CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Česká republika - Jižní Čechy, Hotel Panská, 3,

Hotel Panská, Česká republika, Jižní Čechy, 30.10.2018, Snídaně
Hotel Panská
Termín:
30.10. – 1.11.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129725932
1 580 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bechyně - Hotel PANSKÁ
Poloha
v centru velmi pěkného lázeňského města Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.
Balíček 1
Pobytový balíček Romantik (2 noci) zahrnuje navíc: snídani v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž v délce 45 min., 1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic Walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT 50+ (4 za 3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 4
Pobytový balíček Prodloužený víkend 50+ (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal
Balíček 7
Zažijte historii Jižních Čech v plné kráse. Jedinečný balíček - CESTOVÁNÍ ČASEM (4 noci) zahrnuje: 4 noci s polopenzí, půlhodinovou projížďku s kočím v kočáře, 2x 3hod kurz s možností výběru témat (Zpracování mléka - ruční výroba másla a sýrů; Tradiční zpracovávání obilí až po chléb; Zpracování vlny - od ovečky po svetr), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč, pozdní check-out do 12:00 hod.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, hrací koutek v restauraci a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1-3lůžkové pokoje, některé s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), minibar. Pokoje Economy (do dvora, oddělené postele, nemají minibar), pokoje Standard (rustikální nábytek), pokoje Deluxe (***+ větší, modernější). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně nebo polopenze - dle výběru pobytu (snídaně bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných, večeře servírované 2 chody). Pro obědy je možno využít nabídku v hotelové restauraci.
Sport a volný čas
koupaliště v Bechyni nebo pískovna Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km)

V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí Lužnice pod Bechyní, kde skalní masiv obklopující řeku vytváří mimořádně romantická místa. Romantická příroda s malebnými zákoutími láká i k posezení. Řeka Lužnice je rájem rybářů.

Dominantou náměstí s řadou historických domů je děkanský kostel sv. Matěje. Kostel vznikl na přelomu 13 a 14. století a dnešní podobu získal po přestavbě v roce 1740.

Komplex bechyňského zámku je veřejně přístupný a prohlídková expozice představuje především historicky nejvýznamnějšího majitele panství Petra Voka z Rožmberka.

V bývalé zámecké sýpce je umístěno muzeum Vladimíra Preclíka, v bývalém zámeckém pivovaru jsou umístěny výstavní expozice keramiky Alšovy jihočeské galerie, tvořené převážně exponáty z mezinárodních keramických sympozií.

Hasičské muzeum s unikátní sbírkou staré hasičské techniky bylo v roce 2013 přestěhováno z náměstí T.G. Masaryka do budovy vedle autobusového nádraží.

V roce 2006 zahájilo provoz Muzeum turistiky, které provozuje Klub českých turistů.

V roce 1903 vyjela poprvé na trať Tábor-Bechyně elektrická vlaková souprava z dílny Ing. Františka Křižíka, první elektrifikovaná železnice v bývalém Rakousku-Uhersku.

V roce 1928 překlenul hluboké údolí Lužnice ve výšce 50 m nad řekou svým odvážným obloukem nový železobetonový most, nazývaný "Bechyňská duha".

K návštěvě jsou vhodná i další zajímavá místa v okolí Bechyně. Za všechny jmenujme např. Černickou oboru, řetězový most ve Stádleci nebo zříceninu hradu Dobronice.
Cena zahrnuje
1x, 2x, 3x, 4x nebo 7x ubytování se stravou (dle výběru pobytu, parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Pobytový balíček Romantik (2 noci) zahrnuje navíc: snídani v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž v délce 45 min., 1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT 50+ (4 noci, resp. 3+1 zdarma) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 4
Pobytový balíček Prodloužený víkend 50+ (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK