CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Hotel MULTISPORT, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Multisport - Bulharsko

Multisport starstarstar

Multisport
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel MULTISPORT
Program zájezdu
1.den: Odlet z ČR do Varny. Transfer a ubytování v hotelu 3*. Večeře a nocleh.
2.den: Jízda na kajaku – Snídaně. Odjezd k přehradě Tsonevo, kde bude probíhat první aktivita. Po instruktáži bude skupina rozdělena do kajaků (1 nebo 2 osoby) a cestou si prohlédneme skalní útvar Čudnite skali tvořený jehlovitými skálami. Oběd – formou pikniku z grilu. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
3.den: Yachting – Snídaně. Odjezd do přístavu Balčik, kde začíná plavba na otevřeném moři. Kapitán cestou názorně předvede, jak se yachta ovládá a klienti si mohou aktivně vyzkoušet kormidlovat a ovládat loď. Yachta dorazí k pláži, kde proběhne oběd – barbeque. Možnost koupání, rybaření, šnorchlování a dalších aktivit na pláži. Odpoledne návrat do Balčiku, kde navštívíme královské sídlo a botanickou zahradu (jednu z největších v Evropě). Možnost dokoupení Folklorního večera s Nestinárským tancem na žhavých uhlících. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
4.den: Paintball a jízda na koni – Snídaně. Volný čas. Odjezd do Paintballového areálu. Následuje 1hodinová bitva s názvem: „Do posledního muže“. Možnost dokoupení jízdy na motokáře. Později odpoledne následuje 1hodinová jízda na koni po pláži. Oběd formou balíčku. Odjezd na hotel, večeře a nocleh.
5.den: Volný čas nebo návštěva Nessebaru – Snídaně. Volný čas. Možnost dokoupení celodenního výletu do Nessebaru, který se nachází na malém poloostrově nedaleko letoviska Slunečné pobřeží. Nessebar je zařazen do seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka starobylým městem a návštěva historického kostela sv. Štefana. Oběd.Večeře a nocleh.
6.den: Trekking – Snídaně. Trekking v Národním parku Zlaté Písky. K bulharskému pobřeží patří nejen nádherné pláže a čisté moře, ale i krásné zelené parky a lesy. Cestou se budou střídat různé druhy zeleně, stoleté stromy, lesní studánky s místy pro odpočinek. Oběd formou balíčku.
Trasa začíná u kláštera Aladža - nejslavnějšího kláštera na bulharském pobřeží, který pochází ze XII. - XIV. století. Prohlídka kláštera. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.
7.den: Jeep Safari – Snídaně. Odjezd džípy z doby před pádem Berlínské zdi. Cesta povede lesním terénem. Setkání s včelařem a ochutnávka domácího medu. Střelba ze vzduchovky a příležitost k pořízení fotografií. Oběd s grilováním a neomezenými nápoji. Odjezd na hotel, večeře a nocleh.
8.den: Snídaně. Transfer na letiště a odlet z Varny do ČR.
Fakultativní služby
Příplatek na 1/1 pokoj - 2990,-Kč/os na celý pobyt
Informace
Konkrétní trasa, nebo denní program se může změnit z důvodu nepřízně počasí.
V případě velmi špatného počasí mohou být aktivity na vodě zaměněny s aktivitami na pevnině.
Povinné sportovní pojištění.
Klienti musí podepsat prohlášení o zodpovědnosti za své jednání během různých aktivit a souhlasit s tím, že pořádající místní agentura nenese za jejich jednání zodpovědnost.
Minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob. Minimální věk účastníků – 16 let.
Cena nezahrnuje
Folklorní událost s tancem – cca 25EUR/osoba
Motokáry – od 20EUR/osoba
Nessebar – cca 36 EUR/osoba
Vstupní poplatky za turistické objekty zahrnuté v programu – cca 20 EUR (platí se na místě v den příjezdu)
Cestovní pojištění
Cena zahrnuje
Leteckou přepravu a letištní taxy
transfery
7x ubytování ve 3* hotelu
7x snídaně a večeře
2 obědy – formou balíčku
3 obědy – piknik – barbeque
Sportovní aktivity v rámci programu
Česky mluvícího průvodce

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.