CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Austrálie, Mix východního pobřeží Austrálie, 3,

Mix východního pobřeží Austrálie, Austrálie, 10.4.2018, Bez stravy

Mix východního pobřeží Austrálie starstarstar

Mix východního pobřeží Austrálie
Termín:
10.4. – 26.4.2018
Změnit termín
Délka:17 dní / nocí
Doprava:letecky (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118240685
77 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Opravdovou rozmanitost východního pobřeží poznáte během tohoto zájezdu, který Vám ukáže jedny z nejhezčích míst australského pobřeží. Sydney Vám nabídne nejhezčí přístav světa včele s Operou, okolí Brisbane zase zlatavé pláže Gold Coast a největší písečný ostrov světa Fraser Island, který je opravdovou přírodní lahůdkou. Letecky se dostanete až do tropického Cairns na severu, kde kromě deštných pralesů můžete zakusit šnorchlování na světoznámém Velkém bariérovém útesu. Tento pestrý mix čeká jen na Vás!
Ubytování
3* hotel
Poloha
Sydney a Blue Mountains, Brisbane, Gold Coast, Fraser Island, Cairns a Velký bariérový útes.
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena musí být povrzena pro konkrétní datum a může být upravena dle termínu cesty, na základě ceny mezinárodních letenek.

Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.

Všechny zájezdy v Austrálii můžeme na Vaše přání zajistit s organizovanými výlety bez nutnosti řídit auto.
Stravování
dle programu
Doprava
letecky, v Austrálii pronájem auta
Program
1. - 2. den
Vídeň (Praha) - Sydney

Let na trase Vídeň (Praha) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno.

3. den
Sydney

Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v blízkosti centra města. Odpoledne krátká prohlídka největší metropole Austrálie, odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě. Zajištěn nocleh v hotelu.

4. den
Sydney

Celodenní individuální prohlídka města, prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zajištěna exkurze do Sydney Opera House, zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další.

5. den
Sydney

Prohlídka dalších částí města dle vypracovaných materiálů. Máte zajištěny vstupy do vyhlídkové veže v centru města Sydney Tower a také do pěkného Sydney Aquaria. Odpoledne máte čas navštívit vyhlášenou pláž Bondi Beach a připojit krásnou procházku po útesech. Nocleh v hotelu.

6. den
Blue Mountains NP

Celodenní výlet do národního parku Blue Mountains s anglicky hovořícím průvodcem. Tento park je asi nejznámější v okolí Sydney, uvidíte skalní formaci Tři sestry, zastavíte se v dějišti OH 2000 a zpět do Sydney se poplavíte lodí. Nocleh v hotelu.

7. den
Sydney – Gold Coast

Ráno transfer na letiště a odlet na Gold Coast. Po příletu Vám zajistíme transfer do hotelu. Odpoledne máte čas si užít místních zlatavých pláží a koupat se. V tomto městečku najdete také nejvyšší residenční budovu světa. Nocleh v hotelu nedaleko pláží.

8. den
Gold Coast – Surfers Paradise

Ráno si vyzvedáváte auto (není povinné a můžeme Vám to odpočítat z ceny) a dle našich instrukcí a informací Vás čeká prohlídka okolí, vyrazit tak můžete do krásného NP Lamington na procházku anebo do nedalekého Wildlife Parku s australskými zvířaty, kde uvidíte volně pobíhat klokany, koaly anebo uvidíte krokodýly a tasmánského čerta. Nocleh v hotelu v Surfers Paradise.

Tento den můžete samozřejmě zůstat pouze na plážích Surfers Paradise a auto vypustit (bude odečteno z ceny).

9. den
Surfers Paradise – Brisbane Surfers

Paradise je centrem pro relax, koupání a zábavu na plážích Gold Coast. Část dne můžete relaxovat nebo si vzít lekce surfování na vlnách! Odpoledne krátký přesun do města Brisbane. Přesun může probíhat individuálně půjčeným autem anebo Vám zajistíme přepravu busem. Po ubytování můžete vyrazit na krátkou prohlídku Brisbane dle našich instrukcí. Nocleh v hotelu.

10. den
raser Island (pouze úterý, čtvrtek nebo sobota)

Ráno odjezd z centra města busem na Fraser Island, kde začíná 2 denní dobrodružství na největším písečném ostrově světa. Tyto 2 dny máte k dispozici anglicky hovořícího průvodce, který Vám ukáže ty nejlepší místa tohoto ostrova s krásnou přírodou. Nocleh v resortu Eurong.

11. den
Fraser Island (s, o)

Pokračujete celodenním programem na ostrově. Navštívíte nej místa jako jsou: křišťálové jezero McKenzie, písečné duny, Eli Creek, vrak lodi, známé 75 Mile surf beach nebo koupání v jezeře Wabby. Veškerá doprava je samozřejmě zajištěna, budete se prohánět v deštném pralese nebo po dlouhých plážích. Večer návrat zpět do Brisbane, zajištěn nocleh v hotelu.

12. den
Brisbane - Cairns

Dopoledne transfer z hotelu na letiště pro Váš odlet z Brisbane do Cairns. Zajištěn transfer do hotelu s bazénem. Volný zbytek dne a nocleh v hotelu.

13. den
Cairns – Velký bariérový útes (o)

Celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island. V ceně máte vyzvednutí u hotelu, plavbu lodí, šnorchlování na ostrově a oběd na ostrově. Nocleh v hotelu s bazénem.

14. den
Cairns – výlet (o)

Dnes si můžete vybrat ze dvou výletů: celodenní výlet na vzdálenější místa Velkého bariérového útesu se šnorchlováním anebo výlet do deštného pralesa Daintree s pozorováním krokodýlů. Oba výlety jsou s anglicky hov. průvodcem. Nocleh v hotelu s bazénem.

15. den
Cairns - Sydney

Poslední den v Austrálii, kdy můžete relaxovat pod slunečními paprsky anebo si nakoupit nějaké suvenýry. V podvečer zajištěn transfer na letiště pro Váš odlet z Cairns do Sydney. Nocleh v motelu/hotelu poblíž letiště.

16. - 17. den
Sydney - odlet

Ráno se přesunete na mezinárodní letiště pro Váš odlet zpět do Evropy.
Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Austrálie, včetně poplatků
- 3 x lokální letenky
- všechny hotely a ubytování dle programu (3*)
- 2 x celodenní výlety lodí na Velký bariérový útes s obědem
- všechny výlety uvedené v programu
- 2 denní výlet na Fraser Island s průvodcem, programem a jídlem
- pronájem kvalitního auta s klimatizací dle programu anebo zajištění dopravy dle programu busem
- návštěva a lístky do Sydney Aquarium, Sydney Tower a exkurze do Sydney Opery
- celodenní výlet do Blue Mountains (výlet lodí v ceně)
- kompletní plán pro Váš zájezd; vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
- všechny transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku
- česká asistenční telefonní linka v Austrálii.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, vstup do parku Paronela (30 AUD), poplatek na ostrově Fraser Island (60 AUD), služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Na přání lze zajistit ubytování ve 4* hotelech
Hotely se snídaní, cena: 6.000 Kč na osobu
Vyřízení turistických víz do Austrálie 900 Kč na osobu

Fakultativní výlety:
Plavba kolem Opery v Sydney s večeří, cena 1990 Kč
Bar z ledu -5 v Sydney, cena 890 Kč
1 D výlet do Hunter Valley - vinařství a ochutnávky vína, cena 2.350 Kč
Výstup na ikonický Harbour Bridge, cena 3.590 Kč
Výlet helikoptérou na Velký bariérový útes , cena 5.000 Kč
1 D výlet scénickým vlakem do Kurandy, lanovka, cena 2.500 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK