CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Piešťany - Medical Wellness hotel MÁJ, cena od 2 080 - 12 460 Kč

FIRST MINUTE a LAST MINUTE
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Máj - Slovensko - Západní Slovensko
Hotel Máj
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze, Plná penze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Piešťany - Medical Wellness hotel MÁJ
Kategorie hotelu: ***
Poloha
v tichém prostředí lázeňského města.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, kavárna, směnárna, hotel. trezor (zdarma), salónek, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), 2 výtahy, k zapůjčení sport. vybavení, spol. hry, invalidní vozík, fén a župan (vše bez poplatku), pro děti - hřiště, postýlka, stolička, strava a video-pohádky; úschovna a půjčovna kol, tělocvična, fitness, rehabilitační centrum, vnitřní bazén, parkoviště, akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), telefon, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), rádio, ventilátor, balkón. Pokoje typu XXL – rozměrově větší. 25 bezbariérových pokojů.
Stravování
polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 6 menu + salátový bufet). Možnost dietní stravy.
Indikace a léčba
INDIKACE: poruchy a nemoci pohybového aparátu, zánětlivé a degenerativní revmatické onemocnění, nemoci centrálního a periferního nervového systému (ischias), osteoporóza, nemoci látkové výměny (artróza, revma, Bechtěrevova nemoc, dna). Léčba: laboratorní vyšetření, zábaly (parafango, rašelinový, parafínový, uhličitý), koupele(aromatická, vířivá, perličková, s přísadou soli z Mrtvého moře, rašelinová, sírová, střídavá), masáže (klasická, podvodní, manuální lymfodrenáž, reflexní, anticelulitidní, thajská, čínská akupresura, La Stone, Shiatsu), oxygenoterapie, inhalace, solux, elektroléčba, magnetoterapie, TENS, laser, plynové injekce, akupunktura, cvičení (skupinové ve vodě, na míči, Pilates, individuální), Slender Life studio, Nordic Walking, sauna, solárium, kryoterapie, plavecký bazén, termální koupaliště na lázeňském ostrově.
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, tělocvična, fitness, do 100 m - tenisové kurty, squash, bowling, biliár, do 300 m - rybaření, vodní sporty (vodní lyžování, surfování), cykloturistika, in-line bruslení, jízda na koni. Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Volný čas: Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství. Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, rehabilitační plavání v krytém bazénu, možnost konzultace s fyzioterapeutem, taneční večeři ve středu a pátek, zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,10 €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Příplatek za psa/kočku - cena na vyžádání.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.