CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Morávka - Hotel U PŘEHRADY, cena od 600 - 4 830 Kč

FIRST MINUTE a LAST MINUTE
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Penzion U přehrady - Česká republika - Beskydy

Hotel Penzion U přehrady

Hotel Penzion U přehrady
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně, Polopenze, Plná penze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Morávka - Hotel U PŘEHRADY
Kategorie hotelu: **+
Poloha
v údolí řeky Morávky poblíž stejnojmenné přehrady v nadmořské výšce 528 m n. m. se nachází hotel obklopen zelení. Hotel U Přehrady v pohoří Beskyd je ideální pro výlety a pro pěší letní i zimní turistiku, možnosti výstupů na Prašivou, Kotař, Ropišku, Slavíč, Visaláje, Bílý kříž, Trávný a Lysou horu. Malebná obec Morávka, 20 km od Frýdku Místku, je vklíněná mezi masívy Travného a Slavíče, pohoří Moravskoslezských Beskdyd, leží 520 m.n.m. a rozkládá se po obou březích stejnojmenné řeky. Svou rozlohou 87 km2 je jednou z největších obcí v České republice. V letech 1960 - 1966 byla na Morávce postavena údolní přehrada, sloužící jako zdroj pitné vody pro obyvatele okolních měst a pivovar Radegast.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, jídelna, sál, bar, klubovna s TV, společenské hry, sauna, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, herna, atrakce, strava a postýlka; úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, venkovní posezení a ohniště, 2 venkovní vyhřívané bazény (v letní sezóně), parkoviště, v zimě: 580 m dlouhý 2kotvový vlek s umělým zasněžováním.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje typu Standard a 2 a 3lůžkové pokoje typu LUX (nové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, LUX navíc lednice a trezor, Wi-Fi (zdarma – většina pokojů). Možnost zapůjčení lednice na pokoj typu Standard.
Stravování
snídaně, polopenze, večeře - dle výběru pobytu (snídaně - v sezóně (1.7. až 26.8.) bufet, jinak kontinentální, obědy a večeře – výběr z menu).
Sport a volný čas
Sport: biliár, stolní tenis, tělocvična, tenisové a volejbalové hřiště, minigolf (18 jamek), pétanque, kroket, ruské kuželky, trampolína, trasy pro pěší a cykloturistiku, krytý AQUAPARK 20 km, jízdárna 2,5 km, tělocvična 2,5 km, krytý bazén s mořskou vodou a saunou 1,5 km; v zimě: 580 dlouhý lyžařský vlek v místě, dále sjezdové a běžecké lyžování (ski areály - Morávka Sviňorky (1,5 km), Pustevny, Bílá, Javorový, další sjezdovky jsou na Zlatníku, Visalajích, Lysé hoře).
Cena zahrnuje
7x ubytování se stravou (dle výběru pobytu), parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den). Cena za pobyt na 1 noc na vyžádání.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.