CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Karavanem po východním pobřeží Austrálie, cena od 80 990 - 80 990 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Karavanem po východním pobřeží Austrálie - Austrálie

Karavanem po východním pobřeží Austrálie starstarstar

Karavanem po východním pobřeží Austrálie
Doprava:
letecky
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Užijte si dobrodružství v Austrálie při cestování karavanem po krásách celého východního pobřeží, které je nabité přírodními krásami a zajímavostmi! Sydney Vám nabídne nejhezčí přístav světa včele s Operou, okolí Brisbane zase zlatavé pláže Gold Coast, navštívíte největší písečný ostrov světa Fraser Island, poplavíte se na tropické ostrovy Whitsundays, až se dostanete do města Cairns na severu, kde kromě deštných pralesů můžete zakusit šnorchlování na Velkém bariérovém útesu. Maximální volnost a dokonalé dobrodružství na Vás čeká v tomto balíčku.
Ubytování
3* hotel dle programu; posléze s karavanem v karavanu, příp. možno zajistit motely, kempy, dle požadavků.
Poloha
Sydney a Blue Mountains, Central Coast, Gold Coast, Brisbane, Sunshine Coast, Fraser Island, Whitsundays Islands, Cairns a Velký bariérový útes.
Další informace
Zeptejte se nás na počasí ve Vašem termínu pro výběr optimálního období.
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Uvedený program může být upraven dle Vašeho přání, prodloužen či zkrácen na míru .

Karavan – v ceně je menší karavan pro 2 osoby s kuchyňkou, toaletou a teplou sprchou, takže máte na cestě veškerý komfort. Zajistíme Vám jakýkoliv karavan dle Vašeho přání, pokud si budete přát jiný!
Doprava
letecky, po AUS vybaveným karavanem
Program
1. - 2. den
Vídeň (Praha) - Sydney

Let na trase Vídeň (Praha) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno.

3. den
Sydney

Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v blízkosti centra města. Krátká prohlídka města dle vypracovaných materiálů. Máte zajištěn vstup do vyhlídkové věže v centru města Sydney Tower. Odpoledne odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě. Zajištěn nocleh v hotelu.

4. den
Sydney

Celodenní individuální prohlídka města, prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zajištěna exkurze do Sydney Opera House, poté prohlídka starobylé čtvrti Rocks. Odpoledne se můžete zajet podívat na vyhlášenou pláž Bondi Beach. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další.

5. den
Sydney – Port Stephens

Ráno si vyzvedáváte karavan a vydáváte se na cestu po pobřeží na sever. Čeká Vás zastávka v Port Stephens, kde uvidíte písečné duny a pěknou zátoku. Nocleh v oblasti dle vlastního uvážení.

Karavan – v ceně je menší karavan pro 2 osoby s kuchyňkou, toaletou a teplou sprchou, takže máte na cestě veškerý komfort.

6. den
Port Stephens – Coffs Harbour

Dnes Vás čekají krásné zastávky po pobřeží, především Seal Rocks je nádherným místem ke koupání. Se zastávkami pokračujete až do oblasti městečka Coffs Harbour. Nocleh v oblasti dle vlastního uvážení.

Dostanete od nás vypracovaný plán cesty a nejhezčích zastávek po celém pobřeží. Připojíme také osobní zkušenosti s cestování karavanem.

7. den
Coffs Harbour – Gold Coast

Cesta přes vyhlášenou zátoku Byron Bay, krásné pobřeží, až do oblasti Gold Coast, kde najdete zlatavé pláže nebo pěkný Wildlife Park s typickými zvířaty Austrálie. Nocleh v oblasti Gold Coast.

8. den
Gold Coast a Brisbane

Volný den v oblasti Gold Coast, doporučíme tůru v NP Lamington nebo relax na plážích. Den můžete završit prohlídkou nedalekého města Brisbane. Nocleh v oblasti.

9. den
Brisbane – Hervey Bay

Dnes máte před sebou další klidný den, pomalu se pohybujete po pobřeží Sunshine Coast s velkým množstvím pláží. Další zastávka v NP Noosa. Odtud je to už jen kousek do Hervey Bay, v jehož blízkosti byste měli nocovat, najdete zde i karavanparky.

10. den
Fraser Island (o)

Dnes Vás čeká celodenní organizovaný výlet na Fraser Island s anglicky hovořícím průvodcem. Na tento největší písečný ostrov světa se může jen jeepem, protože zde neexistují silnice. Vy navštívíte nejhezčí místa, jako jsou: deštný prales, písečné duny, křišťálové jezero, dlouhé pláže a také uvidíte divoké psy Dingo. Návrat v podvečer do Hervey Bay.

11. den
Hervey Bay - Rockhampton

Ráno vyjíždíte z Hervey Bay dále po pobřeží, kochat se můžete australskou krajinou nebo krásnými vyhlídkami na pobřeží. Po cestě dlouhé asi 400 km, přijíždíte do Rockhamptonu, nocleh v oblasti.

12. den
Rockhampton - Airlie Beach

Dnes Vás čeká asi 500 km dlouhá cesta do Airlie Beach. Zde již projíždíte tropickým pásmem Austrálie a tomu také odpovídá okolní příroda a pobřeží. Odpoledne příjezd do turistického městečka Airlie Beach, které je bránou ke krásným ostrovům Whitsundays, nocleh v oblasti.

13. den
Whitsundays Islands lodí

Celodenní výlet lodí kolem krásných ostrovů Whitsandays, zastávka na nejhezčí pláži Austrálie se zcela bílým pískem – Whitehaven beach. Koupání a oběd v ceně. Nocleh v oblasti.

14. den
Airlie Beach – Cairns

Dnes Vás čeká dlouhá cesta (asi 600 km) do tropického města Cairns. Po cestě se nachází několik atraktivních zastávek a budete mít příležitost k procházce a krásným výhledům podék cesty. Nocleh v oblasti Cairns.

15. den
Cairns – výlet

Celodenní individuální výlet karavnem do vnitrozemí Cairns. Čeká Vás okruh po vodopádech, plantážích a také do starodávného sídla v pralese. Na konci výletu vracíte karavan v Cairns na pobočce. Nocleh v hotelu s bazénem.

K výletu samozřejmě dostanete veškeré informace a plán cesty.

16. den
Velký bariérový útes (o)

Celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island. V ceně máte vyzvednutí u hotelu, plavbu lodí, šnorchlování na ostrově a oběd na ostrově. Nocleh v hotelu s bazénem.

17. den
Cairns - Sydney

Poslední plný den v Austrálii, kdy můžete relaxovat pod slunečními paprsky anebo si nakoupit nějaké suvenýry. V podvečer zajištěn transfer na letiště v Cairns odkud letíte do Sydney. Nocleh v motelu/hotelu poblíž letiště v Sydney.

18. den
Sydney odlet

Ráno se přesunete na mezinárodní letiště pro Váš odlet zpět do Evropy.

19. den
Přílet

zpět do Evropy Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Austrálie, včetně poplatků
- lokální letenka
- všechny hotely a ubytování dle programu (3*) – Sydney a Cairns
- celodenní výlety lodí na Velký bariérový útes s obědem
- výlet lodí na ostrovy Whitsundays s obědem
- 2 denní výlet na Fraser Island s průvodcem, programem a jídlem
- pronájem karavanu s klimatizací dle programu, poplatek za vrácení na jiném místě, pojištění auta
- návštěva a lístky do Sydney Tower a exkurze do Sydney Opery
- kompletní plán cesty pro Váš zájezd
- vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
- všechny transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku
- česká asistenční telefonní linka v Austrálii.

Cena je kalkulována na základě dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, vstup do parku Paronela (30 AUD), poplatek na ostrově Fraser Island (60 AUD), služby neuvedené v programu, benzín.

Za příplatek:
Vyřízení turistických víz do Austrálie 500 Kč na osobu
Prodloužení pobytu dle přání

Fakultativní výlety:
Plavba kolem Opery v Sydney s večeří, cena 1990 Kč
Bar z ledu -5 v Sydney, cena 890 Kč
Výstup na ikonický Harbour Bridge, cena 3.590 Kč
Výlet helikoptérou na Velký bariérový útes , cena 5.000 Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.