CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

KRÁSY SLOVINSKA, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Krásy Slovinska - Slovinsko - Bled

Krásy Slovinska

Krásy Slovinska
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis programu
1. DEN: V nočních hodinách z 23.5. na 24.5.odjezd z CR.
2. DEN: Z CR, průjezd Rakouskem, v ranních hodinách příjezd do Slovinska do lázeňského městečka Bled a ubytování v hotelu 3*, který je v blízkosti křišťálové průzračného jezera Bled v samém centra. Ubytování, individuální program – procházka v okolí jezera Bled. Jezero Bled vzniklo z prohlubně ustupujícího Bohinjského ledovce zhruba před 14 000 lety. Je 2,2 km dlouhé, 1,3 km široké a dosahuje hloubky až 30 metru. Můžete navštívit centrum městečka Bled, které bylo založeno již roku 1004. Výlet tradiční Gondolou Vás unese na malý ostrůvek uprostřed jezera Bled spojený s prohlídkou barokního poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie z roku 1698. Na ostrůvku je i kiosek se suvenýry a kavárna k příjemnému posezení. Návštěva bledského hradu. Cena navíc zahrnuje koupání v termálních bazénech a slevy na vstup do světa saun ve wellness centru Živa v hotelu Golf. Možnost sportovních aktivit: golf (vzdálenost 4 km), cyklistika, jezdectví, turistika, rybolov, veslování, plavání. Večeře, nocleh.
3. DEN: Snídaně, odjezd do slovinských Julských Alp k ledovcovému Bohinjskému jezeru. Následuje výjezd lanovkou pod vrchol Vogel a kochání se pohledem na ledovcové jezero a panoramata Triglavského národního parku se samotným nejvyšším vrcholem Slovinska - Triglav (2.864 m). Přesun do vesnicky Ribčev Laz, bud loďkou po Bohinjském jezeře nebo autobusem. Dále pak přejezd k soutězce Vintgar, krásná procházka. Pak zpět na Bled do hotelu, večeře, nocleh.
4. DEN: Po snídani odjezd do Postojné jeskyně. Je to nejdelší jeskyně krasového jeskynního systému v zemi - má 20,5 km. Jsou zde jeskyně: Postojna, Otok, Pivka, Černá jeskyně a Planica. Prohlídka trvá cca hodinu a pul jak chůzí, tak vláčkem. K chloubám, které můžete vidět, patří např. Gotický sál – bohatý na výzdobu stalaktitu, Konferenční sál – ve kterém se pořádají i koncerty, z důvodu výborné akustiky. Dále pak Bílý sál, Červený sál, Tygří sál a Briliantová chodba. Po té následuje 10 km přesun k Predjamskému Gradu, který je zajímavý svým umístěním na skále nad řekou Lokva. Už ve 13. století existují první zmínky o hradu, dále pak mel hrad podobu gotickou a nesl název Luegg a dnešní podoba je čistě renesanční a pochází z 16. století. Během prohlídky shlédneme celkem 15 pokojů v 5 patrech. Po návštěvě a prohlídce přejedeme do lázeňského městečka Dobrna, kde se ubytujeme a následuje koupání v termálním komplexu TERME DOBRNA v hotelu Vita 4* a večeře v hotelu Park 3*.
5. DEN: Dopolední koupání a relaxace v Terme Dobrna (vstupy do bazénu jsou zdarma). Ve 12:00 návrat zpět do CR.
Změna programu vyhrazena.
Cena zahrnuje
• autobusová doprava
• 3 x ubytování v 1/2 nebo v 1/2+1 pokoji
• 3 x polopenze formou bufetu
• pobytová taxa
• neomezené koupání v termálním komplexu ŽIVA v hotelu Golf 4* na Bledu
• neomezené koupání v termálním komplexu TERME DOBRNA v hotelu VITA 4*
• delegát a průvodce
Cena nezahrnuje
PŘÍPLATKY:

Pojištění 36 Kč/den.
Ceny vstupu do památek a turistických atrakcí cca 65 EUR/osoba.
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč/pobyt.
Poznámka
SLEVY: Stálý klient obdrží slevu 3% ze základní ceny zájezdu při rezervaci a uhrazení zálohy do 31.1.2018.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.