CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Mallorca – kouzelný ostrov Baleárského souostroví, cena od 22 990 - 22 990 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Mallorca, perla Středomoří - Španělsko - Španělsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - Palma de Mallorca

Mallorca, perla Středomoří

Mallorca, perla Středomoří
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Brno
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mallorca – kouzelný ostrov Baleárského souostroví
Kategorie hotelu: ***
Popis
Valldemossa - Formentor - Port Pollensa - fakultativně Sa Dragonera – fakultativně Palma - Soller – Torrent de Paries – Sa Calobra - fakultativně Porto Cristo

Ostrov patří bezesporu k nejkrásnějším a nejzajímavějším ve Středozemním moři. Mallorca je jako stvořená pro poznávání jak přírodních krás (divoké pohoří Serra de Tramuntana dosahující výšky přes 1400m n.m., rozeklané pobřeží s útesy, úchvatné soutěsky, krasové jeskyně) tak i kulturních památek. Svou rozmanitostí zaujme a příjemně překvapí každého návštěvníka.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotel ve vzdálenosti do 200 m od pláže. Jednolůžkový pokoj pouze na vyžádání.
Doprava
Praha a Brno dle výběru
Strava
Polopenze snídaně a večeře formou švédských stolů.
Zájezd zahrnuje
7 ubytování, 7 polopenzí, leteckou přepravu Praha Palma Praha, Brno Palma Brno, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, výlety na Mallorce dle programu, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (260 CZK), cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 Kč (570 CZK), jednolůžkový pokoj (4900 CZK), fakultativní výlet na ostrov Sa Dragonera (750 CZK), fakultativní výlet Jeskyně a Porto Cristo (1300 CZK), fakultativní výlet Večerní Palma (1050 CZK), vstupy, místní dopravu, pobytové taxy, fakultativní služby cca 50 EUR
Program
Den 1
Odlet z Prahy a Brna (dle výběru) na ostrov Mallorca . Transfer a ubytování v hotelu.
Den 2
Snídaně, dopoledne induviduální volno, odpoledne návštěva nejhezčí vesnice ostrova,Valldemossy , kde si užijete procházku po úzkých kamenných uličkách s malebnými průčelími domů pokrytých kvetoucími květinami nebo můžete posedět v některé typické kavárně. Nejznámější památkou Valdemossy je bývalý kartuziánský klášter – La Cartuja, kde strávil zimu roku 1838 extravagantní pár, Frederik Chopin a George Sandová. Ve volném čase možnost návštěvy kláštera.

Den 3
Snídaně, odjezd na celodenní výlet na severní pobřeží ostrova. Nejdříve se vydáte přes přístav Port de Pollensa k mysu Formentor, nádhernému skalnatému útesu omývanému ocelově modrým mořem. Volno ke koupání nebo možnost zúčastnit se pěší túry přes vyhlídku Castellet k zátoce Cala Figuera. Nástup na loď (za příznivého počasí) a plavba do přístavu Port Pollensa, pokračování do Pollensy , prohlídka půvabného starobylého městečka, kulturní metropole severu, s proslulým schodištěm Calvari s 365 schody lemovanými letitými cypřiši a s překrásnými vyhlídkami do okolí. Návrat na ubytování, večeře.

Den 4
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Fakultativně výlet lodí podél jihozápadního pobřeží plného pěkných zátok a skalnatých výběžků k ostrovu Sa Dragonera, který byl prohlášen přírodní rezervací. Volno na ostrově a po té pokračování do zátoky Egos na koupání a šnorchlování. Malé občerstvení na lodi.

Den 5
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Od července fakultativně večerní návštěva Palmy spojená s panoramatickou projížďkou lodí kolem nasvíceného města a proslulého přístavu.

Den 6
Snídaně, celodenní výlet s nezapomenutelným cestováním po nejhezčích přírodních místech severozápadní části ostrova. Z Palmy se vydáte historickým vlakem na 50minutovou cestu do Solleru, půvabného městečka ukrytého v údolí pohoří Tramuntana, po cestě budete míjet plantáže s pomerančovníky a mandlovníky a projedete řadou tunelů. Ze Solleru sjedete vyhlídkovou tramvají do malebného přístavu Port Soller, zde nasednete na loď a poplujete do ústi rajského kaňonu Torrent de Pareis. Následuje volný čas ke koupání v moři nebo k procházce soutěskou, ze které ústí do moře dva horské potoky. Po té se proslulou horskou cestou Sa Calobra budete vracet na ubytování. Po cestě zastávka v historické lisovně olivového oleje Tafona de Caimari, kde budete mít možnost prohlédnout si tradiční výrobnu i ochutnat výborný místní olej, večeře.

Den 7
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Fakultativně výlet na východní pobřeží ostrova, kde se nacházejí unikátní jeskyně, jejichž návštěva je spojená s koncertem klasické hudby na jezeře. Během výletu navštívíte i malebný rybářský přístav Porto Cristo, kde volno k procházkám, posezení u kávy nebo vykoupání. Na cestě zpět zastávka v Els Calderers, v typické usedlosti z 18. stol., kde se seznámíte s místními zvyky a okusíte zdejší delikatesy.

Den 8
Snídaně, individuální volno, dle času odletu transfer na letiště, odlet do Prahy a do Brna.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.