CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovensko - Jižní Slovensko, Na Vadaši, ,

Na Vadaši, Slovensko, Jižní Slovensko, 17.5.2018, Bez stravy
Na Vadaši
Termín:
17.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125820495
685 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMÁNY A STUDIA NA VADAŠI
Poloha
Štúrovo se rozkládá na levém břehu Dunaje. Město a jeho okolí je nejteplejší oblastí Slovenska. Příroda Štúrova láká návštěvníky svým nádherným přírodním prostředím a termálním koupalištěm. Štúrovo sousedí s maďarským městem Ostřihom s překrásnou katedrálou.
Koupání
termální koupaliště Vadaš vybudované na ploše 25 ha nabízí hostům 7 venkovních bazénů s termální vodou. Venkovní bazény (Laguna - bazén s mořskými vlnami, plavecký bazén, bazén Relax, Hviezda, dětský bazén, sedací bazén, perličkový bazén) - letní termální koupaliště v provozu dle počasí cca od 2.5. do 23.9. a kryté bazény (plavecký, sedací a dětský bazén - v provozu celoročně). V areálu se nachází také tobogánový park s 5 tobogány, jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd.
Vybavení
apartmány a studia se nacházejí přímo v areálu termálního koupaliště, v chatové osadě Westend. Apartmány pro 4-6 osob jsou situované ve 2 chatkách, v každé jsou 4 apartmány. Studia jsou situované ve dvou chatkách, v každé jsou 3 studia. Parkování před chatou v areálu.
Speciální nabídka
Vstup do areálu termálního koupaliště Vadaš v ceně pobytu. Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
Doprava
vlastní
Poznámky
Minimální délka pobytu 1.7.-2.9.18 7 nocí, v ostatních obdobích 3 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Vstup na termální koupaliště nezahrnuje vstup do krytého bazénu, tobogánového parku a používání lehátek se slunečníky (platí se na místě). Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce 2 €). Pobyty na 7 nocí: neděle-neděle, na 3 noci: čtvrtek-neděle, na 4 noci: neděle-čtvrtek.
Cena zahrnuje
Ubytování:, Apartmány pro 4-6 osob: ložnice pro 4 osoby, kuchyně (vč. mikrovlnné trouby), rozkládací gauč (možnost přistýlky pro 2 osoby), hygienické zařízení a TV, WiFi., Studia pro 2-4 osoby: v jedné místnosti jsou 2 oddělené postele a rozkládací gauč až pro 2 osoby, hygienické zařízení, kuchyňský kout, TV, terasa s posezením, WiFi., Studia pro 2-5 osob: v jedné místnosti jsou 2 oddělené postele, rozkládací gauč, a rozkládací postel (vhodná pro dítě), hygienické zařízení, kuchyňský kout, TV, terasa s posezením, WiFi., spotřeba vody, elektřiny, lůžkoviny a parkovné v ceně pobytu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK