CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Krásy východního pobřeží Austrálie - autem, cena od 75 990 - 75 990 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Krásy východního pobřeží Austrálie - autem - Austrálie

Krásy východního pobřeží Austrálie - autem starstarstar

Krásy východního pobřeží Austrálie - autem
Doprava:
letecky
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Poznávací zájezd pro vyznavače dovolené autem. Projedete asi nejhezčí část australského pobřeží se zastávkami na těch nejlepších místech. Z úchvatného Sydney krátce přeletíte do metropole Brisbane, odkud již pojedete autem po pobřeží, podíváte se na největší písečný ostrov Fraser Island, který skrývá přírodní poklady. Dále na sever si užijete lodí na ostrovy Whitsundays a udajně nejhezčí pláž Austrálie, Whithaven beach. Vaši cestu zakončíte v tropickém Cairns, navštívíte deštný prales a hlavně Velký bariérový útes. Zájezd zahrnuje vše potřebné, skvělý plán cesty a ty nejlepší výlety na každém místě.
Ubytování
3* hotel
Poloha
Sydney a Blue Mountains, Brisbane, Sunshine Coast, Fraser Island, Whitsundays Islands, Cairns a Velký bariérový útes
Další informace
V období leden až březen v tropické oblasti Cairns často prší.
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Doprava
letecky, po AUS v pronajatém autě
Program
1. - 2. den
Vídeň (Praha) - Sydney

Let na trase Vídeň (Praha) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno.

3. den
Sydney

Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v blízkosti centra města. Krátká prohlídka města dle vypracovaných materiálů. Máte zajištěn vstup do vyhlídkové veže v centru města Sydney Tower. Odpoledne odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě. Zajištěn nocleh v hotelu.

4. den
Sydney

Celodenní individuální prohlídka města, prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zajištěna exkurze do Sydney Opera House, poté prohlídka starobylé čtvrti Rocks. Odpoledne se můžete zajet podívat na vyhlášenou pláž Bondi Beach. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další.

5. den
Blue Mountains NP

Celodenní výlet do národního parku Blue Mountains s anglicky hovořícím průvodcem. Tento park je asi nejznámější v okolí Sydney, uvidíte skalní formaci Tři sestry, zastavíte se v dějišti OH 2000 a zpět do Sydney se poplavíte lodí. Nocleh v hotelu.

6. den
Sydney – Brisbane

Ráno transfer na letiště a odlet do Brisbane. Po příletu si vyzvednete auto a jedete se ubytovat. Následuje krátká prohlídka města Brisbane dle našich instrukcí. Nocleh v hotelu.

7. den
Brisbane – Hervey Bay

Dopoledne vyrážíte severně po po pobřeží oblasti zvané Sunshine Coast. Zde si můžete užít pláží a koupání. Po cestě Vás dále čeká zastávka v NP Noosa, což už je jen kousek do městečka Hervey Bay. Zajištěn nocleh v motelu-hotelu.

Dostanete od nás podrobný plán celé cesty po pobřeží s popisem nejhezčích míst k navštívení.

8. den
Fraser Island (o)

Dnes Vás čeká celodenní organizovaný výlet na Fraser Island s anglicky hovořícím průvodcem. Na tento největší písečný ostrov světa se může jen jeepem, protože zde neexistují silnice. Vy navštívíte nejhezčí místa, jako jsou: deštný prales, písečné duny, křišťálové jezero, dlouhé pláže a také uvidíte divoké psy Dingo. Návrat v podvečer do Hervey Bay, nocleh v motelu-hotelu.

9. den
Hervey Bay - Rockhampton

Ráno vyjíždíte z Hervey Bay dále po pobřeží, kochat se můžete australskou krajinou nebo krásnými vyhlídkami na pobřeží. Po cestě dlouhé asi 400 km, přijíždíte do Rockhamptonu, kde máte zajištěn nocleh.

10. den
Rockhampton - Airlie Beach

Dnes Vás čeká asi 500 km dlouhá cesta do Airlie Beach. Zde již projíždíte tropickým pásmem Austrálie a tomu také odpovídá okolní příroda a pobřeží. Odpoledne příjezd do turistického městečka Airlie Beach, které je bránou ke krásným ostrovům Whitsundays. Nocleh v hotelu.

11. den
Whitsundays Islands

Celodenní výlet lodí kolem krásných ostrovů Whitsandays, zastávka na nejhezčí pláži Austrálie se zcela bílým pískem – Whitehaven beach. Koupání a oběd v ceně. Nocleh v hotelu v Airlie Beach.

12. den
Airlie Beach – Cairns

Dnes Vás čeká dlouhá cesta (asi 600 km) do tropického města Cairns. Po cestě se nachází několik atraktivních zastávek a budete mít příležitost k procházce a krásným výhledům podél cesty. Ubytování v hotelu v Cairns s bazénem.

13. den
Cairns – Velký bariérový útes (o)

Celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island. V ceně máte vyzvednutí u hotelu, plavbu lodí, šnorchlování a oběd na ostrově. Nocleh v hotelu s bazénem.

14. den
Cairns – výlet

Celodenní individuální výlet zajištěným autem do vnitrozemí Cairns. Čeká Vás okruh po vodopádech, plantážích a také do starodávného sídla v pralese. Nocleh v hotelu s bazénem.

K výletu samozřejmě dostanete veškeré informace a plán cesty.

15. den
Cairns - Sydney

Poslední plný den v Austrálii, kdy můžete relaxovat pod slunečními paprsky anebo si nakoupit nějaké suvenýry. V podvečer vracíte auto na letišti v Cairns odkud letíte do Sydney. Nocleh v motelu/hotelu poblíž letiště.

Můžete také vyrazit autem na individuální výlet do NP Daintree do deštného pralesa se zastávkou k pozorování krokodýlů. Záleží na Vás jak si naplánujete dnešní den. Pro případný výlet Vám dáme instrukce.

16. den
Sydney odlet

Ráno se přesunete na mezinárodní letiště pro Váš odlet zpět do Evropy.

17. den
Přílet zpět do Evropy

Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Austrálie, včetně poplatků
- 2 x lokální letenky
- všechny hotely a ubytování dle programu (3*)
- celodenní výlety lodí na Velký bariérový útes s obědem
- všechny výlety uvedené v programu;
- 2 denní výlet na Fraser Island s průvodcem, programem a jídlem
- pronájem kvalitního auta s klimatizací na všechny dny, poplatek za vrácení na jiném místě, připojištění auta
- návštěva a lístky do Sydney Tower a exkurze do Sydney Opery
- celodenní výlet do Blue Mountains (výlet lodí v ceně)
- kompletní plán cesty pro Váš zájezd
- vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
- všechny transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku
- česká asistenční telefonní linka v Austrálii.

Výše uvedená cena je uvedena za 1 osobu sdílející dvoulůžkový pokoj a auto s dalším cestujícím.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, vstup do parku Paronela (30 AUD), poplatek na ostrově Fraser Island (60 AUD), služby neuvedené v programu, benzín.

Za příplatek:
Vyřízení turistických víz do Austrálie 900 Kč na osobu
Větší auto než standardní Toyota Corrola za příplatek

Fakultativní výlety:
Plavba kolem Opery v Sydney s večeří, cena 1990 Kč
Bar z ledu -5 v Sydney, cena 890 Kč
Výstup na ikonický Harbour Bridge, cena 3.590 Kč
Výlet helikoptérou na Velký bariérový útes , cena 5.000 Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.