CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Napříč Barmou, 3,

Napříč Barmou, Myanmar, 27.6.2018, Snídaně
Napříč Barmou
Termín:
27.6. – 7.7.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121129772
54 900 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Vydejte se objevovat tuto nádhernou zemi plnou tisíců chrámů a dechberoucích přírodních scenérií! Vaše dobrodružství začíná prohlídkou hlavního města Yangon a nejznámější zlaté pagody Shwedagon. Z Yangonu se vydáte navštívit Zlatou skálu, která bilancuje na okraji hory ve výšce 1100 m.n.m.. V Baganu na vás čeká oblast tisíců chrámů a den zakončíte plavbou při západu slunce. V Mandalay se budete kochat krásami tohoto úžasného města a při soumraku můžete obdivovat nejdelší teakový most na světě U Bien.
Stravování
snídaně
Doprava
letecky
Program
1. den
Den 1 – Odlet Praha – Yangon

Odlet z Prahy do Yangonu podle mezinárodních letenek.

2. den
Den 2 – Yangon

Po přistání na mezinárodním letišti v Yangonu vás vyzvedne řidič, který vás zaveze do vašeho hotelu.

3. den
Den 3 – prohlídka Yangonu (S/-/-)

Po snídani v hotelu Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na celodenní prohlídku Yangonu. Začnete s prohlídkou pagody Botahtaung, která je blízko řeky. Poté navštívíte pagodu Sule, která byla postavena před více něž 2 000 lety. Následuje procházka rušným centrem města a dále parkem Mahabandula, který je pojmenovaný podle místního generála, který bojoval proti Britům v první Anglo-barmské válce. Centrum města je plné koloniálních budov. Po dopolední prohlídce si užijete oběd plný myanmarské kuchyně. Po obědě se projdete po místním rušném trhu Aung San, kde se nachází velké množství lokálních produktů a pokračovat budete k pagodě Chaukhtatgyi. Večer Vás pak čeká prohlídka nejznámější pagody Shwedagon. Poté již transport zpět do hotelu a po zbytek večera volný program.

4. den
Den 4 – Yangon – Zlatá skála – Yangon (S/-/-)

Po snídani ve vašem hotelu, vás v 7 hodin vyzvedne řidič s průvodcem a vydáte se na 4 hodinovou cestu ke Zlaté skále. Po obědě pojedete otevřeným truckem nahoru k samotné pagodě, cesta trvá přibližně 45 minut. Poutníci přicházejí k této posvátně hoře z daleka, aby se pomodlili a přidali na skálu další zlatý plíšek. Celá zlatá skála přitom balancuje na okraji hory 1100 m vysoko. Na zpáteční cestě do Yangonu se ještě zastavíte v blízkém městě Bago. Poté již následuje návrat do Vašeho hotelu.

5. den
Den 5 – Yangon – Bagan (S/-/-)

Dnes vás čeká let do města Bagan. Po příletu check in v hotelu. Po check inu vás vyzvedne řidič s průvodcem a vydáte se na večerní plavbu lodí při západu slunce. Poplujete po řece Ayerwady, která protéká Barmou od severu k jihu.

6. den
Den 6 – Bagan – prohlídka (S/-/-)

Po snídani vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku místních chrámů, kterých je zde na tisíce. Jako první navštívíte zlatou Shwe Zi Gon pagodu a budete pokračovat přes chrámy Htilominlo, Dhamangyi a Sulaman. Poté již volný čas na oběd a krátký odpočinek. Po obědě navštívíte archeologické muzeum, kde si uděláte větší představu o místních chrámech a kultuře. Po prohlídce dalších nádherných chrámu se vrátíte do hotelu, kde budete mít večer volný čas.

7. den
Den 7 – Bagan – Mt. Popa – Mandalay (S/-/-)

Po snídani vás vyzvedne průvodce a vydáte se k hoře Popa, cesta bude trvat přibližně 75 minut. Hora Popa je vulkán a výškou 1518 m.n.m.. Tato hora je předmětem mnoha legend, o nichž Vám poví průvodce během cesty na vrchol, která zabere přibližně půl hodiny. Na vrcholu hory naleznete klášter, odkud je krásný výhled po okolí. Po prohlídce hory budete mít čas na oběd a po něm už se vydáte do Mandalaye. Po večerním příjezdu do Mandalaye check in v hotelu a volný čas.

8. den
Den 8 – Mandalay – prohlídka (S/-/-)

Po snídani vás vyzvedne průvodce a společně vás čeká celodenní prohlídka Mandalaye. Jako první pojedete k místnímu kopci s krásným výhledem na město. Poté navštívíte pagodu Kuthodaw, která je známá jako největší kniha světa. Jako další vás čeká prohlídka posledního královského paláce v celé Barmě, Mya Nan San Kyaw, který připomíná dobu barmské monarchie a byl postaven v letech 1857 – 1859. Dále se projdete po místním klášteru, který je postaven tradičně z týkového dřeva. Následuje pauza na oběd a po něm prohlídka hlavní pagody v Mandalayi, Mahamuni. Západ slunce budete moci sledovat s výhledem na známý most U Bein, nejdelší týkový most. Poté již návrat zpět do hotelu a po zbytek večera volný program.

9. den
Den 9 – Mandalay (S/-/-)

Dnes máte po celý den volný čas pro procházku po městě.

10. den
Den 10 – Mandalay – Bangkok – Praha (S/-/-)

Dnes vás čeká let zpět do Prahy, předtím však návrat do Bangkoku, odtud pak let do Prahy s přestupem podle mezinárodních letenek.

11. den
Den 11 – Praha

Přílet do Prahy.

Konec programu


Cena zahrnuje
mezinárodní letenky
transporty podle itineráře
ubytování ve 3* hotelu (Yangon), ubytování ve 4* hotelu (Ngapali)
anglicky mluvící průvodce během výletů
strava podle itineráře
vstupy do památek podle itineráře
pojištění CK proti úpadku
anglická asistenční linka v Barmě
Cena nezahrnuje
osobní pojištění
spropitné
stravování neuvedené v programu
turistická víza

Poznámka:
Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.
Celková cena zájezdu včetně mezinárodní letenky je kalkulována mimo hlavní turistickou sezónu (říjen – duben)
Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, mezinárodních letenek a kurzu měny.
Doporučujeme sjednat cestovní a storno pojištění.
Náročnost zájezdu: střední.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK