CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Itálie - Ischia, La Palummera, 3,

La Palummera, Itálie, Ischia, 27.10.2018, Bez stravy
La Palummera
LM
Termín:
27.10. – 3.11.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129558577
1 436 Kč (-11 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence La Palummera
Ubytování
Celkem 15 apartmánů má vlastní příslušenství, vybavený kuchyňský kout, TV a telefon, WiFi připojení, na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek). Apartmány mají vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení.
Poloha
Elegantní nová rezidence se skládá ze dvou budov, které jsou umístěny v krásné upravené zahradě s olivovým hájem a ovocným sadem. Rezidence se nachází v části letoviska Forio - Cava dell´isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známéhotermálního parku Poseidon.
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
Zahrada, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, internet zdarma v apartmánech i na recepci na PC, vnitřní parkoviště (zdarma). K dipozici je také 1 slunečník/apartmán.
Stravování
Vlastní.
Tipy
Castello Agaronese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: lodní výlet na romantický ostrov. Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římanů.
Pláž
Písečná: pláž Cava dell´Isola je vzdálená asi 150 m od rezidence, je dostupná privátním sestupem od rezidence. Asi 400 m leží pláž Citara.
Info moře
asi 150 m
Moře
asi 150
Centrum
asi 1 500
Další
Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.
Neakceptují se kreditní karty.
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, WiFi připojení, ložní prádlo a ručníky, parkovací místo, služby delegáta, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, WiFi připojení, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 3
Jednotka 1A
Obsazenost 2-3 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 2
MONO 4
Jednotka 2A
Obsazenost 3-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka. V některých apartmánech jsou ložnice odděleny závěsem. Venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 4
BILO 5
Jednotka 4A
Obsazenost 3-5 osob, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, 2x soc. zařízení. Prostorné venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Sport
Na pláži různé vodní sporty. Centrum historického městečka Forio skýtá množství společenského vyžití.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK