CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano - Pineta, Le Cicale, ,

Le Cicale, Itálie, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, Pineta, 27.1.2018, Bez stravy
Le Cicale
Termín:
27.1. – 3.2.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128421703
826 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Le Cicale - Lignano Pineta
Ubytování
apartmán, F sixta 9 -

snížené přízemí: 2 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky, malá ložnice s jedním lůžkem. zvýšené přízemí: obývací pokoj, kuchyňka. 1. patro: 2 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky.

(max. 9 osob, počet ložnic 5)
mezonet, snížené přízemí / zvýšené přízemí / patro, vnitřní schodiště, balkon, zahrádka, oplocená, terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, sprcha, (sprchový kout), celkem tři sociální zařízení se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo, číslované, 2. parkovací místo, číslované, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00

apartmán, G setta 10 -

snížené přízemí: ložnice s dvěma lůžky nebo manželskou postelí, malá ložnice s jedním lůžkem. zvýšené přízemí: malá ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj, kuchyňka. 1. patro: 3 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky.

(max. 10 osob, počet ložnic 6)
mezonet, snížené přízemí / zvýšené přízemí / patro, vnitřní schodiště, balkon, zahrádka, oplocená, terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, sprcha, celkem tři sociální zařízení se sprchovým koutem, zahradní nábytek, parkovací místo, číslované, 2. parkovací místo, číslované, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Prostřední část letoviska Lignano, Lignano Pineta, nabízí druhé, menší centrum s typickými obchůdky a restauracemi. Tato část je mnohem klidnější, než Sabbiadoro a většina domů a vilek je obklopena zelenými zahradami a vzrostlými piniemi. V této části jsou pak umístěny i zábavní atrakce města – Aquasplash, Gulliverlandia i lunapark.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.

Popis objektu

Čtyři řadové vily LE CICALE (Raggio delle Cicale) se nachází v klidné části plné zeleně a zároveň blízko centra Lignano Pineta a parku Parco Hemingway. V blízkosti je řada obchodů, restaurací a pizzerií. Apartmány jsou jsou zrenovované, mají trojí sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci, trezor, pračku, Wi-Fi, oplocenou zahrádku se zahradním nábytkem a dvěma lehátky, terasu, balkon a 2 parkovací místa.

Vzdálenost od
pláže 450 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
Wi-Fi v objektu
Minimální počet nocí
standardně 7
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií, (pouze v období 19.05. - 22.09.), závěrečný úklid, (kuchyňský kout a koupelnu uklízí klienti sami, jinak za poplatek dle znečištění), delegát v lokalitě
Cena nezahrnuje
ložní prádlo, 1 €/os./den jednolůžko i dvoulůžko, 1 €/os./den 3 ručníky, k dokoupení, zvířata, na vyžádání, vratná kauce 150 €/pobyt/apt, vratná kauce pro mládežnické skupiny za osobu 100 €/pobyt/os, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK