CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

KRÁSY AUSTRÁLIE, cena od 73 490 - 73 490 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Krásy Austrálie - Austrálie

Krásy Austrálie starstar

Krásy Austrálie
Doprava:
letecky
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Zájezd Krásy Austrálie Vám nabízí objevování nejkrásnějších destinací v Austrálii za skvělou cenu. Speciálně připravený zájezd tak, aby Vám poskytl maximální zážitek a dostatek času na to nejlepší, co každá oblast nabízí. V Sydney Vás pohltí výjimečná budova Opery, majestátní most Harbour Bridge anebo kulturní mix obyvatel Sydney společně s krásnými plážemi. Oblast Uluru nabídne rudé pouště, mystický monolit Ayers Rock a neopakovatelný západ slunce nebo skalní komplex Olgas. Cairns a Velký bariérový útes bude zase skvělou zastávkou na koupání, procházku v tropickém deštném pralese a k návštěvě největšího korálového útesu na světě. Zde Vás okouzlí azurová voda, tropické ostrůvky a také neuvěřitelně pestrá podvodní říše plná barevných korálů a ryb. Celkovou atmosféru Austrálie dokreslí oblast Gold Coast, která se proslavila plážemi a surfařskou kulturou.
Program
1. - 2. den
Praha / Vídeň – Sydney
Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno.

3. den
Sydney
Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v blízkosti centra města. Odpoledne krátká prohlídka největší metropole Austrálie, odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě. Zajištěn nocleh v jednodušším hotelu.

4. den
Sydney
Celodenní individuální prohlídka města, prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Po zbytek dne můžete zavítat do starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh v jednodušším hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další.

5. den
Sydney
Prohlídka dalších částí města dle vypracovaných materiálů. Doporučujeme prohlídku Akvária, Botanické zahrady, Čínské čtvrti, Darling Harbour apod. Alternativně se můžete vydat a Bondi beach, kde si můžete užít koupání a krásnou procházku. Nocleh v jednodušším hotelu.

6. den
Sydney – Uluru
Ráno máte zajištěn transfer na letiště a čeká Vás let na Uluru. Po příletu si vyzvednete na letišti auto a jedete se ubytovat. Odpoledne můžete vyrazit k mystickému monolitu Uluru a počkat si na krásný západ slunce. Nocleh v chatce (hotel za příplatek).

Dostanete od nás podrobný plán cesty a popis celé oblasti s mapkou. Pokud Vám nevyhovuje řídit auto, tento výlet Vám můžeme zajistit autobusem a s průvodcem.

7. den
Ulura a Olgas
Dopoledne pojedete na výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě působivější než Uluru. Zde si můžete dopřát krásnou procházku/túru údolím. Odpoledne se můžete zastavit v kulturním centru a dozvědět se o životě původních obyvatel Aboriginců. Prohlédnout si můžete odpoledne opět Uluru a udělat si procházku do části, na kterou Vám včera nezbyl čas. Neopakovatelný západ slunce v rudé poušti. Nocleh v chatce (hotel za příplatek).

8. den
Uluru – Cairns
Volné dopoledne, kolem oběda odlétáte z Uluru do tropického Cairns. Zajištěn transfer do hotelu s bazénem. Volný zbytek dne a nocleh v jednodušším hotelu.

9. den
Cairns a Velký bariérový útes (o)
Celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island. V ceně máte vyzvednutí u hotelu, plavbu lodí, šnorchlování na ostrově nebo projížďku lodí se skleněným dnem a také oběd na ostrově. Nocleh v jednodušším hotelu s bazénem.

10. den
Cairns
Volný den pro Vaše vlastní aktivity a relax, případně prohlídku města Cairns. Nocleh v jednodušším hotelu s bazénem. Fakultativně nabídneme další výlet.

11. den
Cairns – výlet
Celodenní výlet zajištěným autem, který skloubí kulturní a přírodní krásy. Pojedete do kulturní vesničky Kuranda, kde se můžete zúčastnit kulturního vystoupení původních obyvatel Aborigines. Koupání v krásné řece. Pokračujete do deštného pralesa Daintree s možností pozorování krokodýlů. Na závěr Vám ukážeme místo, kde uvidíte desítky klokanů. Nocleh v jednodušším hotelu s bazénem.

12. den
Cairns – výlet
Krásný a nabitý celodenní výlet zajištěným autem do vnitrozemí Cairns. Čeká Vás okruh po vodopádech, banánových a čajových plantážích a do starodávného sídla v pralese. Uvidíte také jeden z největších fíkovníků v pralese – Cathedral fig tree. Nocleh v jednodušším hotelu s bazénem.

13. den
Cairns – Brisbane
Ráno vracíte auto na letišti a následuje let do Brisbane. Zde si vyzvednete auto (případně cesta autobusem) v Brisbane a jedete dle našeho plánu pro tuto oblast, do nedalekého Surfers Paradise na Gold Coast. Tato oblast je oblíbeným místem pro dovolenou, kilometry pláží, surfování a promenáda hotelů. Odpoledne koupání na plážích Surfers Paradise. Nocleh v jednodušším hotelu nedaleko zlatavých pláží.

14. den
Surfers Paradise – Gold Coast
Volný den v Surfers Paradise, relax a odpočinek na místních plážích. Dle připraveného plánu si můžete udělat výlet do nedalekého NP Lamington s dešťovými lesy, ideální místo pro túry. Nocleh v jednodušším hotelu.

15. den
Goald Coast – odlet
Dopoledne máte čas si zajet do nedalekého Wildlife Parku, kde uvidíte všechna australská zvířata. Odpoledne Vás již čeká odlet z letiště v Brisbane zpět do Evropy dle Vašich mezinárodních letenek.

16. den
Přílet do Evropy a konec programu.
Cena zahrnuje
zpáteční mezinárodní letenka
vnitrostátní letenky dle itineráře
všechny transfery zahrnuté v itineráři
noclehy v 2,5* hotelu
celodenní výlet lodí na Velký bariérový útes s obědem
celodenní individuální výlety na vodopády a deštný prales pronajatým osobním autem s klimatizací a připojištěním (případně náhradní organizovaný výlet s průvodcem)
všechny výlety uvedené v programu
pronájem kvalitního auta s klimatizací dle programu (případně organizované výlety)
kompletní plán pro Váš zájezd
vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
česká asistenční telefonní linka v Austrálii
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
spropitné
osobní útrata
osobní pojištění
vstup do parku Paronela (30 AUD)
poplatek za vstup do NP Kata Tjuta (25 AUD)
strava, výlety a služby nezahrnuté v programu

Za příplatek:
na přání lze zajistit ubytování ve 3* a 4* hotelech
příplatek za hotel v Uluru – 3000 Kč
hotely se snídaní – příplatek 7000 Kč
vyřízení turistických víz do Austrálie 900 Kč na osobu
příplatek za samostatně cestující osobu
pronájem většího auta (standardně Toyota Corrola)
návštěva a vstup do Sydney Opera House a Sydney Tower
plavba kolem Opery v Sydney s večeří
bar z ledu -5 v Sydney
1 denní výlet do Hunter Valley – vinařství a ochutnávky vína
výstup na ikonický Harbour Bridge
1 denní výlet do hlavního města Canberra
lekce surfování v Sydney
výlet helikoptérou nad Uluru (15 minut)
výlet na velbloudech kolem Uluru (východ a západ slunce)
výlet helikoptérou na Velký bariérový útes (15 minut)
1 denní výlet scénickým vlakem do Kurandy

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.