CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Česká republika - Jižní Čechy, Hotel Panská, 3,

Hotel Panská, Česká republika, Jižní Čechy, 30.10.2018, Snídaně
Hotel Panská
Termín:
30.10. – 1.11.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129725932
1 580 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bechyně - Hotel PANSKÁ
Poloha
v centru velmi pěkného lázeňského města Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.
Balíček 1
Pobytový balíček Romantický balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), 2x večeře (1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x 45 min. relaxační masáž.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic Walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT 50+ (4 za 3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 4
Pobytový balíček Pobyt 50+ (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., 1x 45 min. aromaterapeutickou masáž, 1x regenerační zábal zad, 1x relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal
Balíček 7
Zažijte historii Jižních Čech v plné kráse. Jedinečný balíček - CESTOVÁNÍ ČASEM (4 noci) zahrnuje: 4 noci s polopenzí, půlhodinovou projížďku s kočím v kočáře, 2x 3hod kurz s možností výběru témat (Zpracování mléka - ruční výroba másla a sýrů; Tradiční zpracovávání obilí až po chléb; Zpracování vlny - od ovečky po svetr), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč, pozdní check-out do 12:00 hod.
Balíček 8
Pobytový balíček Jarní gurmánský pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (bufetová snídaně, 1x degustační 5chodové menu "Petra Voka" doplněné výběrovým vínem, 1x tříchodové jarní menu), 1x čerstvé ovoce a lahev sektu na pokoj, 1x 30 min. masáž krku a šíje, parkování, WiFi.
Balíček 9
Pobytový balíček Velikonoční balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (3x snídaně, 2x 2chodová večeře, 1x speciální velikonoční 3chodové menu), 1x 30 min. relaxační masáž krku, zad a šíje (omezená kapacita), 1x 30 min. Aromaterapeutickou koupel, mapu Bechyně a okolí, 1x poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč, 20% sleu do Muzea čokolády v Táboře, parkování, WiFi.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, hrací koutek v restauraci a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1-3lůžkové pokoje, některé s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), minibar. Pokoje Economy (do dvora, podkrovní bez výtahu, oddělené postele, nemají minibar), pokoje Standard (rustikální nábytek). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně nebo polopenze - dle výběru pobytu (snídaně bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných, večeře servírované 2 chody). Pro obědy je možno využít nabídku v hotelové restauraci.
Sport a volný čas
Koupaliště v Bechyni nebo pískovna Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km)

V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí Lužnice pod Bechyní, kde skalní masiv obklopující řeku vytváří mimořádně romantická místa. Romantická příroda s malebnými zákoutími láká i k posezení. Řeka Lužnice je rájem rybářů.

Dominantou náměstí s řadou historických domů je děkanský kostel sv. Matěje. Kostel vznikl na přelomu 13 a 14. století a dnešní podobu získal po přestavbě v roce 1740.

Komplex bechyňského zámku je veřejně přístupný a prohlídková expozice představuje především historicky nejvýznamnějšího majitele panství Petra Voka z Rožmberka.

V bývalé zámecké sýpce je umístěno muzeum Vladimíra Preclíka, v bývalém zámeckém pivovaru jsou umístěny výstavní expozice keramiky Alšovy jihočeské galerie, tvořené převážně exponáty z mezinárodních keramických sympozií.

Hasičské muzeum s unikátní sbírkou staré hasičské techniky bylo v roce 2013 přestěhováno z náměstí T.G. Masaryka do budovy vedle autobusového nádraží.

V roce 2006 zahájilo provoz Muzeum turistiky, které provozuje Klub českých turistů.

V roce 1903 vyjela poprvé na trať Tábor-Bechyně elektrická vlaková souprava z dílny Ing. Františka Křižíka, první elektrifikovaná železnice v bývalém Rakousku-Uhersku.

V roce 1928 překlenul hluboké údolí Lužnice ve výšce 50 m nad řekou svým odvážným obloukem nový železobetonový most, nazývaný "Bechyňská duha".

K návštěvě jsou vhodná i další zajímavá místa v okolí Bechyně. Za všechny jmenujme např. Černickou oboru, řetězový most ve Stádleci nebo zříceninu hradu Dobronice.

Golfové hřiště v Bechyni (vzdálenost od hotelu 500 m) –s devíti jamkami. Součástí je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál po nácvik krátké hry. Pro firmy a kolektivy je možnost zajímavých golfových programů, tzv. golfové akademie, vedené zkušenými golfovými trenéry a cvičiteli. Program je organizován lehkou a zábavnou formou. Při těchto golfových akademiích se účastníci seznámí se základy golfových pravidel, etiky, golfovými zvyklostmi, pod vedením trenérů se naučí odpalovat golfový míček na dlouhé i krátké vzdálenosti, trefovat se do jamky a mohou se zúčastnit golfových soutěží a obdržet připravené ceny.

Jižní Čechy jsou ideální místo pro jízdu na kole, nachází se zde spousta cyklostezek. Cyklostezka Hluboká nad Vltavou – České Budějovice – celková délka trasy 22km – Z Hluboké nad Vltavou do Českých Budějovic vede po obou březích řeky Vltavy cyklostezka. Na levém břehu je celá asfaltová a hojně ji využívají jak cyklisti, tak i in-line bruslaři. Na pravém břehu je cyklostezka vyasfaltovaná pouze zčásti, zbytek vede po zepvěné přírodní cestě. Její předností je, že není tak vytížena. V obou případech má cyklostezka rovinatý profil a je vhodná pro všechny věkové kategorie i pro jízdu s cyklovozíkem.

Cyklostezka Z Lipna nad Vltavou do Přední Výtoně – celková délka trasy 12 km – tento nenáročný výlet je vhodný pro nejmenší cyklisty a in-line bruslaře, kvalitní asfaltová cyklostezka značená jako cyklotrasa č. 7 vede rovinatým terénem. Na jižní straně přehrady vodní nádrže Lipno se nachází velké parkoviště. přejdeme křižovatku a vydáme se cyklostezkou lemující jižní břeh Lipna. Na začátku musíme dát pozor na kratší menší sjezd, pak už se vezeme téměř stále po rovině. Hlavně v letních dnech je příjemné, že stezka je od břehu Lipna i od souběžné silnice oddělena stromy. Po 6 kilometrech jsme v Přední Výtoni, kde se můžeme občerstvit. Po návratu k přehradě si lze výlet prodloužit a projet se cyklostezkou z Lipna nad Vltavou do Frymburka. Případně je možné vytvořit okruh za pomoci přívozu z Frýdavy do Frymburka. Z Přední Výtoně do Frýdavy se dostaneme cyklotrasou po vedlejší silnici.

Plavecký stadion Tábor (vzdálenost od hotelu 30km) – V areálu Plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností parních komor dlouhý 25 metrů, dětský bazén pro děti do 8 let dlouhý 6 metrů, otevřený venkovní areál s brouzdalištěm, tobogánem a individuálním relaxačním centrem.

Lázně Bechyně (vzdálenost od hotelu 950 m) – Jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, které byly dříve a jsou i dnes známé pro svůj léčebný standard a pro klientský přístup. Léčí především atritidy a artrózy, bechtěrevovu chorobu, nemoci nervového ústrojí a mnoho dalších.

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou – Areál nabízí stavby jako je dětský dřevěný hrad, obří vzduchová trampolína, různé prolézačky, skluzavky, lezecké stěny, vstupní bránu s posezením a další atrakce. Součástí areálu je mimo jiné také ohniště, místo pro rybaření a dřevěný vstup do řeky s odrazovým prknem, sportovní vybavení si můžeme přinést vlastní nebo zapůjčit. V areálu jsou mimo jiné 2 baseballová hřiště, 4 kurty na plážový volejbal, 3 stoly na stolní tenis, víceúčelové hřiště. Součástí je i Adrenalin park s lanovým centrem a dalšími atrakcemi.
Cena zahrnuje
ubytování se stravou (dle výběru pobytu), parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Pobytový balíček Romantik (2 noci) zahrnuje navíc: snídani v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž v délce 45 min., 1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT 50+ (4 noci, resp. 3+1 zdarma) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 4
Pobytový balíček Prodloužený víkend 50+ (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK