CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Intercontinental Tahiti Resort, cena od 106 200 - 137 430 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Intercontinental Tahiti Resort - Francouzská Polynésie - Tahiti

Intercontinental Tahiti Resort starstarstarstarstar

Intercontinental Tahiti Resort
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • Sportovni aktivity
Ubytování
Tento hotel s romantickou polohou na písčitém břehu laguny a s vyhlídkou na ostrov Moorea je vystavěn v polynéském stylu a nedávno prošel rekonstrukcí. Pokoje jsou umístěné v devíti třípatrových budovách, které obklopuje bujná tropická zahrada a dále jsou k dispozici bungalovy zbudované po vzoru tradiční chatrče zvané fare přímo nad vodní hladinou.
Poloha
Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti. Od mezinárodního letiště je vzdálen pouhé dva kilometry a od hlavního města a kulturního centra ostrova Pepeete ho dělí jen 10 kilometrů.
Zábava
Hosté se mohou věnovat nejrůznějším vodním sportům (šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, jet skiing, vodní lyžování...), rybaření, zahrát si tenis, plážový tenis, pétanque, volejbal, fotbal či golf (18jamkové hřiště je od hotelu vzdáleno 40 kilometrů), zacvičit si vodní aerobik, zúčastnit se pozorování velryb či pravidelných tanečních představení nebo ukázek polynéských tradic a řemesel, dopřát si masáž, nebo se vydat na vyhlídkou plavbu na katamaránu či na lodi se skleněným dnem.
Pláž
Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.
Vybavení
Mezi hotelové vybavení patří hlavní restaurace v tahitském stylu s vyhlídkou, gurmánská restaurace nad hladinou laguny, několik barů (jeden z nich pravidelnou živou hudbou), dva bazény s jacuzzi, lázně nabízející řadu druhů masáží a relaxačních procedur, přírodní akvárium, potápěčské centrum, dva tenisové kurty, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů a pokojová služba.
Ubytování
Hotel nabízí více jak 200 pokojů, z nichž část disponuje vyhlídkou do tropické zahrady a zbytek na mořskou lagunu, a 30 vodních bungalovů. Jejich vybavení zahrnuje nastavitelnou klimatizaci, chlazený minibar, varnou konvici, bezpečnostní schránku, satelitní televizi, rádio, vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s možností mezinárodních hovorů, vysoušeč vlasů, žehlicí prkno, balkón či terasu a koupelnu s vanou a sprchou.
Naše mínění
Díky své blízkosti k letišti je tento hotel často využíván pouze k přenocování, nicméně kvůli svým kvalitním službám, přátelskému personálu a široké nabídce aktivit má rozhodně co nabídnout i pro delší pobyt.
Pro děti
Pro nejmenší hosty a jejich rodiče je připravena služba hlídání dětí.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.