CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Srí Lanka, Napříč Srí Lankou s relaxem na východním pobřeží ostrova, ,

Napříč Srí Lankou s relaxem na východním pobřeží ostrova, Srí Lanka, 7.9.2018, Polopenze

Napříč Srí Lankou s relaxem na východním pobřeží ostrova

Napříč Srí Lankou s relaxem na východním pobřeží ostrova
Termín:
7.9. – 18.9.2018
Změnit termín
Délka:12 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:121840292
42 980 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Destinace
Srí Lanka
Hotel
Napříč Srí Lankou s relaxem na východním pobřeží ostrova
1. den:
odlet z Prahy do Colomba dle letového řádu (s mezipřistáním).
2. den:
přílet do Colomba, po vstupní proceduře transfer do hotelu, ubytování. Dle letových řádů a příletu: prohlídka Colomba, hlavního města ostrova.
3. den:
po snídani odjezd ze Seeduwy směrem do Pinnawaly, návštěva slavného sloního útulku pro osiřelé slony, který byl založen v roce 1975. Místo sloužilo původně k ochraně slonů zraněných pytláky, dnes je turistickou atrakcí s mnoha slony (můžete pozorovat jejich koupání v řece, krmení mláďat). Následuje přejezd do Dambully (UNESCO). Zdejší chrám byl zbudován ve skále v 1. st. př. n. l. Komplex 5 jeskyní ukrývá překrásné malby a sochy Buddhy, vytesané ze skály. Transfer do oblasti Sigiriya a nocleh v hotelu, večeře.
4. den
: snídaně, dále návštěva Sigiriya. Pevnost se tyčí na skále ve výšce zhruba 200 m. Na vrchu skály bylo dříve královské sídlo zahrnující zahrady a vodní jezírka. Z vrcholu skály se vám naskytne krásný výhled do krajiny. Poté přejezd do Polonnaruwy, dalšího města chrámů založeného v 5. st. a zahrnutého mezi památky UNESCO. Prohlídka rozsáhlého královského paláce, parků, nádrží. Následuje přejezd na východ ostrova, do Passikudah, ubytování a večeře v hotelu v Passikudah.
5. a 6. den:
snídaně, relax na pláži, koupání. Pláže v oblasti Passikudah patří k nejkrásnějším na ostrově, pozvolný vstup do moře. V případě zájmu možnost výletů v místě, vodní sporty. Po oba dva dny večeře v hotelu. Za příplatek možnost ubytování v hotelu 5*.
7. den
: snídaně, následuje odjezd do Kandy, bývalého hlavního města a tzv. Hlavního města vysočiny. V Kandy se v minulosti vystřídali Portugalci, Holanďané a nakonec Britové a stopy kolonizace jsou patrné na místní architektuře. Nejznámějším je chrám Buddhova zubu Dalada Maligawa. Projedete kolem jezera, navštívíte bazar, centrum umění a řemesel. Večer kulturní show s ukázkami tradičních tanců. Večeře a nocleh v Kandy.
8. den
: snídaně. Přejezd do Peradeniye, Královské botanické zahrady. Zde je na ploše 147 akrů k vidění nepřeberné množství tropických rostlin, květin i stromů. Nejznámější je dům orchidejí. Přejezd do Nuwara Eliya, populárního resortu vysočiny. Je srdcem oblasti, kde se pěstuje cejlonský čaj. Navštívíte čajovou plantáž a uvidíte proces zpracování čaje (vč. ochutnávky). Odjezd do hotelu v Bandarawele. Ubytování a večeře.
9. den:
snídaně, přejezd do Yala. Návštěva národního parku, safari v jeepech, možnost spatřit slony, buvoly, levharty, hady či krokodýly. Ubytování, večeře a nocleh.
10. den:
snídaně, ráno odjezd po pobřeží směrem k Galle, jednomu z nejdůležitějších přístavů ostrova. Město je známé také díky výrobě krajek. Nachází se zde rozsáhlé opevnění s pevností, zapsané na seznamu UNESCO. Přejezd dále do Negomba, ubytování v hotelu, volno. Večeře a nocleh.
11. den
: snídaně, dle letových řádů transfer na letiště a odlet zpět do Prahy (s mezipřistáním).
12. den
: přílet do Prahy.
Povinné příplatky
vízum na Srí Lanku - možnost vyřízení přes CK za poplatek 990 Kč nebo vyřízení individuálně přes elektronický systém (cca 35 USD, platba kartou)
Země
Srí Lanka
Trasa zájezdu
Colombo • Seeduwa • Pinnawala • Dambulla • Sigiriya • Polonnaruwa • Passikudah • Kandy • Peradeniya • Nuwara Eliya • Bandarawela • Yala • Galle • Negombo
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Cena nezahrnuje: vstupy cca 155 USD
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Colombo - Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků a případného palivového příplatku v optimální knihovací třídě • dopravu klimatizovaným autokarem dle programu • 9 nocí s polopenzí v hotelech 3* během okruhu • služby místního a česky mluvícího průvodce během okruhu • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
15
Povinné příplatky
vízum na Srí Lanku - možnost vyřízení přes CK za poplatek 990 Kč nebo vyřízení individuálně přes elektronický systém (cca 35 USD, platba kartou)
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj (11 490 Kč) • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění viz katalog str. 11
Informace o letu
Odlet: 7. 9. 0:00
Návrat: 18. 9. 0:00
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner FIRO-tour a.s., IČ 27869237.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK