CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Perla skrytá v Indickém oceánu: Královská města a čajové plantáže Cejlonu, cena od 34 890 - 35 810 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Nejkrásnější místa Srí Lanky s odpočinkem u Indického oceánu - Srí Lanka

Nejkrásnější místa Srí Lanky s odpočinkem u Indického oceánu starstarstar

Nejkrásnější místa Srí Lanky s odpočinkem u Indického oceánu
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Perla skrytá v Indickém oceánu: Královská města a čajové plantáže Cejlonu
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 10 dní, hotel 3*, polopenze, včetně vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na Maledivách nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Colombo / Dambulla / Polonaruwa / NP Minneriya / Sigiriya / Kandy / Beruwela / Colombo

Poznejte s námi to nejkrásnější, co vám Srí Lanka nabízí. Nahlédněte do srílanské kultury, užijte si tradiční taneční vystoupení, navštivte světoznámé čajové plantáže, nahlédněte do místní čajové továrny, svezte se terénním vozem po krásném safari v NP Mineriya a nakonec si užijte odpočinek na jedné ze zdejších divokých pláží.

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech na Srí Lance za příplatek.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Dambulla / Sigiriya: Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Dambully (UNESCO), kde navštívíte unikátní komplex jeskynních chrámů. Komplex je jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe zachovaných jeskynních komplexů na Srí Lance. Je zde velké množství nástěnných maleb a převážně buddhistických, ale i hinduistických soch. Po prohlídce odjezd na ubytování poblíž hory Sigiriya.
Nocleh v hotelu.Hotel, večeře.

3. den - Sigiriya / Polonnaruwa / NP Minneriya / Sigiriya: Dnes navštívíte úchvatné město Polonaruwa, které vzniklo v 11. století za vlády indické dynastie Chola. Později zde vznikaly rozsáhlé zahrady, mnoho paláců, soch Buddhů i další stavby různého charakteru, které zde najdete i dnes v poměrně zachovalém stavu. Dalším bodem na programu bude národní park Minneriya, kde podniknete odpolední jeep safari. Národní park má přibližně 8,890 hektarů a můžete zde vidět nejen slony, ale také 160 druhů ptáků, různorodé obojživelníky, ryby a více jak 78 druhů motýlů.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

4. den - Sigiriya / Kandy / Digana: Brzy ráno ještě před snídaní, dokud není příliš horko a davy turistů, transfer ke skalní hoře Sigiriya (UNESCO). Výstup na skálu, kde se Vám naskytne fantastický výhled do divoké krajiny. Prohlídka královské pevnosti s přilehlými zahradami a nádhernými freskami „sigiriyjských krasavic“. Poté návrat do hotelu na snídani, krátký odpočinek. Poté budete pokračovat do Kandy, kde navštívíte jedno z nejposvátnějších míst buddhistů – Chrám Buddhova zubu. Ten byl založen ve 4. st. př. n. l. k uchování vzácné relikvie. Prohlídka města včetně plavby po jezeře Upperlake a návštěvy centra řemesel. Večer fakultativně možnost shlédnutí tradičního tanečního představení. Odjezd do hotelu poblíž krásného jezera. Nocleh. Hotel, polopenze.

5. den - Digana / Peradeniya / Labookellie / Digana: Dnes vás čeká návštěva botanické zahrady Peradeniya, známé především svými „královskými zahradami“, díky kterým je tato botanická zahrada považována za jednu z nejkrásnějších v Asii. Později přejedete na čajové plantáže Labookellie Macwoods Tea Estate, navštívíte velmi zajímavou čajovou továrnu a po cestě také velmi krásné vodopády Ramboda.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

6. den - Digana / Induruwa: Po snídani transfer do letoviska Induruwa k závěrečnému pobytu u Indického oceánu. Ubytování a individuální volno na pláži. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

7. den - Induruwa: Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

8. den - Induruwa: Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

9. den - Induruwa / Colombo: Individuální volno u Indického oceánu. Transfer na letiště, odlet zpět domů.

Fakultativně:
Možnost prodloužení pobytu u Indického oceánu na Srí Lance nebo na kouzelných plážích na Maledivách o libovolný počet dní.

10. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.