CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově…, cena od 53 570 - 53 570 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově… - Myanmar

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově…

Nedotčená příroda Myanmaru, velkoměsto Bangkok a panenská příroda na ostrově…
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Popis zájezdu
Poznávací zájezd s pobytem u moře, 13 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Bangkok / Yangon / Bangkok / ostrov Koh Chang / Bangkok

Myanmar
Myanmar neboli Barma je jednou z nejchudších zemí v Asii. Objevíte zde krásu nedotčené přírody, spoustu zachovalých pozlacených pagod včetně známé pagody Shwedagon a především se setkáte s místními obyvateli, kteří stále dodržují tradiční způsob života. Barma nepatří mezi běžné turistické destinace, a proto zde narazíte na tradiční charakter země. Měli byste respektovat místní způsob života a jeho zvyklosti. Můžete si připadat, jak kdybyste se vrátili o několik desítek let zpátky. A to je jeden z mnoha důvodů, proč právě navštívit tuto nádhernou zemi, která je z téměř celé poloviny pokryta deštným pralesem.


Památky v Bangkoku
Většina památek Bangkoku je soustředěná na ostrově Rattanakosin, kterému se obvykle říká "Staré město". V Bangkoku jsou stovky chrámů, ale mezi nejoblíbenější a nejznámější rozhodně patří tyto tři: Grand Palace, Wat Pho a Wat Arun. Grand Palace je obrovský, takže počítejte s tím, že zde strávíte minimálně půl dne. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - podle nevýrazné velikosti sochy byste ani nevěřili, že je to jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Nedaleko se nachází Wat Pho, ve kterém je největší socha ležícího Buddhy na světě. Potom můžete přejet trajektem přes řeku Chao Phraya do Thonburi a prohlédnout si nádherný Wat Arun neboli Chrám úsvitu. Hlavní budova měří přes 80 metrů. Je to jeden z nejhezčích thajských chrámů, jeho obraz najdete na každé 10 bahtové minci. Jsou zde i další krásné chrámy, které rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o Golden Mount, Wat Suthat a Wat Ratchanaddaram.
Vstupenku z Grand Palace nevyhazujte, platí také jako vstupenka do paláce Dusit. Byl postaven králem Ramou V., který ho postavil jako svůj letní palác. Park Lumphini v Silomu je největší park v centru Bangkoku, kde si můžete oddechnout od ruchu velkoměsta. V oblasti Khao San je malý zábavný park Santichaiprakarn s příjemnou atmosférou.

Ostrov Ko Chang
Ostrov Ko Chang je také někdy nazýván jako "sloní ostrov" díky svému tvaru připomínající koupajícího se slona. Na ostrově se nachází spousta neobjevených tajuplných míst a krásných dlouhých písčitých pláží. Ostrovem se táhne hustá džungle a rozděluje tak ostrov na dvě části. Na západní části ostrova je situována většina hotelových rezortů a naopak na východě ostrova se můžete setkat s místními lidmi a poznat tak jejich tradiční způsob života.

Zájezd lze prodloužit o pobyt v Bangkoku, na ostrově Koh Chang nebo o návštěvu města Siem Reap v Kambodži a chrámu Angkor Wat.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování

Bangkok: Hotel Rambuttri Village 3* | Koh Chang: Alina Grande 3* | Yangon: Hotel Panorama 3*


Program

1. den: Odlet do Bangkoku.

2. den: Bangkok:

Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s vaším řidičem. Transfer do hotelu a ubytování. Individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Bangkok:

Individuální volno na vlastní prohlídku Královského paláce. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Odpoledne možnost individuální prohlídky Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 150 THB). Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Bangkok:

Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní prohlídku nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
fakultativně 1. Celodenní výlet autobusem do Ayutthayi s návštěvou Bang Pa In 2. Půldenní výlet autobusem na plovoucí trh Damnern Saduak 3. Celodenní výlet autobusem k mostu přes řeku Kwai s obědem.Hotel, snídaně.

5. den: Bangkok / Yangon (Myanmar):

Po snídani transfer na letiště Don Muang k přeletu do města Yangon v Myanmaru. Město Yangon, dříve zvané Rangún, je mnohonárodním, kosmopolitním a nejzajímavějším městem Barmy. Nenechte se mýlit, není to hlavní město, kterým je od roku 2005 Naypyidaw. Yangon je však se svými památkami a malebnou neuspořádaností rozhodně jedním z nejúchvatnějších měst jihovýchodní Asie. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Yangon:

Po snídani prohlídka města s anglicky hovořícím průvodcem po památkách Yangonu. Okruh začíná návštěvou dvou překrásných pagod Botataung a Sule, které spolu s pagodou Shwedagon patří mezi 3 nejvýznamnější a nejkrásnější pagody v Yangonu. Pagoda Botataung přechovává Buddhovy vlasy a pagoda Sule je opravdová rarita, neboť tento 2000 let starý chrám stojí na hlavním kruhovém objezdu. Oběd v místní restauraci. Odpoledne návštěva obřího ležícího Buddhy v Chaukhtatgyi (65 m) a nejznámější, největší a nejkrásnější pagody Shwedagon z 11 tun zlata zdobenou 2500 diamantů. Tato 99 metrů vysoká a více než 2500 let stará pagoda, která se hrdě tyčí na hoře Singuttara, je dominantou a symbolem města a spolu s Baganem také symbolem celé Barmy. Většina návštěvníků pagody jsou místní obyvatelé, protože význam této památky je hluboce náboženský, je považována za nejsvětější pagodu v celé zemi.
Bufetová večeře v plovoucí restauraci Karaweik Palace na řece Yangon. Návrat do hotelu a nocleh.Hotel, plná penze.

7. den: Yangon:

Po snídani individuální volno nebo možnost fakultativních aktivit. Nocleh v hotelu.Fakultativně: Celodenní privátní výlet autem s anglicky hovořícím průvodcem do města Bago. Včetně oběda.Hotel, snídaně.

8. den: Yangon / Bangkok (Thajsko) / ostrov Koh Chang:

Ranní transfer na letiště k vašemu odletu do Bangkoku. Po příletu privátní transfer z letiště na ostrov Koh Chang (cesta trvá cca 4,5 hodin) do hotelu Alina Grande Hotel and Resort. Individuální volno na koupání. Nocleh v hotelu.Hotel.

9. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Fakultativně: 1. Celodenní výlet na 5 ostrovů Národního mořského parku Koh Chang se šnorchlováním 2. Projížďky na slonech džunglí na ostrově Koh Chang. 3. Výlet na slonech tropickou džunglí k řece, odpočinek u řeky s koupáním slonů (pouze u dvouhodinové projížďky), krmení slonů a zpátky džunglí do sloního kempu kolem ovocnářských farem s pozorováním tropické flory a fauny.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang:

Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

12. den: Koh Chang / Bangkok:

Po snídani v hotelu odjezd linkovým autobusem/minibusem na letiště do Bangkoku k Vašemu odletu domů.Snídaně.

13. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.