CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Chile, Hotel Iorana, Velikonoční ostrov, 3,

Hotel Iorana, Velikonoční ostrov, Chile, 29.8.2018, Dle programu

Hotel Iorana, Velikonoční ostrov starstarstar

Hotel Iorana, Velikonoční ostrov
Termín:
29.8. – 8.9.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / 8 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:131418036
82 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tváře Jižní Ameriky: Chile a Brazílie
Popis hotelu
Poloha a popis
Hotel Iorana leží v tropické zahradě s výhledem na Pacifik asi 1,5 km od letiště a půl hodiny chůze od centra střediska Hanga Roa. Hoteloví hosté si zde odpočinou po zajímavých, ale náročných výletech po ostrově.

Ubytování
Hotel má 52 pokojů, které jsou vybaveny telefonem, balkónem s nezapomenutelným výhledem na moře, bezpečnostním boxem a plně vybavenou koupelnou, zajišťující ten nejlepší komfort. Zdejší restaurace nabízí mezinárodní kuchyni s místními surovinami a bazén, kde si odpočinete od všedních starostí.
1. den: PRAHA - SANTIAGO
Odlet z Prahy do Santiago de Chile.

2. den: SANTIAGO
Přivítání na letišti v Santiaga transfer do vybraného hotelu. Odpoledne Vás čeká prohlídka města s nejzajímavějšími památkami Santiaga. Prohlednéte si centrální náměstí, katedrálu, krásnou budovu hlavní pošty i radnici. Vydáte se také k prezidentskému sídlu “La Moneda” a dalším neméně zajímavým místům v okolí. Po prohlídce se průvodcem vydáte do východní části Santiaga, kde se nachází moderní centrum města. Odpoledne návrat zpět do hotelu.
3. den: VALPARAISO AND VIÑA DEL MAR
Výlet do Valparaísa a Viňa del Mar. Půvabné historické Valparaíso se rozkládá převážně na kopcích, je zde celkem 16 lanovek (místní jim říkají ascensores - výtahy), což je největší počet v jednom městě na světě. Valparaíso je starobyle působící město s velkým přístavem. Půvab Valparaísa má dvě složky: chlapsky drsný přístav a spíše žensky oblé kopce, úžasná sídla a poetické dlážděné ulice. Viňa del Mar je nazývána městem zahrad. Odpoledne návrat do Santiaga de Chile
4. den: SANTAGO - ATACAMA
Po snídani transfer na letiště a odlet do Calamy, v poušti Atacama. Na letišti Vás přivítá průvodce a vydáte se do San Pedro de Atacama skrze pohoří Domeyko. Odpoledne Vás čeká výlet do Měsičního údolí kam pojedete přes Salt Mountain Range a kde se Vám naskytnou panoramatické výhledy na Údolí smrti. Pak už Vás čekají vysoké duny přírodní solný monument “Las Tres Marias”. Nakonec s jedinečným západem sluncem v zádech, se vydáte na cestu zpět do San Pedro. Přenocování.
5. den: ATACAMA
Po snídani Vás čeká exkurze na slané pláně v poušti, dále laguna Chaxa a rezervace Flamingos National Reserve, kde se vyskytují 3 ze 6 druhů plameňáků na světě. Dále se vydáte na vysoko položené pláně s lagunami Miscanti a Miñiques. Po obědě si prohlédnete městečko Toconao s půvabným kostelem San Lucas a věž Campanario. Později návrat zpět do San Pedro. Přenocování.
6. den: ATACAMA
Brzy ráno exkurze ke gejzírům El Taito, které se nacházejí na nejvýše položeném místě na světě a které chrlí vodu jen 1x denně při úsitu, tvoří neobyčejné formace díky minerálům obsaženým ve vodě a vypouštějí vysoké mraky páry nad sebou. Lehký trek v okolí, kde si prohlédnete další místa s velkou geotermální aktivitou. Po snídani budete mít možnost vykoupat se přírodních horkých pramenech. Návrat do San Pedro. Odpoledne výlet do laguny Cejar, nacházející se přímo v srdci slanisek pouště Atacama, s extrémně vysokou koncentrací soli a lithia je koupání v této vodě ještě snažší než v Mrtvém moři. Budete mít možnost si tento jedinečný zážitek vyzkoušet a přitom pozorovat nádhernou okolní krajinou. Návrat do hotelu. Přenocování.
7. den: SANTIAGO - RIO DE JANEIRO
Transfer na letiště a odlet do Ria.
Po příletu transfer z letiště do hotelu u pláže Copacabana nebo Ipanema. Ubytování.

Rio de Janeiro - jedno z největších a nejkrásnějších měst světa, nazývané CIDADE MARAVILHOSA – nádherné město. Město s úžasnou polohou mezi nádherným zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokým hřebenem, na němž již začíná prales. Město, kde horská pásma spadají až do centra města a přetínají kouzelné pláže. Nepřeberné množství zátok, zálivů a výběžků, světoznámé vrcholy Cukrová homole či Corcovado, to vše uchvátí srdce každého návštěvníka.
8. den: RIO DE JANEIRO
Dopoledne Vás čeká půldenní prohlídka města (4 hod.) s výletem na Corcovado, Nejvyšší bod horského hřebenu v Riu, 704 m vysoký vrchol viditelný ze všech míst v Riu. Pozemní lanová dráha vystavěná již v roce 1884 vás zaveze až k samému vrcholu a poskytne vám nezapomenutelné pohledy na město, stejně jako kouzelný průjezd pravým pralesem. Socha Krista, vystavěná na samém vrcholu v roce 1931, se již dávno stala hlavním symbolem města. Její výška je 30 metrů, váha 1 145 tun a rozpětí rukou je 28 metrů.
Vydáte se také na Cukrovou homoli - Vrchol vysoký 390 m, který prudce ukončuje horský hřeben přímo na pobřeží. Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů, přímo uprostřed města nad pláží Copacabana. Po výjezdu lanovkou na vrchol kopce se vám nabídne úchvatný pohled na Rio, velikou zátoku zařezávající se do pevniny i na scenérii hor protínajících město. Na jedné straně oceán s množstvím drobných ostrůvků, na straně druhé město zakončené dalším symbolem města - vrcholem Corcovado se sochou Krista.
9. den: RIO DE JANEIRO
Volný program, odpočinek na pláži.

Fakultativně:
Celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami. Z ruchu Ria se přenesete do nádherné oblasti několika stovek drobných ostrůvků s úžasnou přírodou. Výletní loď Vás proveze oblastí ostrůvků a po krátké zastávce v jedné z nejhezčích zátok s koupáním přímo z lodi Vás zaveze na malý ostrov, kde budete mít možnost si prohlédnout přírodu s pralesním porostem s množstvím orchidejí, bromélií i dovádivých opic, odpočnout si na pláži a vykoupat se. Zde bude rovněž připraven oběd s mnoha brazilskými specialitami. V podvečer návrat zpět.
10. den: RIO DE JANEIRO - PRAHA
Transfer na letiště a odlet do Prahy.
11. den: PŘÍLET
Přílet do Prahy
Rozšiřující balíček Jezerní oblast (Chile) 4 dny / 3 noci
1. den: SANTIAGO - PUERTO MONTT
Odlet do Puerto Montt v jezerní oblasti severní patagonie. Po příletu transfer do hotelu v Puerto Varas, které leží asi 20 kilometru od letiště a přímo u nádherného jezera Llanquihue. Odpoledne prohlídka města Frutillar s průvodcem, které leží na břehu tohoto jezera, a které poskytuje nádherné pohledy na sopku Osorno, na druhé straně. Přenocování.

2. den: Po PEULLA (snídaně, oběd)
snídani Vás čeká výlet. Vydáte se směrem k vesnici Ensenada, která leží u horského jezera Llanquihue, kde Vás čekají překrásné výhledy na jezero, za nimž se tyčí vulkán Osorno. Dále se vydáte k vodopádům na řece Petrohue a odtud k jezeru Všech svatých, kde nasednete na loď a vydáte se na plavbu do města Peulla s nádhernými výhledy na sopku Osorno, Puntiagudo a Tronador Odpoledne návrat zpět do hotelu. V ceně je i oběd.

3. den: OSTROV CHILOE (snídaně)
Po snídani Vás čeká přesun do přístavu, kde nasednete na loď, která Vás vezme přes průliv Chacao na ostrv Chiloe, protkaný mytologickými bájemi. Po prohlídce s průvodcem se odpoledne vrátíte zpět do hotelu. Přenocování.

4. den: PURTO MONTT (snídaně)
Po snídani transfer na letiště a odlet.

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
kategorie ubytování C: 16.000 Kč/os.
kategorie ubytování B: 17.100 Kč/os.
kategorie ubytování A: 20.100 Kč/os.

Cena zahrnuje:
- letenku Santiago - Puerto Montt- Santiago včetně letištních tax
- ubytování na 3 noci ve zvoleném hotelu se snídaní
- 1x oběd
- výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
- vstupy do národních parků

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování B: 22.100 Kč/os.
kategorie ubytování A: 24.690 Kč/os.

Cena zahrnuje:

- letenku Santiago - Puerto Montt- Santiago včetně letištních tax
- ubytování na 3 noci ve zvoleném hotelu se snídaní
- 1x oběd
- výlety se soukromým anglicky mluvícím průvodcem. Doprava a plavba 3. ve skupině
- vstupy do národních parků
Rozšiřující balíček Torres del Paine (Chile) a Perito Moreno (Argentina) 6 dní / 5 nocí
1. den: Odlet do PUNTA ARENAS -– PUERTO NATALES
Odlet do patagoniského Punta Arenas. Podle času příletu Vás čeká buď výlet lodí k velké kolonii Magelnských tučňáků do Otoway Sound. V případě pozdního příletu prohlídka punta Arenas. Odpoledne odjezd autobusem do Puerto Natales.(250km). Ubytování v hotelu.

3. den: TORRES DEL PAINE (snídaně)
Po snídani Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na celodenní výlet do NP TORRES DEL PAINE. Cestou se zastavíte u jeskyně Milodon. Cueva del Milodón je přírodní monument, 24 km severozápadně od od Puerto Natales. Jedná se o několik jeskyň a kamenných formací zvaných Silla del Diablo (Ďáblova židle). V jedné z jeskyní byly objeveny kosti, kůže a další pozůstatky ohromného lenochoda nazvaného Mylodon (Mylodon darwini), který vyhynul asi před 12.000 lety. Odtud pak Vaše cesta vede přímo do srdce Torres del Paine, kde spatříte jezero Nordenskjold, Pehoe a Salto Grande. Oběd. Treking skrze les se stromy lenga až k famoznímu výhledu na ledovec Grey Glacier. Nakonec navštívíte lagunu Amarga a pak už Vás čeká návrat do hotelu v Puerto Natales. Přenocování.

3. den: TORRES DEL PAINE (snídaně)
Volný program, který můžete využít k objevování nádherného parku Torres del Paine. Fakultativně treky s průvodcem. Odpoledne návrat do Puerto Natales.
V případě zámu možnost zajištění ubytování přímo v NP.

4. den: LEDOVCE BALMACEDA a SERRANO (snídaně, oběd)
Po snídani transfer do přístavu, odfkud se vydáte lodí k fjordu Poslední naděje se zastávkou u ledovců Balmaceda a Serrano. Cestou spatříte rozlehlé kolonie kormoránů a tuleňů. Po připlutí k přístavu Toro se vydáte na pěší výlet původní patagonskou krajinou.
Oběd se bude podávat na lodi.

5. den: PERITO MORENO (Argentina) (snídaně, oběd)
Dnes se vydáte s průvodcem na celodenní výlet do Argentiny k ledovci Perito Moreno. Jedná se o jeden z největších ledovců světa je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Ledovec se nachází asi 80 kilometrů od městečka El Calafate v Národním Parku Los Glaciares. Na místě Vás pak čeká procházka po povalových chodnících s desítkami výhledů jak na jezero Lago Argentino, tak na ledovec Perito Moreno. Tento ledovec je jeden z mála ledovců, který neustupuje, ale naopak stále postupuje vpřed do jezera a denně se odlamují jeho bloky a za hlasitého hřmění se řítí do vod jezera. Odpoledne návrat zpět do hotelu v Puerto Natales, případně možnost přenocování v nedalekém El Calafate a následující den návrat zpět (za příplatek, není v ceně). Přenocování.

NP Los Glacieres je chráněné území v Patagonii na jihu Argentiny v provincii Santa Cruz. Patří k nejznámějším NP, které Argentina má. Na západě sousedí s chilským národním parkem Torres del Paine. V roce 1981 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Park byl založen v roce 1937 pro zachování a ochranu pevninských ledovců, lesů jižních And a patagonské stepi, jeho rozloha je 4490 km². Je druhý největší z NP Argentiny. Ledovce, které se nacházejí v parku, patří k největším na jižní polokouli (s výjimkou Antarktidy). V parku se nachází hlavních 47 ledovců, mimo nich zde bylo napočítáno okolo 200 méně významných ledových mas. Ledovce v Los Glaciares se nacházejí ve výšce již okolo 1500 metrů nad mořem. Nejvýznamnější ledovce jsou Upsala, Perito Moreno, Spegazzini. V národním parku je rozvinutá turistika. Výchozí body pro výpravy do parku jsou obce El Calafate a El Chaltén.

6. den ODLET (snídaně)
Transfer na letiště a odlet.

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
kategorie ubytování C: 30.890 Kč/os.
kategorie ubytování B: 34.990 Kč/os.
kategorie ubytování A: 42.560 Kč/os.

Cena zahrnuje:
- letenku Santiago - Punta Arenas - Santiago včetně letištních tax
- ubytování na 5 nocí ve zvoleném hotelu se snídaní
- 2x oběd
- výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
- výlet lodí k velké kolonii Magelanských tučňáků do Otoway Sound (15.10.-15.3.), v případě nepřízně počasí nebo mimo sezonu, nebo pozdního příletu náhradní program - prohlídka města a okolí.
- vstupy do národních parků
- transfer autobusem Punta Arenas – Puerto Natales – Punta Arenas

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování B: 47.850 Kč/os.
kategorie ubytování A: 61.390 Kč/os.

Cena zahrnuje:
- letenku Santiago - Punta Arenas - Santiago včetně letištních tax
- ubytování na 5 nocí ve zvoleném hotelu se snídaní
- 2x oběd
- výlety se soukromým anglicky mluvícím průvodcem 1 a 2. den, výlety ve skupině 4. a 5. den
- výlet lodí k velké kolonii Magelanských tučňáků do Otoway Sound (15.10.-15.3.), v případě nepřízně počasí nebo mimo sezonu, nebo pozdního příletu náhradní program - prohlídka města a okolí.
- vstupy do národních parků
- transfer autobusem Punta Arenas – Puerto Natales – Punta Arenas
Rozšiřující balíček vodopády Iguazu (Brazílie) 3 dny / 2 noci
Iguazu - navštivte jedny z nejkrásnějších vodopádů na světě!
1. den: RIO DE JANEIRO - IGUAZU Transfer na letiště a odlet do Cataratas u vodopádu Iguazu. Transfer do hotelu. Ubytování.
Odpoledne vás čeká výlet na brazilskou stranu vodopádů – tato část nabízí jiné pohledy na vodopády – jedná se spíše o panoramatické výhledy na celé vodopády. V závěru Vás dřevené chodníčky dovedou až téměř do nitra Ďáblova chřtánu, kde Vás zalije mohutná vodní tříšť a příjemná sprcha se Vám odvděčí nádhernými duhami. Délka trvání výletu – cca 5 hodin.
Odpoledne návrat zpět do hotelu.

2. den: IGUAZU
Celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů Iguazu – jedná se snad o nejkrásnější vodopády na světě. Širší než Viktoriny vodopády a vyšší než Niagara, nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m. Vodopády se nachází na hranicích mezi Brazílií a Argentinou a nelze opomenout jejich návštěvu ani z jedné strany. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin i exotických zvířat.
Argentinská část národního parku Vám nabídne naprosto úžasné pohledy na vodopády, které máte možnost pozorovat z horní i spodní části z bezprostřední blízkosti. Po krátké procházce národním parkem přijdete k rozsáhlému systému lávek, schodů a můstků, které Vám umožní v délce několika kilometrů procházet a obdivovat z bezprostřední blízkosti jednotlivé části systému vodopádů i celkový pohled na téměř tři kilometry dlouhý pás všech vodopádů. Nejúžasnějším zážitkem je vyhlídka na částí vodopádů nazvané Ďáblův chřtán, kde se valí masy vod s usilovným hukotem a vodopády máte téměř na dosah ruky. Fakultativně jízda raftem po řece až přímo pod vodopády. Délka trvání výletu – cca 8 hodin.

3. den: IGUAZU - Odlet
Transfer na letiště a odlet.

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
kategorie ubytování C: 16.330 Kč/os.
kategorie ubytování B: 19.550 Kč/os.
kategorie ubytování A: 27.000 Kč/os.

Cena zahrnuje:
- letenku Rio - Iguazu - Rio včetně letištních tax
- ubytování na 2 noci ve zvoleném hotelu se snídaní
- 1x skupinový půldenní výlet na brazilskou stranu vodopádů a 1x celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů

Cena nezahrnuje:
- vstup do národního parku - platba na místě: Brazílie: 24 USD/os., Argentina: 34 USD/os.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování C: 20.200 Kč/os.
kategorie ubytování B: 23.500 Kč/os.
kategorie ubytování A: 35.170 Kč/os.

Cena zahrnuje:
- letenku Rio - Iguazu - Rio včetně letištních tax
- ubytování na 3 noci ve zvoleném hotelu se snídaní
- 1x skupinový půldenní výlet na brazilskou stranu vodopádů a 1x celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů
- vstup do národního parku jak na brazílskou stranu vodopádů, tak i argentinskou
Rozšiřující balíček Velikonoční ostrov 4 dny / 3 noci
1. den: Santiago - Velikonoční ostrov
Odlet z chilského Santiagana Velikonoční ostrov. Přivítání naším místním, anglicky mluvícím zástupcem. Odpoledne volný program.

2. den: Velikonoční ostrov (snidaně, oběd)
Po snídani se vydáte s průvodcem na první výlet. Navštívíte Tahai na západním pobřeží ostrova, kde se nacházejí tři Ahu, neboli kamenné podstavce, které sloužili k podepření soch moai: Ko Te Riku, Vai Uri a Taha. Odtud budete pokračovat dále k Rano Raraku, což je boční kráter dnes již neaktivní sopky Maunga Terevaka. Vnější svah kráteru Rano Raraku byl v době od šestého do osmnáctého století lomem, ze kterého původní obyvatelstvo ostrova tesalo monolitické sochy Moai. Zde vás bude čekat i piknikový oběd. Blízko sopky se nachází ahu zvané Tongariki, největší v celé Polynésii, nedaleko sopky Poike. Plošina ahu je více než sto metrů dlouhá a okolo dvou metrů vysoká. Na ahu je vztyčeno 15 soch Moai, včetně nejtěžší dokončené a vztyčené sochy, vážící 86 tun. Ahu Tongariki bylo hlavní centrum Hotu Iti, svazu východních domorodých obyvatel Velikonočního ostrova. Dále se vydáte k Te Pito Kura, kde se u zničeného podstavce nachází největší moai na ostrově. V současnosti socha leží na zemi. Na jedné straně tohoto ahu se nachází velký kruhovitý kámen, který je známý pod názvem Energy Rock kvůli svému magnetismu. Po této návštěvě se vydáte k poslední platformě Ahu Nau Nau. Nakonec cestu zakončíte ná krásné pláži Anakena. Anakena je spolu s pláží Ovahe jednou ze sedmi částí Národního parku Rapa Nui. Je to jedno z mála míst ostrova, umožňující dobrý přístup z moře, protože jinak v podstatě celé pobřeží Velikonočního ostrova se vyznačuje strmými, obtížně přístupnými útesy. V okolí pláže se nachází dvě plošiny Ahu. Na první, Ahu Ature Huki, je pouze jedna socha Moai, na druhé Ahu Nau Nau je sedm soch.
Návrat do hotelu.

3. den: Velikonoční ostrov (snídaně)
Po snídani se vydáte s průvodcem na půl denní výlet k Rano Kau. Rano Kau je 324 metrů vysoká vyhaslá sopka tvořící jihozápadní část ostrova. Kráter sopky je rozlohou největším z kráterů, nalézajících se na ostrově. Rano Kau je součástí světového dědictví UNESCO a je jednou ze sedmi částí Národního parku Rapa Nui.
Dále vás čeká obřadní vesnice Orongo, která byla až do devatenáctého století centrem kultu Ptačího muže. Vesnice Orongo se nachází na dramatickém místě jihozápadní části hřebenu kráteru Rano Kau. Ahu Vinapu - archeologická lokalita na Rapa Nui, Ceremoniální centrum obsahuje jednu z větších ahu na ostrově. Dopolední cestu zakončíte u tajuplné jeskyně Ana Kai Tangata.

Odpoledne Vás čeká druhá část programu - výlet Ahu Akivi: Navštívíte Ahu Akivi se sedmi sochami Moai. Na rozdíl od ostatních kultovních center, Ahu Akivi se nenalézá na pobřeží, ale ve vnitrozemí ostrova. Je to také jediná Ahu, jejíž sochy jsou nasměrovány obličeji k oceánu.
Puna Pau je lom v malém kráteru, nacházející se na okraji obce Hanga Roa, na jihozápadě Velikonočního ostrova a je současně také název jedné ze sedmi částí Národního parku Rapa Nui.
Dále návštěva jeskyně Ane Te Pahu, která bývala obydlená a Puna Pau, lomu nacházejícího se na svazích Rano Kau.Rano Kau - 324 metrů vysoká vyhaslá sopka tvořící jihozápadní část ostrova. Kráter sopky je rozlohou největším z kráterů, nalézajících se na ostrově. Rano Kau je součástí světového dědictví UNESCO a je jednou ze sedmi částí Národního parku Rapa Nui.Zde se z červené vulkanické lávy vyráběli pukaos - klobouky, které maji maoi na hlavách. Návrat zpět do hotelu.

4. den: Velikonoční ostrov - Santiago
Transfer na letiště a odlet do Santiaga.

Cenovou nabídku naleznete zde
Cena zahrnuje
* letenku Praha - Santiago - Calama - Santiago - Rio de Janeiro - Praha včetně letištních tax a poplatků, v optimální knihovací třídě.
* rozšiřující balíčky vždy zahrnují letenky (např. Santiago - Puerto Montt a zpět), ubytování, výlety s průvodcem a vstupy do parků. Při kombinaci více rozšiřujících balíčků = větší sleva na letenky
* veškeré transfery a dopravu
* ubytování dle programu ve dvoulůžkových pokojích - na výběr ze 3 kategorií hotelů A-B-C resp. jakékoliv další ubytování a rezorty vám rádi vyžádáme
* výlety jsou pořádány s anglicky mluvícím průvodcem ve skupině resp. s příplatkem se soukromým průvodcem, nejste tak součástí žádně skupiny, toto platí i pro rozšiřující balíčky
* všechny vstupy do NP a památek během výletů
* základní pojištění léčebných výloh
* pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
* odletovou taxu z Chile: cca 10 USD
* osobní výdaje
* spropitné
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o., IČ 00299766.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK