CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Kostarika, Kostarika "po vastní ose", 2,

Kostarika "po vastní ose", Kostarika, 3.9.2018, Snídaně

Kostarika "po vastní ose" starstar

Kostarika "po vastní ose"
Termín:
3.9. – 11.9.2018
Změnit termín
Délka:9 dní / nocí
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:127927220
47 830 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Za papoušky do netknuté Kostariky po vlastní ose
Popis zájezdu
Poznávací zájezd (fly & drive), 9 dní, 2* hotel, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčený autem!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: San José / NP Braulio Carrillo / Guápiles / Sarapiquí / Arenal Volcano / Tabacón / NP Tenorio Volcano / Celeste River / Tamarindo / San José

Kostarika deštné pralesy, přírodní parky a rezervace, papoušci, vulkány, jezírka s vodopády, která vybízejí ke koupání. To vše je typické pro Kostariku. Během zájezdu navštívíte národní parky s pralesy a vodopády, kde budete pozorovat divokou zvěř. Užijete si aktivní odpočinek na raftu. Ke všemu dostanete vlastní auto.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
San José: Flauer de Lys | Sarapiquí: Hacienda La Isla | La Fortuna: La Pradera | Tenorio: Tenorio Lodge | Tamarindo: La Laguna del Cocodrilo Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: San José:

Odlet. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Individuální volno ve městě. Nocleh. Hotel.

2. den: NP Braulio Carrillo / Guápiles / Sarapiquí:

Brzy ráno vám bude k hotelu přistaveno vaše auto, které budete mít k dispozici až do konce vašeho pobytu na Kostarice. Průvodce vám předá veškeré podklady včetně map. Poté odjedete ze San José přes NP Braulio Carrillo, kde si můžete udělat krátkou procházku. Jízda lanovkou nad deštným pralesem, odkud můžete sledovat okolní faunu a floru. Pokračovat budete do Guácimo a navštívíte univerzitu E.A.R.T.H. s ruční výrobou papíru z banánových slupek. Nocleh v hotelu ve vesničce Sarapiquí.
Hotel, snídaně.

3. den: Sarapiquí / Arenal Volcano:

Po snídani odjezd k místu, kde pro vás bude připraven rafting. Během jízdy budete moci pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Pokračovat budete do La Fortuna, návštěva vulkánu Arenal. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.

4. den: Tabacón / Tenorio Volcano NP:

Návštěva horkých pramenů Tabacón a přilehlé exotické zahrady. Odjezd do Bijagua, nedaleko národního parku Tenorio. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Celeste River / Tamarindo:

Brzy ráno půjdete na procházku do deštného pralesa až dojdete ke známým vodopádům řeky Celeste. Poté budete pokračovat po Pan American Highway na pláž Tamarindo u Pacifického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Tamarindo:

Odpočinek na pláži u Pacifického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Tamarindo / Sarchí / San José:

Dopoledne odpočinek na pláži. Odpoledne odjezd po Pan American Highway do Grecia a poté do Sarchí. Toto městečko je proslulé výrobky místních řemeslníků. Poté odjezd do San José, kde vrátíte vaše auto. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: San José:

Dopoledne individuální prohlídka města. Transfer na letiště a odlet domů.
Snídaně.

9. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) – San Jose – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v 2* - 3* hotelech se snídaní, privátní transfer z / na letiště, zapůjčení automobilu (Daihatsu Bego Standard), itinerář cesty vč. informací o daných místech, automapa, brožury hotelů, informace o restauracích, anglicky hovořící asistence na letišti v San José, 24-hodinová asistenční linka v AJ na Kostarice, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
odletová taxu ze San Jose (29 USD / osobu), cestovní pojištění do Ameriky (na požadavek zajistíme), strava a nápoje neuvedené v itineráři, příplatek za velikonoční a vánoční období
, pohonné hmoty (dle spotřeby), při vyzvednutí auta je standardně vyžadována garance kreditní kartou s částkou 950 USD (pro případ poškození nebo nevrácení auta), spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování

7x snídaně

Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK