunci
Tatry v létě: garance aktivní dovolené různého druhu (turistika, historie, kultura, aquapark)
Tatry na podzim: nejbarevnější období roku s garancí stálého počasí bez dešťů, nejčistším vzduchem s minimálním obsahem alergénů. Vyzkoušejte tatranskou sluneční listopadovou inverzi.
Vybavení ubytovacího zařízení
Relax zóna (bazén se slanou vodou, sauna, ricochet, kardiofitness, fresh bar), wellness centrum (finská sauna, parní sauna, infrasauna, solná inhalace, whirlpool, tepidárium, ledové vědro, Kneippovy koupele), balneoterapie, půjčovna kol, sáněk, notebooku.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).
Stravování
snídaně, polopenze, plná penze (dle výběru pobytu: (snídaně – bufet, oběd a večeře – výběr ze 3 menu). Stravování probíhá v sousedním hotelu PALACE.
Indikace a léčba
INDIKACE: celá skupina netuberkulózních nemocí dýchacích cest, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci z povolání (hlavně dýchací cesty) a nemoci nervové soustavy.
Léčba: inhalační individuální léčba, léčebný tělocvik, masáže, hydroterapie, elektroléčba, oxygenoterapie, plynové injekce, suchá uhličitá koupel. Základní léčebnou metodou je však klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu. NOVINKA – VITÁLNÍ SVĚT (sauny, koupele, tepidárium, vířivka).
Sport a volný čas
Sport: fitness, riccochet, stolní tenis, biliár, šipky, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Nový Smokovec – Jakubkova Lúka, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Svit - Lopušná Dolina), Aqua City Poprad (10 km).
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru), volný vstup do Relax zóny s bazénem, 20 % slevu do restaurace Svišť, kulturní program, 1x vstup do wellness na každá 3 přenocování.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatky: za 1lůžkový pokoj a neobsazené lůžko (na vyžádání), za parkování (1,- €/noc/pobyty KLASIK, SENIOR, TIP - povinná platba na místě; 2,- €/noc/pobyt RELAX - povinná platba na místě)
Balíček 1
Cena balíčku Léčebný pobyt RELAX (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, 3 léčebné procedury, 1x vstup do wellness.
Balíček 2
Cena balíčku Léčebný pobyt TIP (5 nocí) zahrnuje navíc: 5x polopenzi, 10 léčebných procedur, 1x vstup do wellness.
Balíček 3
Cena balíčku Tatranský týden SENIOR 55+ (7 nocí) navíc: 7x polopenzi, 10 léčebných procedur, nepřetržitou zdravotnickou službu. AKCE 7=6.
Balíček 4
Cena balíčku Léčebný pobyt KLASIK (10 nocí) zahrnuje navíc: 10x plnou penzi, 20 léčebných procedur, 2x vstup do wellness.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK