CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Myanmar - to nejlepší, 3,

Myanmar - to nejlepší, Myanmar, 26.6.2018, Snídaně

Myanmar - to nejlepší starstarstar

Myanmar - to nejlepší
Termín:
26.6. – 5.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / 9 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:145332420
44 280 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MYANMAR - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ
Popis
MYANMAR - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ - OKRUH S MÍSTNÍM PRŮVODCEM
Ubytování
Hotely 3*: 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj; 6 osoby celkem: 3x dvoulůžkový pokoj.
Na vyžádání ceny v hotelích 4* a 5*.
Stravování
Snídaně.
Program
1.den: PŘÍLET YANGON
Přílet do Myanmaru, uvítání a transfer do hotelu.
První prohlídka města Yangon, největšího města země: Mahanbandola Road; Pansodan Street; budova nejvyššího soudu, sídlo kanceláří vodních dopravců; Strand Road; Sule Pagoda Road; Pagoda Sule – symbol města; synagoga MosehYeshua; tržiště TheingyiZei; nejbarevnější hinduistický chrám Sri Kali...
Nocleh v hotelu.

2.den: YANGON (snídaně)
Po snídani odjezd do přístavu, nalodění na místní dvoupatrový trajekt, plující přes řeku Yangon do kouzelného města Dhala. Po vylodění pojedeme po okolí tradiční trishaw – rikšou: pestré tržiště, buddhistické chrámy, vesnické usedlosti – spousta možností setkání s místními obyvateli. Návrat po řece do Yangon.
Odpoledne návštěva pagody Kyaukhtatgyi; zastávka u Královského jezera v parku Kandawgyi. Den zakončíme u světoznámé zlaté Shwedagon pagody.
Po setmění návštěva čínské čtvrti a barevného, provoněného čínského chrámu Khen Hock Keong a pestrého tržiště.
Nocleh v hotelu.

3. den: YANGON - BAGAN (snídaně)
Snídaně; odjezd na letiště a místní let do města Bagan. Bagan je známý jako jedno z míst v Asii s neúžasnější architekturou. Nejprve vystoupáme na vyvýšený chrám, odkud je jedinečný výhled na planiny a návštěvník si tak může udělat obrázek o počtu chrámů a stavebních stylech; návštěva některých chrámů vč. známého chrámu Ananda; návštěva dílny s výrobou dřevěných výrobků.
V přístavu nalodění na soukromou loďku, plavba po řece Irrawaddy až do západu slunce, s výhledy na malé vesničky, rybáře, místní loďky, buddhistické chrámy.
Návrat na pevninu a nocleh v hotelu.

4. den: BAGAN (snídaně)
Snídaně a den ve starobylém městě: tržiště Nyaung Oo, kde se prodávají čerstvé místní produkty; Staré město – pagoda Shwezigon; dále prašnými cestami, ve stínu stromů, kolem chrámů a klášterů, do malé vesničky; dále pak na vozíku taženém koňmi, kolem chrámů Dhammayangyi a Sulamani. Sledování západu slunce z terasy chrámu.
Návrat do města, nocleh v hotelu.
Variantou je dopolední let horkovzdušným balónem nad městem (pouze od října/listopadu do března).

5. den: BAGAN – MANDALAY (snídaně)
Po snídani přelet do Mandalay, druhého největšího města země a jednoho ze starobylých královských měst, postaveného na březích Irrawaddy. První prohlídka města: Kyauktawgyi Pagoda; Kuthodaw Pagoda; klášter Shwenandaw.
Transfer do hotelu; odpoledne: Mahamuni Pagoda; možná návštěva některé místní dílny, např. dílny, kde se vyrábí zlaté lístky, nebo tapiserie, řezbářství, s výrobou marionet. Následně odjezd do Amarapura, předposledního královského města: klášter Mahagandayon; týkový most U Bein z roku 1782 přes jezero Taungthaman, který měří celkem 1,2 km a je údajně nejdelším dřevěným mostem na světě.
Nocleh v hotelu.

6. den: MANDALAY- SAGAING - AVA - AMARAPURA - MANDALAY (snídaně)
Snídaně. Návštěva bývalých hlavních měst: Sagaing, město se 600 pagodami a kláštery, téměř stovkou svatyní a třemi tisíci mnichů. Návštěva několika pagod a méně turisty navštěvovaného tržiště. Dále do malé hrnčířské vesnčky, návštěva dílny.
Trajektem přes řeku a dále vozem taženým koňmi do města Ava, hlavního města od 14. do 18. Stol.: dřevěný klášter Bagaya; hlídková věž Nanmyint.
Pozdě odpoledne procházka "městem nesmrtelnosti", královským Amarapura. První zastávka v dílně s hedvábím, chrám Mahagandayon, při západu slunce překročení mostu U Bein z roku 1782, nejdelšího mostu z týkového dřeva na světě.
Návrat do Mandalay, nocleh v hotelu.

7. den: MANDALAY - HEHO - PINDAYA (snídaně)
Snídaně; odlet do města Heho v centru státu Shan; transfer (59 km, cca 2 hodiny) do Pindaya. Místo je těžko dostupné, vedou sem přes okolní hory klikaté úzké cesty, ale odměnou jsou nezapomenutelné výhledy na kopcovitou krajinu s poli a farmami a také svěží horský vzduch. Po příjezdu do města návštěva místního tržiště; obchodu, který proslul výrobou salátu z místních čajových lístků; ubytování v hotelu.
Odpoledne návštěva blízké vesnice, kde strávíme čas s místní rodinou, pěstující čaj – seznámení s pěstováním, zpracováním a použitím čaje na salát a další delikatesy. Pozdě odpoledne prohlídka jeskyní s tisíci malbami Buddhy, kam se dostaneme přes pagodu Shwe U Min.
Nocleh v hotelu.

8. den: PINDAYA – INLE LAKE (snídaně)
Snídaně. Odjezd do vesnice Nyaung Shwe na březích jezera Inle; cestou možná zastávka na tržišti v Aung Ban.
Po příjezdu do Nyaung Shwe orientační prohlídka; nalodění na motorovou loď a plavba po jezeře, jedinečné výhledy na okolní vegetaci, rybářské loďky, okolní hory; návštěva kláštera Nga HpeChaung; Phaung Daw Oo Pagoda; v případě zájmu zastávka v některé dílně, kde se vyrábí lodě nebo pletené výrobky z lotosových vláken apod. Návrat na pevninu.
Nocleh v hotelu.

9. den: INLE LAKE (snídaně)
Snídaně; hodinová plavba lodí úzkým kanálem do vesnice Pa-Oh na západním břehu jezera. Krátká procházka a poté výstup na vrchol kopce, kde je mezi ruinami stovek stup umístěná sedící socha Buddhy. Odtud se naskytne úchvatný výhled do krajiny. Návrat zpět lodí, nocleh v hotelu.

10. den: INLE LAKE – HEHO – YANGON - ODLET (snídaně)
Snídaně; transfer na letiště v Heho, odlet do Yangon a odtud zpět do Evropy.
Doprava
Letenka Praha – Yangon – Praha . Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
V ceně
- letenka vč. letištních tax
- místní přelety v aktuální výši 332 USD - cena bude potvrzena v den rezervace
- služby místních, anglicky mluvících průvodců - v každém místě jiný průvodce (letadlem letíte sami, v dalším místě nový průvodce)
- 9x ubytování ve dvojlůžkovém pokoji
- 9x snídaně
- transfery dle rozpisu - klimatizované auto, trajekt, loď, vozík tažený koněm, trishaw
- výlety dle rozpisu
- vstupné do navštívených památek
- denně v autě 2láhve vody
Příplatky
- víza: 50 USD
- cestovní pojištění:Cestovní pojištění.
Poznámka
"foto: Easia Travel"
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner CAMPANATOUR, s.r.o., IČ 62619012.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK