CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Bulharsko, Multisport, 3,

Multisport, Bulharsko, 12.6.2018, Dle programu
Multisport
Termín:
12.6. – 19.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:127457585
20 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel MULTISPORT
Program zájezdu
1.den: Odlet z ČR do Varny. Transfer a ubytování v hotelu 3*. Večeře a nocleh.
2.den: Jízda na kajaku – Snídaně. Odjezd k přehradě Tsonevo, kde bude probíhat první aktivita. Po instruktáži bude skupina rozdělena do kajaků (1 nebo 2 osoby) a cestou si prohlédneme skalní útvar Čudnite skali tvořený jehlovitými skálami. Oběd – formou pikniku z grilu. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
3.den: Yachting – Snídaně. Odjezd do přístavu Balčik, kde začíná plavba na otevřeném moři. Kapitán cestou názorně předvede, jak se yachta ovládá a klienti si mohou aktivně vyzkoušet kormidlovat a ovládat loď. Yachta dorazí k pláži, kde proběhne oběd – barbeque. Možnost koupání, rybaření, šnorchlování a dalších aktivit na pláži. Odpoledne návrat do Balčiku, kde navštívíme královské sídlo a botanickou zahradu (jednu z největších v Evropě). Možnost dokoupení Folklorního večera s Nestinárským tancem na žhavých uhlících. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
4.den: Paintball a jízda na koni – Snídaně. Volný čas. Odjezd do Paintballového areálu. Následuje 1hodinová bitva s názvem: „Do posledního muže“. Možnost dokoupení jízdy na motokáře. Později odpoledne následuje 1hodinová jízda na koni po pláži. Oběd formou balíčku. Odjezd na hotel, večeře a nocleh.
5.den: Volný čas nebo návštěva Nessebaru – Snídaně. Volný čas. Možnost dokoupení celodenního výletu do Nessebaru, který se nachází na malém poloostrově nedaleko letoviska Slunečné pobřeží. Nessebar je zařazen do seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka starobylým městem a návštěva historického kostela sv. Štefana. Oběd.Večeře a nocleh.
6.den: Trekking – Snídaně. Trekking v Národním parku Zlaté Písky. K bulharskému pobřeží patří nejen nádherné pláže a čisté moře, ale i krásné zelené parky a lesy. Cestou se budou střídat různé druhy zeleně, stoleté stromy, lesní studánky s místy pro odpočinek. Oběd formou balíčku.
Trasa začíná u kláštera Aladža - nejslavnějšího kláštera na bulharském pobřeží, který pochází ze XII. - XIV. století. Prohlídka kláštera. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
7.den: Jeep Safari – Snídaně. Odjezd džípy z doby před pádem Berlínské zdi. Cesta povede lesním terénem. Setkání s včelařem a ochutnávka domácího medu. Střelba ze vzduchovky a příležitost k pořízení fotografií. Oběd s grilováním a neomezenými nápoji. Odjezd na hotel, večeře a nocleh.
8.den: Snídaně. Transfer na letiště a odlet z Varny do ČR.
Fakultativní služby
Příplatek na 1/1 pokoj - 2990,-Kč/os na celý pobyt
Informace
Konkrétní trasa, nebo denní program se může změnit z důvodu nepřízně počasí.
V případě velmi špatného počasí mohou být aktivity na vodě zaměněny s aktivitami na pevnině.
Povinné sportovní pojištění.
Klienti musí podepsat prohlášení o zodpovědnosti za své jednání během různých aktivit a souhlasit s tím, že pořádající místní agentura nenese za jejich jednání zodpovědnost.
Minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob. Minimální věk účastníků – 16 let.
Cena nezahrnuje
Folklorní událost s tancem – cca 25EUR/osoba
Motokáry – od 20EUR/osoba
Nessebar – cca 36 EUR/osoba
Vstupní poplatky za turistické objekty zahrnuté v programu – cca 20 EUR (platí se na místě v den příjezdu)
Cestovní pojištění
Cena zahrnuje
Leteckou přepravu a letištní taxy
transfery
7x ubytování ve 3* hotelu
7x snídaně a večeře
2 obědy – formou balíčku
3 obědy – piknik – barbeque
Sportovní aktivity v rámci programu
Česky mluvícího průvodce
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK